Tygodniowy Plan ZajęćMałkińska Noc Nadbużańska

Szachy - poniedziałek, godz. 16:00 *** Zdrowy kręgosłup - poniedziałek, godz. 18:30 *** Hip-Hop - wtorek, godz. 17:00 *** Chór Cantilena - środa, godz. 18:00 *** Plastyka - czwartek, godz. 14:00 *** Zespół Małkinianka - czwartek, godz. 17:00 ***  Latino Solo - czwartek, godz. 19:00

Opiekunem Klubu jest p. Andrzej Żach. Zajęcia w Klub odbywają się w poniedziałek i piątek o godz. 17:30 na Orliku przy SP Nr2, natomiast w okresie zimowym na hali sportowej w SP Nr2 w Małkini Górnej. Klub jest organizatorem Grand Prix Małkini Górnej w biegach przełajowych.

 

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Skoneczny Adam

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Adamski Olaf

KOS Kosów Lacki

29

3

Budziszewski Hubert

MKB TEAM Małkinia

28

4

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Matusik Jakub

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Tymiński Eryk

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Borowy Maksymilian

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Rytel Adrianik Dawid

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Błaszczyk Adam

MKB TEAM Małkinia

20

12

Spaltabaka Marcin

UKS Olimpia Prostyń

19

13

Wasieńko Michał

UKS Olimpia Prostyń

18

14

Stepnowski Łukasz

UKS Olimpia Prostyń

17

15

Zawistowski Szymon

MKB TEAM Małkinia

16

16

Grabowski Alan

MKB TEAM Małkinia

15

17

Rudnik Dawid

MKB TEAM Małkinia

14

18

Perzyna Adam

UKS Olimpia Prostyń

13

19

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

12

20

Socik Szymon

UKS Olimpia Prostyń

11

21

Grabowski Fabian

MKB TEAM Małkinia

10

22

Wasieńko Adrian

UKS Olimpia Prostyń

9

23

Zacheja Karol

MKB TEAM Małkinia

8

24

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

7

25

Dziwulski Maciej

MKB TEAM Małkinia

6

26

Kądziela Kacper

UKS Olimpia Prostyń

5

27

Maliszewski Mikołaj

UKS Olimpia Prostyń

4

28

Niegowski Łukasz

UKS Olimpia Prostyń

3

29

Zawadzki Maciej

UKS Olimpia Prostyń

2

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Rukat Paulina

MKB TEAM Małkinia

30

2

Pankiewicz Maja

KOS Kosów Lacki

29

3

Maleszewska Karolina

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Kacprzyk Julia

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Skoneczna Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Kołodziej Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Borowa Anna

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Płotczyk Gabriela

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Sadowska Magdalena

SP Nr2 Małkinia Górna

22

10

Kasiak Natalia

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Grzymała Amelia

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Jakubik Oliwia

UKS Olimpia Prostyń

19

13

Wasieńko Natalia

UKS Olimpia Prostyń

18

14

Pełka Oliwia

UKS Olimpia Prostyń

17

15

Perzyna Zofia

UKS Olimpia Prostyń

16

 

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Skoneczny Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

29

3

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

28

4

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Mućk Paweł

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Kołota Maksymilian

MKB TEAM Małkinia

24

8

Lechański Kuba

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Stepnowski Kacper

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Maliszewski Dawid

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Wiśniewski Cezary

MKB TEAM Małkinia

20

12

Kalarus Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

19

13

Kucharek Radosław

UKS Olimpia Prostyń

18

14

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

17

15

Rukat Piotr

MKB TEAM Małkinia

16

16

Błaszczyk Karol

UKS Olimpia Prostyń

15

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Kucharek Ewa

KOS Kosów Lacki

30

2

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Mrozowska Anna

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Grzymała Julia

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Niegowska Sylwia

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Dębkowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Kruk Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Rytel Kuc Dominika

UKS Olimpia Prostyń

22

Kat. III Mężczyźni

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Artychowski Michał

MKB TEAM Małkinia

30

2

Sadowski Krystian

MKB TEAM Małkinia

29

3

Borowy Marcin

ZS im. St. Staszica Małkinia Górna

28

4

Zawistowski Marian

MKB TEAM Małkinia

27

5

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

26

6

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

25

7

Zawistowski Marcin

Małkinia Górna - niezrzeszony

24

8

Gąsiorowski Piotr

KOS Kosów Lacki

23

Kat. III Kobiety

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Samsel Beata

MKB TEAM Małkinia

30

2

Spaltabaka Anna

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

28

4

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

27

 

 

 

W piątek 20 września siódmy, ostatni bieg z cyklu XX GP Małkini Górnej. Przypominamy tylko uczestnicy co najmniej pięć biegów staną przed szansą wylosowania nagrody specjalnej - roweru. Do kogo los się uśmiechnie dowiemy się 5 października na XXI Jesiennych Biegach Małkińskich.

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Skoneczny Adam

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Budziszewski Hubert

MKB TEAM Małkinia

29

3

Adamski Gabriel

SP Nr2 Małkinia Górna

28

4

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Matusik Jakub

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Kędzierski Fabian

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Błaszczyk Adam

MKB TEAM Małkinia

22

10

Zawistowski Szymon

MKB TEAM Małkinia

21

11

Michalak Kacper

MKB TEAM Małkinia

20

12

Rukat Bartosz

MKB TEAM Małkinia

19

13

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

18

14

Perzyna Adam

UKS Olimpia Prostyń

17

15

Kądziela Kacper

UKS Olimpia Prostyń

16

16

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

15

17

Kołota Julian

MKB TEAM Małkinia

14

17

Zacheja Karol

MKB TEAM Małkinia

13

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Rukat Paulina

MKB TEAM Małkinia

30

2

Skoneczna Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Kołodziej Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Kacprzyk Julia

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Płotczyk Gabriela

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Borowa Anna

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Kasiak Natalia

UKS Olimpia Prostyń

24

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

30

2

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Skoneczny Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Sierota Krystian

SP Nr1 Małkinia Górna

27

5

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

26

6

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

24

8

Zawistowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

23

9

Rukat Piotr

MKB TEAM Małkinia

22

10

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Kalarus Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Wiśniewski Cezary

MKB TEAM Małkinia

19

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Decyk Weronika

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Mrozowska Anna

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Niegowska Sylwia

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Grzymała Julia

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Dębkowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Rytel Kuc Dominika

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Kruk Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

23

Kat. III Mężczyźni

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Artychowski Michał

MKB TEAM Małkinia

30

2

Borowy Marcin

ZS im. St. Staszica Małkinia Górna

29

3

Zawistowski Marian

MKB TEAM Małkinia

28

4

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

27

5

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

26

Kat. III Kobiety

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Spaltabaka Anna

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

29

3

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

28

 

Tropem Wilczym

28. Finał WOŚP

Kalendarium

07 grudzień 2019 - sobota - godz. 15:00
Zimowe przygody Kubusia Puchatka - teatrzyk
12 styczeń 2020 - niedziela - godz. 08:00
28. Finał WOŚP
01 marzec 2020 - niedziela - godz. 10:30
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wykletych

Plakaty i wydarzenia

Multimedia