Opiekunem Klubu jest p. Andrzej Żach. Zajęcia w Klub odbywają się w poniedziałek i piątek o godz. 17:30 na Orliku przy SP Nr2, natomiast w okresie zimowym na hali sportowej w SP Nr2 w Małkini Górnej. Klub jest organizatorem Grand Prix Małkini Górnej w biegach przełajowych.
Kat. I CHŁOPCY
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Skoneczny Adam |
UKS Olimpia Prostyń |
30 |
2 |
Budziszewski Hubert |
MKB TEAM Małkinia |
29 |
3 |
Adamski Gabriel |
SP Nr2 Małkinia Górna |
28 |
4 |
Kamiński Damian |
UKS Olimpia Prostyń |
27 |
5 |
Mazurek Mateusz |
UKS Olimpia Prostyń |
26 |
6 |
Jakubik Bartosz |
UKS Olimpia Prostyń |
25 |
7 |
Matusik Jakub |
UKS Olimpia Prostyń |
24 |
8 |
Kędzierski Fabian |
UKS Olimpia Prostyń |
23 |
9 |
Błaszczyk Adam |
MKB TEAM Małkinia |
22 |
10 |
Zawistowski Szymon |
MKB TEAM Małkinia |
21 |
11 |
Michalak Kacper |
MKB TEAM Małkinia |
20 |
12 |
Rukat Bartosz |
MKB TEAM Małkinia |
19 |
13 |
Zacheja Radosław |
MKB TEAM Małkinia |
18 |
14 |
Perzyna Adam |
UKS Olimpia Prostyń |
17 |
15 |
Kądziela Kacper |
UKS Olimpia Prostyń |
16 |
16 |
Skonieczny Kamil |
MKB TEAM Małkinia |
15 |
17 |
Kołota Julian |
MKB TEAM Małkinia |
14 |
17 |
Zacheja Karol |
MKB TEAM Małkinia |
13 |
Kat. I DZIEWCZĘTA
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Rukat Paulina |
MKB TEAM Małkinia |
30 |
2 |
Skoneczna Magdalena |
UKS Olimpia Prostyń |
29 |
3 |
Kołodziej Wiktoria |
UKS Olimpia Prostyń |
28 |
4 |
Kacprzyk Julia |
UKS Olimpia Prostyń |
27 |
5 |
Płotczyk Gabriela |
UKS Olimpia Prostyń |
26 |
6 |
Borowa Anna |
UKS Olimpia Prostyń |
25 |
7 |
Kasiak Natalia |
UKS Olimpia Prostyń |
24 |
Kat. II CHŁOPCY
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Pajura Jan |
MKB TEAM Małkinia |
30 |
2 |
Jakubik Kacper |
UKS Olimpia Prostyń |
29 |
3 |
Skoneczny Mateusz |
UKS Olimpia Prostyń |
28 |
4 |
Sierota Krystian |
SP Nr1 Małkinia Górna |
27 |
5 |
Figoń Antoni |
MKB TEAM Małkinia |
26 |
6 |
Kalarus Bartosz |
UKS Olimpia Prostyń |
25 |
7 |
Gąsior Dawid |
MKB TEAM Małkinia |
24 |
8 |
Zawistowski Mateusz |
MKB TEAM Małkinia |
23 |
9 |
Rukat Piotr |
MKB TEAM Małkinia |
22 |
10 |
Dąbrowski Michał |
UKS Olimpia Prostyń |
21 |
11 |
Kalarus Wiktor |
UKS Olimpia Prostyń |
20 |
12 |
Wiśniewski Cezary |
MKB TEAM Małkinia |
19 |
Kat. II DZIEWCZĘTA
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Jakubik Martyna |
UKS Olimpia Prostyń |
30 |
2 |
Decyk Weronika |
UKS Olimpia Prostyń |
29 |
3 |
Mrozowska Anna |
UKS Olimpia Prostyń |
28 |
4 |
Niegowska Sylwia |
UKS Olimpia Prostyń |
27 |
5 |
Grzymała Julia |
UKS Olimpia Prostyń |
26 |
6 |
Dębkowska Aleksandra |
UKS Olimpia Prostyń |
25 |
7 |
Rytel Kuc Dominika |
UKS Olimpia Prostyń |
24 |
8 |
Kruk Klaudia |
UKS Olimpia Prostyń |
23 |
Kat. III Mężczyźni
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Artychowski Michał |
MKB TEAM Małkinia |
30 |
2 |
Borowy Marcin |
ZS im. St. Staszica Małkinia Górna |
29 |
3 |
Zawistowski Marian |
MKB TEAM Małkinia |
28 |
4 |
Zacheja Adam |
MKB TEAM Małkinia |
27 |
5 |
Żach Andrzej |
MKB TEAM Małkinia |
26 |
Kat. III Kobiety
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Spaltabaka Anna |
UKS Olimpia Prostyń |
30 |
2 |
Zacheja Dorota |
MKB TEAM Małkinia |
29 |
3 |
Stepnowska Natalia |
UKS Olimpia Prostyń |
28 |
14 czerwca odbędzie się szósty bieg z cyklu XX Grand Prix w biegach przełajowych. Rejestracja zawodników w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej od godz. 15:00. Start zawodów o godz. 16:00. Regulamin Grand Prix
Kat. I CHŁOPCY
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Skoneczny Adam |
UKS Olimpia Prostyń |
30 |
2 |
Budziszewski Hubert |
MKB TEAM Małkinia |
29 |
3 |
Kamiński Damian |
UKS Olimpia Prostyń |
28 |
4 |
Mazurek Mateusz |
UKS Olimpia Prostyń |
27 |
5 |
Goś Aleksander |
UKS Olimpia Prostyń |
26 |
6 |
Jakubik Bartosz |
UKS Olimpia Prostyń |
25 |
7 |
Matusik Jakub |
UKS Olimpia Prostyń |
24 |
8 |
Rytel Adrianik Dawid |
UKS Olimpia Prostyń |
23 |
9 |
Borowy Maksymilian |
UKS Olimpia Prostyń |
22 |
10 |
Zawadzki Maciej |
UKS Olimpia Prostyń |
21 |
11 |
Zawistowski Szymon |
MKB TEAM Małkinia |
20 |
12 |
Rukat Bartosz |
MKB TEAM Małkinia |
19 |
13 |
Michalak Kacper |
MKB TEAM Małkinia |
18 |
14 |
Zacheja Radosław |
MKB TEAM Małkinia |
17 |
15 |
Zacheja Karol |
MKB TEAM Małkinia |
16 |
16 |
Perzyna Adam |
UKS Olimpia Prostyń |
15 |
Kat. I DZIEWCZĘTA
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Rukat Paulina |
MKB TEAM Małkinia |
30 |
2 |
Skoneczna Magdalena |
UKS Olimpia Prostyń |
29 |
3 |
Kacprzyk Julia |
UKS Olimpia Prostyń |
28 |
4 |
Płotczyk Gabriela |
UKS Olimpia Prostyń |
27 |
5 |
Derbich Aleksandra |
SP Nr2 Małkinia Górna |
26 |
6 |
Wasieńko Natalia |
UKS Olimpia Prostyń |
25 |
7 |
Sadowska Magdalena |
SP Nr2 Małkinia Górna |
24 |
8 |
Borowa Anna |
UKS Olimpia Prostyń |
23 |
Kat. II CHŁOPCY
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Jakubik Kacper |
UKS Olimpia Prostyń |
30 |
2 |
Pajura Jan |
MKB TEAM Małkinia |
29 |
3 |
Skoneczny Mateusz |
UKS Olimpia Prostyń |
28 |
4 |
Gąsior Dawid |
MKB TEAM Małkinia |
27 |
5 |
Figoń Antoni |
MKB TEAM Małkinia |
26 |
6 |
Mućk Paweł |
UKS Olimpia Prostyń |
25 |
7 |
Kołota Maksymilian |
MKB TEAM Małkinia |
24 |
8 |
Rukat Piotr |
MKB TEAM Małkinia |
23 |
9 |
Żach Szymon |
MKB TEAM Małkinia |
22 |
10 |
Dąbrowski Michał |
UKS Olimpia Prostyń |
21 |
11 |
Maleszewski Dawid |
UKS Olimpia Prostyń |
20 |
12 |
Kalarus Bartosz |
UKS Olimpia Prostyń |
19 |
13 |
Kalarus Wiktor |
UKS Olimpia Prostyń |
18 |
14 |
Mielczarz Mateusz |
SP Nr2 Małkinia Górna |
DSF |
15 |
Sobotka Bartosz |
SP Nr2 Małkinia Górna |
DSF |
Kat. II DZIEWCZĘTA
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Jakubik Martyna |
UKS Olimpia Prostyń |
30 |
2 |
Niegowska Sylwia |
UKS Olimpia Prostyń |
29 |
3 |
Stasiak Kamila |
UKS Olimpia Prostyń |
28 |
4 |
Kruk Klaudia |
UKS Olimpia Prostyń |
27 |
5 |
Rytel Kuc Dominika |
UKS Olimpia Prostyń |
26 |
Kat. III Mężczyźni
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Artychowski Michał |
MKB TEAM Małkinia |
30 |
2 |
Borowy Marcin |
ZS im. St. Staszica Małkinia Górna |
29 |
3 |
Rosiński Arkadiusz |
WKB META Lubliniec |
28 |
4 |
Zacheja Adam |
MKB TEAM Małkinia |
27 |
5 |
Żach Andrzej |
MKB TEAM Małkinia |
26 |
Kat. III Kobiety
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Samsel Beata |
MKB TEAM Małkinia |
30 |
2 |
Spaltabaka Anna |
UKS Olimpia Prostyń |
29 |
3 |
Zacheja Dorota |
MKB TEAM Małkinia |
28 |
4 |
Stepnowska Natalia |
UKS Olimpia Prostyń |
27 |
5 |
Żach Teresa |
MKB TEAM Małkinia |
26 |
Wyniki czwartego biegu XX Grand Prix Małkini Górnej w biegach przełajowych 2019r.
Kat. I CHŁOPCY
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Budziszewski Hubert |
MKB TEAM Małkinia |
30 |
2 |
Kamiński Damian |
UKS Olimpia Prostyń |
29 |
3 |
Mazurek Mateusz |
UKS Olimpia Prostyń |
28 |
4 |
Jakubik Bartosz |
UKS Olimpia Prostyń |
27 |
5 |
Zawadzki Maciej |
UKS Olimpia Prostyń |
26 |
6 |
Borowy Maksymilian |
UKS Olimpia Prostyń |
25 |
7 |
Błaszczyk Adam |
MKB TEAM Małkinia |
24 |
8 |
Rukat Bartosz |
MKB TEAM Małkinia |
23 |
9 |
Kędzierski Fabian |
UKS Olimpia Prostyń |
22 |
10 |
Skonieczny Kamil |
MKB TEAM Małkinia |
21 |
11 |
Kądziela Kacper |
UKS Olimpia Prostyń |
20 |
12 |
Zacheja Radosław |
MKB TEAM Małkinia |
19 |
13 |
Niegowski Łukasz |
UKS Olimpia Prostyń |
18 |
14 |
Zacheja Karol |
MKB TEAM Małkinia |
17 |
15 |
Skoneczny Adam |
UKS Olimpia Prostyń |
16 |
Kat. I DZIEWCZĘTA
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Rukat Paulina |
MKB TEAM Małkinia |
30 |
2 |
Maleszewska Karolina |
UKS Olimpia Prostyń |
29 |
3 |
Pankiewicz Maja |
KOS Kosów Lacki |
28 |
4 |
Skoneczna Magdalena |
UKS Olimpia Prostyń |
27 |
5 |
Kacprzyk Julia |
UKS Olimpia Prostyń |
26 |
6 |
Kołodziej Wiktoria |
UKS Olimpia Prostyń |
25 |
7 |
Wiśniewska Wiktoria |
MKB TEAM Małkinia |
24 |
8 |
Płotczyk Gabriela |
UKS Olimpia Prostyń |
23 |
9 |
Wasieńko Natalia |
UKS Olimpia Prostyń |
22 |
Kat. II CHŁOPCY
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Jakubik Kacper |
UKS Olimpia Prostyń |
30 |
2 |
Pajura Jan |
MKB TEAM Małkinia |
29 |
3 |
Skoneczny Mateusz |
UKS Olimpia Prostyń |
28 |
4 |
Gąsior Dawid |
MKB TEAM Małkinia |
27 |
5 |
Rukat Piotr |
MKB TEAM Małkinia |
26 |
6 |
Brzózka Jan |
MKB TEAM Małkinia |
25 |
7 |
Mućk Paweł |
UKS Olimpia Prostyń |
24 |
8 |
Kalarus Bartosz |
UKS Olimpia Prostyń |
23 |
9 |
Żach Szymon |
MKB TEAM Małkinia |
22 |
10 |
Dąbrowski Michał |
UKS Olimpia Prostyń |
21 |
11 |
Wiśniewski Czarek |
MKB TEAM Małkinia |
20 |
12 |
Błaszczyk Karol |
MKB TEAM Małkinia |
19 |
13 |
Sobotka Bartosz |
SP Nr2 Małkinia Górna |
18 |
14 |
Budziszewski Dominik |
SP Nr2 Małkinia Górna |
17 |
15 |
Mielczarz Mateusz |
SP Nr2 Małkinia Górna |
16 |
16 |
Kalarus Wiktor |
UKS Olimpia Prostyń |
15 |
Kat. II DZIEWCZĘTA
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Jakubik Martyna |
UKS Olimpia Prostyń |
30 |
2 |
Kamińska Katarzyna |
UKS Olimpia Prostyń |
29 |
3 |
Grzymała Julia |
UKS Olimpia Prostyń |
28 |
4 |
Mrozowska Anna |
UKS Olimpia Prostyń |
27 |
5 |
Decyk Weronika |
UKS Olimpia Prostyń |
26 |
6 |
Stasiak Kamila |
UKS Olimpia Prostyń |
25 |
7 |
Niegowska Sylwia |
UKS Olimpia Prostyń |
24 |
8 |
Kruk Klaudia |
UKS Olimpia Prostyń |
23 |
9 |
Rytel Kuc Dominika |
UKS Olimpia Prostyń |
22 |
Kat. III Mężczyźni
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Artychowski Michał |
MKB TEAM Małkinia |
30 |
2 |
Borowy Marcin |
ZS im. St. Staszica Małkinia Górna |
29 |
3 |
Stasiak Sebastian |
UKS Olimpia Prostyń |
28 |
4 |
Zacheja Adam |
MKB TEAM Małkinia |
27 |
5 |
Rosiński Arkadiusz |
WKB META Lubliniec |
26 |
6 |
Żach Andrzej |
MKB TEAM Małkinia |
25 |
Kat. III Kobiety
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Samsel Beata |
MKB TEAM Małkinia |
30 |
2 |
Zacheja Dorota |
MKB TEAM Małkinia |
29 |
3 |
Spaltabaka Anna |
UKS Olimpia Prostyń |
28 |
4 |
Stepnowska Natalia |
UKS Olimpia Prostyń |
27 |
5 |
Żach Teresa |
MKB TEAM Małkinia |
26 |
Wyniki trzeciego biegu XX Grand Prix Małkini w biegach przełajowych 2019r.
Kat. I CHŁOPCY
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Skoneczny Adam |
UKS Olimpia Prostyń |
30 |
2 |
Budziszewski Hubert |
MKB TEAM Małkinia |
29 |
3 |
Kamiński Damian |
UKS Olimpia Prostyń |
28 |
4 |
Jakubik Bartosz |
UKS Olimpia Prostyń |
27 |
5 |
Koński Maciej |
MKB TEAM Małkinia |
26 |
6 |
Mazurek Mateusz |
UKS Olimpia Prostyń |
25 |
7 |
Siniakowski Adam |
KOS Kosów Lacki |
24 |
8 |
Rukat Bartosz |
MKB TEAM Małkinia |
23 |
9 |
Błaszczyk Adam |
MKB TEAM Małkinia |
22 |
10 |
Zawistowski Szymon |
MKB TEAM Małkinia |
21 |
11 |
Kędzierski Fabian |
UKS Olimpia Prostyń |
20 |
12 |
Skonieczny Kamil |
MKB TEAM Małkinia |
19 |
13 |
Perzyna Adam |
UKS Olimpia Prostyń |
18 |
14 |
Kołota Julian |
MKB TEAM Małkinia |
17 |
15 |
Kądziela Kacper |
UKS Olimpia Prostyń |
16 |
16 |
Niegowski Łukasz |
UKS Olimpia Prostyń |
15 |
17 |
Zacheja Radosław |
MKB TEAM Małkinia |
14 |
18 |
Zacheja Karol |
MKB TEAM Małkinia |
13 |
Kat. I DZIEWCZĘTA
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Rukat Paulina |
MKB TEAM Małkinia |
30 |
2 |
Pankiewicz Maja |
KOS Kosów Lacki |
29 |
3 |
Kołodziej Wiktoria |
UKS Olimpia Prostyń |
28 |
4 |
Skoneczna Magdalena |
UKS Olimpia Prostyń |
27 |
5 |
Kacprzyk Julia |
UKS Olimpia Prostyń |
26 |
6 |
Płotczyk Gabriela |
UKS Olimpia Prostyń |
25 |
7 |
Kasiak Natalia |
UKS Olimpia Prostyń |
24 |
8 |
Wasieńko Natalia |
UKS Olimpia Prostyń |
23 |
Kat. II CHŁOPCY
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Jurkowski Mateusz |
KOS Kosów Lacki |
30 |
2 |
Jakubik Kacper |
UKS Olimpia Prostyń |
29 |
3 |
Pajura Jan |
MKB TEAM Małkinia |
28 |
4 |
Skoneczny Mateusz |
UKS Olimpia Prostyń |
27 |
5 |
Sierota Krystian |
SP Nr1 Małkinia Górna |
26 |
6 |
Gąsior Dawid |
MKB TEAM Małkinia |
25 |
7 |
Figoń Antoni |
MKB TEAM Małkinia |
24 |
8 |
Rukat Piotr |
MKB TEAM Małkinia |
23 |
9 |
Brzózka Jan |
MKB TEAM Małkinia |
22 |
10 |
Dąbrowski Michał |
UKS Olimpia Prostyń |
21 |
11 |
Kalarus Bartosz |
UKS Olimpia Prostyń |
20 |
12 |
Żach Szymon |
MKB TEAM Małkinia |
19 |
13 |
Błaszczyk Karol |
MKB TEAM Małkinia |
18 |
14 |
Wiśniewski Czarek |
MKB TEAM Małkinia |
17 |
15 |
Zawistowski Mateusz |
MKB TEAM Małkinia |
16 |
16 |
Kalarus Wiktor |
UKS Olimpia Prostyń |
15 |
Kat. II DZIEWCZĘTA
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Kucharek Ewa |
KOS Kosów Lacki |
30 |
2 |
Dawidczyk Małgorzata |
SP Nr2 Małkinia Górna |
29 |
3 |
Jakubik Martyna |
UKS Olimpia Prostyń |
28 |
4 |
Mrozowska Anna |
UKS Olimpia Prostyń |
27 |
5 |
Grzymała Julia |
UKS Olimpia Prostyń |
26 |
6 |
Niegowska Sylwia |
UKS Olimpia Prostyń |
25 |
7 |
Stasiak Kamila |
UKS Olimpia Prostyń |
24 |
8 |
Dębkowska Aleksandra |
UKS Olimpia Prostyń |
23 |
9 |
Kruk Klaudia |
UKS Olimpia Prostyń |
22 |
10 |
Rytel Kuc Dominika |
UKS Olimpia Prostyń |
21 |
Kat. III Mężczyźni
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Artychowski Michał |
MKB TEAM Małkinia |
30 |
2 |
Borowy Marcin |
ZS im. St. Staszica Małkinia Górna |
29 |
3 |
Wajszczyk Wiesław |
Podborze - niezrzeszony |
28 |
4 |
Michalczuk Kamil |
MKB TEAM Małkinia |
27 |
5 |
Stasiak Sebastian |
UKS Olimpia Prostyń |
26 |
6 |
Zawistowski Marian |
MKB TEAM Małkinia |
25 |
7 |
Żach Andrzej |
MKB TEAM Małkinia |
24 |
8 |
Zacheja Adam |
MKB TEAM Małkinia |
23 |
9 |
Gąsiorowski Piotr |
KOS Kosów Lacki |
22 |
Kat. III Kobiety
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Samsel Beata |
MKB TEAM Małkinia |
30 |
2 |
Zacheja Dorota |
MKB TEAM Małkinia |
29 |
3 |
Spaltabaka Anna |
UKS Olimpia Prostyń |
28 |
4 |
Stepnowska Natalia |
UKS Olimpia Prostyń |
27 |
5 |
Żach Teresa |
MKB TEAM Małkinia |
26 |