Tygodniowy Plan ZajęćMałkińska Noc Nadbużańska

W związku z decyzją MKiDN Piotra Glińskiego o zawieszeniu działalności instytucji kultury wszystkie zajęcia i wydarzenia prowadzone przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej zostają zawieszone do odwołania

Opiekunem Klubu jest p. Andrzej Żach. Zajęcia w Klub odbywają się w poniedziałek i piątek o godz. 17:30 na Orliku przy SP Nr2, natomiast w okresie zimowym na hali sportowej w SP Nr2 w Małkini Górnej. Klub jest organizatorem Grand Prix Małkini Górnej w biegach przełajowych.

Wyniki trzeciego biegu XX Grand Prix Małkini w biegach przełajowych 2019r.

 

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Skoneczny Adam

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Budziszewski Hubert

MKB TEAM Małkinia

29

3

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Koński Maciej

MKB TEAM Małkinia

26

6

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Siniakowski Adam

KOS Kosów Lacki

24

8

Rukat Bartosz

MKB TEAM Małkinia

23

9

Błaszczyk Adam

MKB TEAM Małkinia

22

10

Zawistowski Szymon

MKB TEAM Małkinia

21

11

Kędzierski Fabian

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

19

13

Perzyna Adam

UKS Olimpia Prostyń

18

14

Kołota Julian

MKB TEAM Małkinia

17

15

Kądziela Kacper

UKS Olimpia Prostyń

16

16

Niegowski Łukasz

UKS Olimpia Prostyń

15

17

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

14

18

Zacheja Karol

MKB TEAM Małkinia

13

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Rukat Paulina

MKB TEAM Małkinia

30

2

Pankiewicz Maja

KOS Kosów Lacki

29

3

Kołodziej Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Skoneczna Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Kacprzyk Julia

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Płotczyk Gabriela

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Kasiak Natalia

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Wasieńko Natalia

UKS Olimpia Prostyń

23

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jurkowski Mateusz

KOS Kosów Lacki

30

2

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

28

4

Skoneczny Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Sierota Krystian

SP Nr1 Małkinia Górna

26

6

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

25

7

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

24

8

Rukat Piotr

MKB TEAM Małkinia

23

9

Brzózka Jan

MKB TEAM Małkinia

22

10

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Żach Szymon

MKB TEAM Małkinia

19

13

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

18

14

Wiśniewski Czarek

MKB TEAM Małkinia

17

15

Zawistowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

16

16

Kalarus Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

15

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Kucharek Ewa

KOS Kosów Lacki

30

2

Dawidczyk Małgorzata

SP Nr2 Małkinia Górna

29

3

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Mrozowska Anna

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Grzymała Julia

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Niegowska Sylwia

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Dębkowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Kruk Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Rytel Kuc Dominika

UKS Olimpia Prostyń

21

Kat. III Mężczyźni

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Artychowski Michał

MKB TEAM Małkinia

30

2

Borowy Marcin

ZS im. St. Staszica Małkinia Górna

29

3

Wajszczyk Wiesław

Podborze - niezrzeszony

28

4

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

27

5

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Zawistowski Marian

MKB TEAM Małkinia

25

7

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

24

8

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

23

9

Gąsiorowski Piotr

KOS Kosów Lacki

22

Kat. III Kobiety

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Samsel Beata

MKB TEAM Małkinia

30

2

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

29

3

Spaltabaka Anna

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

26

 

Plakaty i wydarzenia

Multimedia