YOGA - poniedziałek, piątek godz. 18:00 *** Zajęcia taneczne HIP-HOP - wtorek godz. 17:00 *** Koło plastyczne - czwartek godz. 15:30 *** Chór Cantilena - środa, godz. 18:00 *** Zespół Małkinianka - czwartek, godz. 17:00 ***

Opiekunem Klubu jest p. Andrzej Żach. Zajęcia w Klub odbywają się w poniedziałek i piątek o godz. 17:00 na Orliku przy SP Nr2, natomiast w okresie zimowym na hali sportowej w SP Nr2 w Małkini Górnej. Klub jest organizatorem Grand Prix Małkini Górnej w biegach przełajowych.

Tradycyjnie w lipcu grupy sportowe Małkińskiego Klubu Biegacza TEAM w Małkini Górnej zrzeszonego w GOKiS oraz grupa młodych piłkarzy MKS Małkinia czynnie wypoczywały na Mazurach k. Giżycka. Ich opiekunami byli Teresa i Andrzej Żach.

Dziesięć dni obozu sportowo-rekreacyjnego, którego motto brzmiało „Brak czasu na nudę” minęły bardzo szybko. Młodzież miała do dyspozycji cały kompleks sportowy tj. ORLIK, boisko trawiaste do piłki nożnej, kryty basen, korty tenisowe, kręgielnia, siłownia, sala fitness, hala sportowa, boisko do piłki siatkowej plażowej, boisko do koszykówki, skocznie w dal itd.. Ze wszystkiego dzieci korzystały do woli. Poza zajęciami sportowymi mnóstwo aspektów kulturalnych. Giżycko i okolice to bardzo ciekawa infrastruktura wodna, a wesołe miasteczko to wysoki standard rozrywki. Rejs statkiem był wspaniałą atrakcją i przeżyciem, a zabytki Giżycka zapierały dech w piersiach. Pogoda dopisywała. Kąpiele w ciepłym i czystym jeziorze Niegocin dawały dużo komfortu. Spalone kalorie dzieci uzupełniały we wspaniałej, domowej kuchni, w której kucharki przygotowywały dania wybrane przez dzieci.

Wypoczęci i naładowani pozytywną energią zawodnicy wrócili do domu. Większość zadeklarowała chęć wyjazdu również w następne wakacje. Dla wielu był to pierwszy taki wyjazd. W sercach młodych ludzi pozostała tęsknota i miłe wspomnienia z obozu.

Wielkie podziękowanie kierujemy dla ludzi o dobrym sercu, którzy pomogli w dofinansowaniu wyjazdu tj. zarządom sołectw w Małkini Górnej Nr II i Nr IV.

>>>GALERIA<<<

Ferie

26 styczeń 2019 - sobota - godz. 09:30
Zimowe Ptakoliczenie