Tygodniowy Plan ZajęćMałkińska Noc Nadbużańska

*** Zajęcia taneczne ZUMBA. Szczegóły tutaj *** Ruszyły zajecia plastyczne. Zapraszamy w czwartek o godz. 15:00 *** 22 października - kolejna Akcja krwiodawstwa w GOKiS ***

Opiekunem Klubu jest p. Andrzej Żach. Zajęcia w Klub odbywają się w poniedziałek i piątek o godz. 17:00 na Orliku przy SP Nr2, natomiast w okresie zimowym na hali sportowej w SP Nr2 w Małkini Górnej. Klub jest organizatorem Grand Prix Małkini Górnej w biegach przełajowych.

Wyniki czwartego biegu XVII Grand Prix Małkini

w biegach przełajowych 2016r.

 

Kat. I CHŁOPCY

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Wolert Maciej

MKB TEAM Małkinia

30

  1.  

Kucharek Jakub

SP Kiełczew

29

  1.  

Nowak Mateusz

SP Kiełczew

28

  1.  

Krzywicki Kacper

MKB TEAM Małkinia

27

  1.  

Bordziak Aron

SP Nr2 Małkinia Górna

26

  1.  

Wujek Mariusz

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Wrotnowski Marcin

SP Kiełczew

24

  1.  

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

23

  1.  

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

22

  1.  

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

21

  1.  

Gańko Dawid

MKB TEAM Małkinia

20

  1.  

Mielczarz Mateusz

MKB TEAM Małkinia

19

  1.  

Antoniak Oliwier

MKB TEAM Małkinia

18

  1.  

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

17

  1.  

Wiechowski Jakub

SP Kiełczew

16

  1.  

Samsel Jakub

MKB TEAM Małkinia

15

  1.  

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

14

  1.  

Budziszewski Dominik

SP Nr2 Małkinia Górna

13

  1.  

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

12

  1.  

Pietrzak Dawid

SP Nr2 Małkinia Górna

11

  1.  

Wojtkowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

10

  1.  

Maliszewski Dawid

UKS Olimpia Prostyń

9

  1.  

Wolert Łukasz

SP Nr2 Małkinia Górna

8

  1.  

Samsel Emil

MKB TEAM Małkinia

7

 

Kat. I DZIEWCZĘTA

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Szczepańska Justyna

SP Zaręby Kościelne

30

  1.  

Kacprzycka Paulina

UKS Olimpia Prostyń

29

  1.  

Wójcik Oliwia

SP Nr2 Małkinia Górna

28

  1.  

Radzio Julia

SP Kiełczew

27

  1.  

Kucharek Anna

SP Kiełczew

26

  1.  

Mystkowska Blanka

SP Nr2 Małkinia Górna

25

  1.  

Budziszewska Julia

SP Nr2 Małkinia Górna

24

  1.  

Wiśniewska Maja

SP Nr2 Małkinia Górna

23

  1.  

Fedorczyk Aleksandra

SP Kiełczew

22

  1.  

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

21

  1.  

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

20

  1.  

Decyk Weronika

UKS Olimpia Prostyń

19

  1.  

Fydrych Karolina

UKS Olimpia Prostyń

18

  1.  

Grzywacz Natalia

UKS Olimpia Prostyń

17

  1.  

Łubkowska Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

16

  1.  

Zalewska Alicja

SP Kiełczew

15

 

Kat. II CHŁOPCY

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Likwiarz Dawid

LKS Ostrowianka

30

  1.  

Sadowski Krystian

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Wiechowski Szymon

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Renik Marcin

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Skoneczny Paweł

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Zębrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Pawłowski Adrian

MKB TEAM Małkinia

24

  1.  

Pamrów Kacper

MKB TEAM Małkinia

23

  1.  

Jaworski Jakub

MKB TEAM Małkinia

22

  1.  

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

21

  1.  

Białobrzeski Paweł

MKB TEAM Małkinia

20

  1.  

Chaberski Jakub

UKS Olimpia Prostyń

19

  1.  

Tymiński Dawid

MKB TEAM Małkinia

18

  1.  

Wasieńko Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

17

  1.  

Wojciechowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

16

  1.  

Seliga Przemysław

UKS Olimpia Prostyń

15

 

Kat. II DZIEWCZĘTA

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Trzcińska Anna

UKS KOS Kosów Lacki

30

  1.  

Kalinina Wiktoria

PG Nr2 Małkinia Górna

29

  1.  

Dmochowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Ber Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Staniszewska Marta

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Wujek Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Zawadzka Martyna

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Dąbkowska Amelia

UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Skowrońska Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

21

  1.  

Dębkowska Paulina

SP Kiełczew

20

  1.  

Ber Weronika

SP Kiełczew

19

  1.  

Skorek Ewelina

UKS Olimpia Prostyń

18

  1.  

Kędzierska Nikola

SP Kiełczew

17

  1.  

Dłuska Julia

UKS Olimpia Prostyń

16

  1.  

Renik Jolanta

UKS Olimpia Prostyń

15

  1.  

Skoneczna Natalia

UKS Olimpia Prostyń

14

  1.  

Decyk Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

13

  1.  

Wróbel Ewa

UKS Olimpia Prostyń

12

  1.  

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

11

  1.  

Wronek Alicja

UKS Olimpia Prostyń

10

  1.  

Wojciechowska Katarzyna

UKS Olimpia Prostyń

9

  1.  

Świderska Katarzyna

UKS Olimpia Prostyń

8

 

Kat. III KOBIETY

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Samsel Beata

MKB TEAM Małkinia

30

  1.  

Ogonowska Renata

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Antoniak Sylwia

MKB TEAM Małkinia

28

  1.  

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

27

 

Kat. III MĘŻCZYŹNI

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Chojnowski Sebastian

LKS Ostrowianka

30

  1.  

Kurowiecki Patryk

UKS KOS Kosów Lacki

29

  1.  

Laskowski Mateusz

UKS KOS Kosów Lacki

28

  1.  

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

27

  1.  

Borowy Marcin

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Sobieraj Krzysztof

PUKS ROCH Jasienica

25

  1.  

Tymiński Piotr

UKS KOS Kosów Lacki

24

  1.  

Suchcicki Marek

PUKS ROCH Jasienica

23

  1.  

Rosiński Arkadiusz

WKB META Lubliniec

22

  1.  

Blachowicz Wiesław

Komorowo - Niezrzeszony

21

  1.  

Romejko Dariusz

LKS Ostrowianka

20

  1.  

Skowroński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

19

  1.  

Plewka Kamil

MKB TEAM Małkinia

18

  1.  

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

17

  1.  

Rybakiewicz Damian

PUKS ROCH Jasienica

16

 

Dębno - kolebka maratonów polskich … pięćdziesiąt lat minęło od pierwszej edycji biegu maratońskiego, a popularność wcale nie słabnie.

3 kwietnia 2016 roku na starcie 43. Maratonu Dębno stanęła rekordowa liczba 2429 zawodników. Dodam również, że w maratonie jest limit uczestników i limit czasowy do 5h. W najstarszym maratonie w Polsce pobiegli również małkinianie: Darek Wojtkowski - czas: 3:44:12; Sylwia Antoniak: 4:04:38; Arkadiusz Butor: 4:32:55.

Czytaj więcej...

Trzecie biegi XVII Grand Prix Małkini w biegach przełajowych organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej oraz MKB TEAM były okazją do wypromowania małkińskich biegaczy w nowych technicznych koszulkach ufundowanych przez Dyrektora GOKiS. W koszulkach tych biegacze będą promować Gminę Małkinia Górna na rodzimych trasach biegowych oraz na terenie całej Polski. Starsza grupa biegaczy reprezentuje Gminę Małkinia po całej Polsce. Właśnie ta grupa spotkała się na bardzo sympatycznym spotkaniu w plenerze, gdzie odbył się wspólny trening i ognisko.

Czytaj więcej...

Wyniki trzeciego biegu XVII Grand Prix Małkini Górnej w biegach przełajowych 2016r

 

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Wolert Maciej

MKB TEAM Małkinia

30

  1.  

Nowak Mateusz

SP Kiełczew

29

  1.  

Dawidczyk Jakub

MKB TEAM Małkinia

28

  1.  

Wujek Mariusz

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Kucharek Jakub

SP Kiełczew

26

  1.  

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

25

  1.  

Wiechowski Jakub

SP Kiełczew

24

  1.  

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

23

  1.  

Bordziak Aron

SP Nr2 Małkinia Górna

22

  1.  

Kondratiuk Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

21

  1.  

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

20

  1.  

Kucharek Michał

SP Kiełczew

19

  1.  

Samsel Jakub

MKB TEAM Małkinia

18

  1.  

Mielczarz Mateusz

MKB TEAM Małkinia

17

  1.  

Antoniak Oliwier

MKB TEAM Małkinia

16

  1.  

Zamolski Kacper

SP Kiełczew

15

  1.  

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

14

  1.  

Samsel Emil

MKB TEAM Małkinia

13

  1.  

Maliszewski Dawid

UKS Olimpia Prostyń

12

  1.  

Siwiński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

11

 

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Szczepańska Justyna

SP Zaręby Kościelne

30

  1.  

Oniśk Oliwia

UKS Olimpia Prostyń

29

  1.  

Radzio Julia

SP Kiełczew

28

  1.  

Chaberska Amelia

SP Kiełczew

27

  1.  

Kucharek Anna

SP Kiełczew

26

  1.  

Mystkowska Blanka

SP Nr2 Małkinia Górna

25

  1.  

Fedorczyk Aleksandra

SP Kiełczew

24

  1.  

Fydrych Karolina

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

21

  1.  

Grzywacz Natalia

UKS Olimpia Prostyń

20

  1.  

Zalewska Alicja

SP Kiełczew

19

  1.  

Mariańska Magdalena

SP Nr2 Małkinia Górna

18

  1.  

Łubkowska Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

17

  1.  

Wujek Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

16

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Wiechowski Szymon

UKS Olimpia Prostyń

30

  1.  

Sadowski Krystian

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Kosowski Kacper

UKS KOS Kosów Lacki

28

  1.  

Jaworski Jakub

MKB TEAM Małkinia

27

  1.  

Zębrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Derbich Mateusz

MKB TEAM Małkinia

25

  1.  

Chaberski Jakub

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Skoneczny Paweł

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Tymiński Dawid

MKB TEAM Małkinia

22

  1.  

Skrzeczkowski Dawid

MKB TEAM Małkinia

21

  1.  

Białobrzeski Paweł

MKB TEAM Małkinia

20

  1.  

Pawłowski Adrian

MKB TEAM Małkinia

19

  1.  

Kondratiuk Przemysław

MKB TEAM Małkinia

18

  1.  

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

17

  1.  

Sobotka Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

16

  1.  

Wasieńko Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

15

  1.  

Siwiński Eryk

UKS Olimpia Prostyń

14

  1.  

Maliszewski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

13

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Trzcińska Anna

UKS KOS Kosów Lacki

30

  1.  

Dmochowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

29

  1.  

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Skowrońska Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Dębkowska Paulina

SP Kiełczew

26

  1.  

Kijak Dominika

SP Kiełczew

25

  1.  

Ber Weronika

SP Kiełczew

24

  1.  

Skorek Ewelina

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Skoneczna Natalia

UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Gniazdowska Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

21

  1.  

Stępnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

20

  1.  

Renik Jolanta

UKS Olimpia Prostyń

19

  1.  

Nowacka Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

18

  1.  

Dąbkowska Amelia

UKS Olimpia Prostyń

17

  1.  

Wojciechowska Katarzyna

UKS Olimpia Prostyń

16

  1.  

Kondratiuk Karolina

UKS Olimpia Prostyń

15

  1.  

Ber Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

14

  1.  

Dłuska Julia

UKS Olimpia Prostyń

13

  1.  

Wujek Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

12

  1.  

Zawadzka Martyna

UKS Olimpia Prostyń

11

  1.  

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

10

  1.  

Figiel Julia

UKS Olimpia Prostyń

9

  1.  

Wronek Alicja

UKS Olimpia Prostyń

8

Kat. III KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Samsel Beata

MKB TEAM Małkinia

30

  1.  

Sputo Joanna

LKS Ostrowianka

29

  1.  

Antoniak Sylwia

MKB TEAM Małkinia

28

  1.  

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

27

Kat. III MĘŻCZYŹNI

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Chojnowski Sebastian

LKS Ostrowianka

30

  1.  

Kurowiecki Patryk

UKS KOS Kosów Lacki

29

  1.  

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

28

  1.  

Borowy Marcin

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Rosiński Arkadiusz

WKB META Lubliniec

26

  1.  

Plewka Kamil

MKB TEAM Małkinia

25

  1.  

Suchcicki Marek

PUKS ROCH Jasienica

24

  1.  

Blachowicz Wiesław

Niezrzeszony

23

  1.  

Tymiński Piotr

UKS KOS Kosów Lacki

22

  1.  

Romejko Dariusz

LKS Ostrowianka

21

  1.  

Świątkowski Sławomir

LKS Ostrowianka

20

  1.  

Wiechowski Dawid

UKS Olimpia Prostyń

19

  1.  

Chołda Michał

UKS Olimpia Prostyń

18

  1.  

Rybakiewicz Damian

PUKS ROCH Jasienica

17

  1.  

Wójcik Wojciech

LKS Ostrowianka

16

  1.  

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

15

 

Multimedia

Kalendarium

21 październik 2017 - sobota - godz. 09:30
XIX Jesienne Biegi Małkińskie
22 październik 2017 - niedziela - godz. 09:00
Akcja Krwiodawstwa
01 listopad 2017 - środa - godz. 13:00
Msza Św. na cmentarzu parafialnym
02 listopad 2017 - czwartek - godz. 13:00
Msza Św. na cmentarzu parafialnym

Plakaty