Tygodniowy Plan ZajęćMałkińska Noc Nadbużańska

*** Zajecia plastyczne - czwartek, godz. 15:40 *** 4 marca - Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych *** 12 marca - Warszawska Syrenka *** 24 marca - Noc Sów

Opiekunem Klubu jest p. Andrzej Żach. Zajęcia w Klub odbywają się w poniedziałek i piątek o godz. 17:00 na Orliku przy SP Nr2, natomiast w okresie zimowym na hali sportowej w SP Nr2 w Małkini Górnej. Klub jest organizatorem Grand Prix Małkini Górnej w biegach przełajowych.

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Złotkowski Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Sierota Krystian

SP Nr1 Małkinia Górna

29

3

Skoneczny Adam

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Mućk Paweł

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Antoniak Oliwier

MKB TEAM Małkinia

24

8

Budziszewski Dominik

SP Nr2 Małkinia Górna

23

9

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

22

10

Borowy Maksymilian

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Lechański Kuba

UKS Olimpia Prostyń

19

13

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

18

14

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

17

15

Nowak Kacper

MKB TEAM Małkinia

16

16

Czarnomysy Adam

MKB TEAM Małkinia

15

17

Polak Filip

MKB TEAM Małkinia

14

18

Zawistowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

13

19

Zawistowski Szymon

MKB TEAM Małkinia

12

20

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

11

21

Suchcicki Bartek

PUKS Roch Jasienica

10

Czytaj więcej...

 

Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Wrzesień

Punkty

Miejsce

UKS Olimpia Prostyń

791

 

 

 

 

 

 

 

1

MKB TEAM Małkinia

564

 

 

 

 

 

 

 

2

SP Nr1 Małkinia Górna

52

 

 

 

 

 

 

 

3,4

SP Nr2 Małkinia Górna

52

 

 

 

 

 

 

 

3,4

PUKS ROCH Jasienica

32

 

 

 

 

 

 

 

5

ZS im. St. Staszica Małkinia G.

28

 

 

 

 

 

 

 

6

 

 

 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej oraz Andrzej Żach – instruktor Małkińskiego Klubu Biegacza "TEAM" zapraszają wszystkich chętnych na pierwsze biegi z cyklu XIX Grand Prix Małkini Górnej w biegach przełajowych 2018r pod hasłem BIEGAM NIE DLA WYNIKU, LECZ DLA ZDROWEGO NAWYKU”.

Biegi odbędą się 12.01.2018r. (piątek). Start do pierwszego biegu godz. 1520.

Czytaj więcej...

Lista zawodników startujących w przynajmniej pięciu biegach XVIII GP 2017r.

Nr. na liście

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Kategoria

  1.  

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

I

  1.  

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

I

  1.  

Sobotka Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

I

  1.  

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

I

  1.  

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

I

  1.  

Antoniak Oliwier

MKB TEAM Małkinia

I

  1.  

Lechański Kuba

UKS Olimpia Prostyń

I

  1.  

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

I

  1.  

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

I

  1.  

Złotkowski Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

I

  1.  

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

I

  1.  

Mystkowska Blanka

SP Nr1 Małkinia Górna

I

  1.  

Fydrych Karolina

UKS Olimpia Prostyń

I

  1.  

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

I

  1.  

Grzywacz Natalia

UKS Olimpia Prostyń

I

  1.  

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

I

  1.  

Zębrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

II

  1.  

Sobotka Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

II

  1.  

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

II

  1.  

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

II

  1.  

Dawidczyk Małgorzata

MKB TEAM Małkinia

II

  1.  

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

II

  1.  

Renik Jolanta

UKS Olimpia Prostyń

II

  1.  

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

II

  1.  

Wujek Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

II

  1.  

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

II

  1.  

Zawadzka Martyna

UKS Olimpia Prostyń

II

  1.  

Skorek Ewelina

UKS Olimpia Prostyń

II

  1.  

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

III

  1.  

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

III

  1.  

Borowy Marcin

ZS im. S. Staszica

III

  1.  

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

III

  1.  

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

III

  1.  

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

III

  1.  

Blachowicz Wiesław

Komorowo

III

 

Tropem Wilczym

Multimedia

Kalendarium

01 marzec 2018 - czwartek - godz. 10:00
OTWP "Młodzież zapobiega pożarom"
04 marzec 2018 - niedziela - godz. 12:00
VI edycji Biegu Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych"
12 marzec 2018 - poniedziałek - godz. 14:00
Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka"
24 marzec 2018 - sobota - godz. 19:00
Noc Sów

Plakaty