Tygodniowy Plan ZajęćMałkińska Noc Nadbużańska

W związku z decyzją MKiDN Piotra Glińskiego o zawieszeniu działalności instytucji kultury wszystkie zajęcia i wydarzenia prowadzone przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej zostają zawieszone do odwołania

Opiekunem Klubu jest p. Andrzej Żach. Zajęcia w Klub odbywają się w poniedziałek i piątek o godz. 17:30 na Orliku przy SP Nr2, natomiast w okresie zimowym na hali sportowej w SP Nr2 w Małkini Górnej. Klub jest organizatorem Grand Prix Małkini Górnej w biegach przełajowych.

Wyniki drugiego biegu XX Grand Prix Małkini w biegach przełajowych 2019r.

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Skoneczny Adam

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Budziszewski Hubert

MKB TEAM Małkinia

29

3

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Borowy Maksymilian

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Matusik Jakub

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Rukat Bartosz

MKB TEAM Małkinia

23

9

Zawadzki Maciej

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

21

11

Perzyna Adam

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

19

13

Kądziela Kacper

UKS Olimpia Prostyń

18

14

Zacheja Karol

MKB TEAM Małkinia

17

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Rukat Paulina

MKB TEAM Małkinia

30

2

Pankiewicz Maja

KOS Kosów Lacki

29

3

Maleszewska Karolina

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Skoneczna Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Kasiak Natalia

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Płotczyk Gabriela

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Kacprzyk Julia

UKS Olimpia Prostyń

24

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

28

4

Sierota Krystian

SP Nr1 Małkinia Górna

27

5

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

25

7

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

24

8

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Skoneczny Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Mućk Paweł

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Lechański Kuba

UKS Olimpia Prostyń

19

13

Żach Szymon

MKB TEAM Małkinia

18

14

Kalarus Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

17

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Kucharek Ewa

KOS Kosów Lacki

30

2

Dawidczyk Małgorzata

SP Nr2 Małkinia Górna

29

3

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Oniśk Oliwia

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Mrozowska Anna

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Niegowska Sylwia

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Grzymała Julia

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Dębkowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

22

Kat. III Kobiety

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Samsel Beata

MKB TEAM Małkinia

30

2

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

29

3

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

28

Kat. III Mężczyźni

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Borowy Marcin

ZS im. St.Staszica Małkinia Górna

30

2

Zawistowski Marian

MKB TEAM Małkinia

29

3

Rosiński Arkadiusz

WKB META Lubliniec

28

4

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

27

5

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

26

 

Plakaty i wydarzenia

Multimedia