Tygodniowy Plan ZajęćMałkińska Noc Nadbużańska

*** Próba chóru Cantilena - środa, godz. 18:00 *** Próba zespołu Małkinianka - czwartek, godz. 17:00 ***

Opiekunem Klubu jest p. Andrzej Żach. Zajęcia w Klub odbywają się w poniedziałek i piątek o godz. 17:00 na Orliku przy SP Nr2, natomiast w okresie zimowym na hali sportowej w SP Nr2 w Małkini Górnej. Klub jest organizatorem Grand Prix Małkini Górnej w biegach przełajowych.

 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej oraz Andrzej Żach – instruktor Małkińskiego Klubu Biegacza "TEAM" zapraszają wszystkich chętnych na pierwsze biegi z cyklu XIX Grand Prix Małkini Górnej w biegach przełajowych 2018r pod hasłem BIEGAM NIE DLA WYNIKU, LECZ DLA ZDROWEGO NAWYKU”.

Biegi odbędą się 12.01.2018r. (piątek). Start do pierwszego biegu godz. 1520.

Czytaj więcej...

Lista zawodników startujących w przynajmniej pięciu biegach XVIII GP 2017r.

Nr. na liście

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Kategoria

  1.  

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

I

  1.  

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

I

  1.  

Sobotka Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

I

  1.  

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

I

  1.  

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

I

  1.  

Antoniak Oliwier

MKB TEAM Małkinia

I

  1.  

Lechański Kuba

UKS Olimpia Prostyń

I

  1.  

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

I

  1.  

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

I

  1.  

Złotkowski Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

I

  1.  

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

I

  1.  

Mystkowska Blanka

SP Nr1 Małkinia Górna

I

  1.  

Fydrych Karolina

UKS Olimpia Prostyń

I

  1.  

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

I

  1.  

Grzywacz Natalia

UKS Olimpia Prostyń

I

  1.  

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

I

  1.  

Zębrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

II

  1.  

Sobotka Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

II

  1.  

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

II

  1.  

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

II

  1.  

Dawidczyk Małgorzata

MKB TEAM Małkinia

II

  1.  

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

II

  1.  

Renik Jolanta

UKS Olimpia Prostyń

II

  1.  

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

II

  1.  

Wujek Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

II

  1.  

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

II

  1.  

Zawadzka Martyna

UKS Olimpia Prostyń

II

  1.  

Skorek Ewelina

UKS Olimpia Prostyń

II

  1.  

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

III

  1.  

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

III

  1.  

Borowy Marcin

ZS im. S. Staszica

III

  1.  

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

III

  1.  

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

III

  1.  

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

III

  1.  

Blachowicz Wiesław

Komorowo

III

 

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej, Urząd Gminy w Małkini Górnej, Rockwool Polska zakład w Małkini Górnej oraz Małkiński Klub Biegacza TEAM – instruktor Andrzej Żach zapraszają wszystkich chętnych na XIX JESIENNE BIEGI MAŁKIŃSKIE, które odbędą się 21 października 2017r na terenie lasku małkińskiego za GOKiS.

Niepodległa łączy pokolenia

Multimedia

Kalendarium

13 październik 2018 - sobota - godz. 09:00
XX Jesienne Biegi Małkińskie

Plakaty i wydarzenia