Tygodniowy Plan ZajęćMałkińska Noc Nadbużańska

Kalendarz imprez organizowanych przez

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej w 2017 r.

 

STYCZEŃ

13 Piątek – godz. 14:15 - Grand Prix w biegach przełajowych

15 Niedziela – godz. 8:00 - XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

15 Niedziela – godz. 9:00 - Akcja krwiodawstwa

21 Sobota – godz. 16:00 – Bal Seniora

22 Niedziela - godz. 16:00 - Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

29 Niedziela - godz. 9:45 - Zimowe Ptakoliczenie

LUTY

4 Sobota – godz. 16:00 - Bal Seniora

10 Piątek – godz. 15:00 - Grand Prix w biegach przełajowych

11 Sobota – godz. 16:00 - Bal Seniora

12 Niedziela – godz. 18:00 „A mnie w duszy ino gra” - IV Wieczorek Akordeonowy pamięcia Antoniego Rowińskiego

13 Poniedziałek - godz. 13:00 Zimowa Akademia Karate dla dzieci – prowadzi trener Karate instruktor Fitness Maria Jasko

13 Poniedziałek - godz. 14:30 "Kopciuszek" teatrzyk dla dzieci

13 Poniedziałek - godz. 18:30 Fitness i ćwiczenia wzmacniające – prowadzi trener Karate instruktor Fitness Maria Jasko

14 Wtorek – godz. 18:00 - Kino Walentynkowe

16 Środa - godz. 13:00 Zimowa Akademia Karate dla dzieci – prowadzi trener Karate instruktor Fitness Maria Jasko

17 Piątek - godz. 18:00 - "Zaprogramuj się na zdrowie" kolejne spotkanie z psychodietetykiem

20 Poniedziałek - godz. 14:30 - "Królowa śniegu" teatrzyk dla dzieci

20 Poniedziałek - godz. 18:30 Fitness i ćwiczenia wzmacniające – prowadzi trener Karate instruktor Fitness Maria Jasko

21 Wtorek - godz. 13:00 Zimowa Akademia Karate dla dzieci – prowadzi trener Karate instruktor Fitness Maria Jasko

22 Środa - godz. 13:00 Zimowa Akademia Karate dla dzieci – prowadzi trener Karate instruktor Fitness Maria Jasko

23 Czwartek - godz. 13:00 Zimowa Akademia Karate dla dzieci – prowadzi trener Karate instruktor Fitness Maria Jasko

26 Niedziela – godz. 12:00 -Tropem Wilczym” - Obchody Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych - bieg przełajowy

MARZEC

5 Niedziela - godz. 18:00 - "Ludzie z pasją"

8 Środa - godz. 19:00 Dzień Kobiet - koncert Matteo Mazzucca

10 Piątek - godz. 9:30 - Eliminacje Gminne do OTWP "Młodzież zapobiega pożarom"

12 Niedziela - Otwarcie sezonu piłkarskiego MKS - spotkanie z Andrzejem Strejlauem

21 Wtorek - godz. 13:00 - "Warszawska Syrenka" konkurs recytatorski

22 Środa - godz. 15:00 - "Smog i jego skutki" wykład ekologiczny

23 Czwartek - godz.15:00 – Rozlicz PIT z Urzędem Skarbowym

24 Piątek – godz. 15:00 - Grand Prix w biegach przełajowych

 

KWIECIEŃ

1 Sobota - godz. 19:00 - Noc Sów

2 Niedziela – godz. 9:00 - Akcja krwiodawstwa

9 Niedziela – godz. 17:30 – Koncert pieśni pasyjnej

21 Piątek – godz. 10:00 Międzynarodowy Dzień Ziemi – marsz ekologiczny

21 Piątek – godz. 15:00 - Grand Prix w biegach przełajowych

23 Niedziela – "Małkinia pomaga" - artyści grają na rzecz Karola koncert charytatywny

29 Sobota – godz. 16:00 - Bal Seniora

MAJ

3 Środa - godz. 10:00 - Obchody Rocznicowe Konstytucji 3-go Maja – msza św. z udziałem pocztów sztandarowych w kościele pw. NŚPA

7 Niedziela - godz. 10:00 - Piknik w Rostkach Wielkich (biała niedziela)

19 Piątek – godz. 15:00 - Grand Prix w biegach przełajowych

27 Sobota – godz. 16:00 - Bal Seniora

28 Niedziela – godz. 12:00 - Gminne Obchody Dnia Strażaka

CZERWIEC

4 Niedziela - godz. 16:00 - XVI Przegląd Piosenki Przedszkolnej - Dzień Dziecka

9 Piątek – godz. 15:00 - Grand Prix w biegach przełajowych

10 Sobota - Piknik Integracyjny w Glinie

11 Niedziela - Piknik ciasteczkowy Rady Rodziców ZSG Nr2 w Małkini Górnej

17 Sobota – godz. 16:00 - Bal Seniora

24-25 Sobota - Niedziela - "Małkińska Noc Nadbużańska”

SIERPIEŃ

5 Sobota - godz. 12:00 – Motocyklowa Noc Kinowa

8 Wtorek - godz. 15:00 - "Zajęcza chatka" - teatrzyk dla dzieci

10 Czwartek - godz. 13:00 - Ścianka wspinaczkowa

11 Piątek - godz. 17:00 - Kino Sferyczne - projekcie dla dzieci i mlodzieży

12 Sobota - godz. 10:00 - "Skate Jam" - Zawody dla osób jeżdżących na rolkach agresywnych. Kategoria: OPEN

13 Niedzielagodz. 10:00 – Gminne Zawody Strażackie – stadion MKS

15 Wtorek – godz. 12:00 - Msza Św. na cmentarzu przy ul. Leśnej, przemarsz pod pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego

16 Środa - godz. 13:00 - Teatr mega baniek mydlanych

17 Czwartek - godz. 13:00 - Wakacyjna przygoda z ceramiką

23 Środa - godz. 12:30 - "Piękna i Bestia" - teatrzyk dla dzieci

27 Niedziela - godz. 14:00 - Dożynki Gminne na stadionie MKS

WRZESIEŃ

2 Sobota – Uroczystości upamiętniające wybuch II wojny światowej - Treblinka

3 Niedziela – Piknik w Orle „Pożegnanie wakacji”

15 Piątek – godz. 12:00 - Sprzątanie Świata

16 Sobota – godz. 16:00 - Bal Seniora

17 Niedziela - godz. 16:00 - Gminny Przegląd Piosenki i Przyśpiewski Ludowej

22 Piątek – godz. 15:00 - Grand Prix w biegach przełajowych

23 Sobota – godz. 12:00 - Małkińska Masa Rowerowa

24 Niedziela - godz. 19:00 - „Muzyczne Collage”

PAŹDZIERNIK

7 Sobota - godz. 14:00 - Święto Pieczonego Ziemniaka w Grądach

14 Sobota – godz. 10:00 - XIX Jesienne Biegi Małkińskie

21 Sobota – godz. 16:00 - Bal Seniora

22 Niedziela - godz. 9:00 - Akcja krwiodawstwa

29 Niedziela - godz. 19:00 - „Muzyczne Collage”

LISTOPAD

1 - 2 Środa - Czwartek - godz. 13:00 - Msza Św. na cmentarzu parafialnym

11 Sobota – godz. 12:00 - Msza Św. w Rocznicę Odzyskania Niepodległości, Gminny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy

18 Sobota – godz. 16:00 - Bal Seniora

19 Niedziela – godz. 19:00 - „Muzyczne Collage”

25 Sobota – godz. 16:00 - Bal Seniora

GRUDZIEŃ

2 Sobota - godz. 9:00 - Mikołajkowy Halowy Turniej w Piłkę Nożną o Puchar Wójta Gminy Małkinia Górna - hala sportowa ZSG Nr2 w Małkini Górnej

6 Środa – godz. 16:00 – Teatrzyk dla dzieci na Mikołajki

10 Niedziela - godz. 19:00 - "Muzyczne Collage" - Przedświąteczne śpiewanie

15 Piątek - godz. 15:00 - „Najlepsza Potrawa Wigilijna”– konkurs kulinarny

15 - 17 Piątek - Niedziela - Żywa szopka betlejemska - lasek przed Urzędem Gminy

17 Niedziela - godz. 17:30 - "Świąteczny Koncert" dla mieszkańców - hala sportowa ZSG Nr 2 w Małkini Górnej


Organizator zastrzega sobie prawo do zmian terminów i repertuaru imprez

Multimedia

Kalendarium

27 sierpień 2017 - niedziela - godz. 14:00
Dożynki Gminne
22 wrzesień 2017 - piątek - godz. 15:00
XVIII Grand Prix w biegach przełajowych

Plakaty