Tygodniowy Plan ZajęćMałkińska Noc Nadbużańska

*** Zajęcia taneczne ZUMBA. Szczegóły tutaj *** Ruszyły zajecia plastyczne. Zapraszamy w czwartek o godz. 15:00 *** 22 października - kolejna Akcja krwiodawstwa w GOKiS ***

Opiekunem Klubu jest p. Andrzej Żach. Zajęcia w Klub odbywają się w poniedziałek i piątek o godz. 17:00 na Orliku przy SP Nr2, natomiast w okresie zimowym na hali sportowej w SP Nr2 w Małkini Górnej. Klub jest organizatorem Grand Prix Małkini Górnej w biegach przełajowych.

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Złotkowski Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

29

3

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

27

5

Sobotka Bartosz

MKB TEAM Małkinia

26

6

Bełczyński Damian

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Antoniak Oliwier

SP Nr2 Małkinia Górna

24

8

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Mariański Szymon

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

21

11

Kucharek Radosław

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Nowak Kacper

SP Nr2 Małkinia Górna

19

13

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

18

14

Lechański Jakub

UKS Olimpia Prostyń

17

15

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

16

16

Maliszewski Dawid

UKS Olimpia Prostyń

15

17

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

14

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Decyk Weronika

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Grzymała Julia

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Łazarecka Amelia

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Fydrych Karolina

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Mystkowska Blanka

SP Nr1 Małkinia Górna

26

6

Wielechowska Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Pajura Julia

SP Nr1 Małkinia Górna

24

8

Grzywacz Natalia

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Niegowska Sylwia

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Kasiak Natalia

UKS Olimpia Prostyń

19

13

Rostkowska Natalia

SP Nr2 Małkinia Górna

18

14

Dębkowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

17

15

Rytel - Kuc Dominika

UKS Olimpia Prostyń

16

16

Rostkowska Anna

SP Nr2 Małkinia Górna

15

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Zębrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Wujek Mariusz

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Sobotka Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

26

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Ber Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Skorek Ewelina

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Ber Weronika

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Zawadzka Martyna

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Wujek Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

23

Kat. III Kobiety

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

30

2

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

29

3

Samsel Beata

MKB TEAM Małkinia

28

Kat. III Mężczyźni

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Borowy Marcin

ZS im. St. Staszica Małkinia G.

30

2

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

29

3

Wajszczyk Wiesław

Podborze

28

4

Blachowicz Wiesław

Komorowo

27

5

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

26

6

Renik Marcin

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Skowroński Dawid

ZS im. St. Staszica Małkinia G.

24

8

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

23

9

Bełczyński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Rosiński Arkadiusz

WKB META Lubliniec

21

 

Multimedia

Kalendarium

21 październik 2017 - sobota - godz. 09:30
XIX Jesienne Biegi Małkińskie
22 październik 2017 - niedziela - godz. 09:00
Akcja Krwiodawstwa
01 listopad 2017 - środa - godz. 13:00
Msza Św. na cmentarzu parafialnym
02 listopad 2017 - czwartek - godz. 13:00
Msza Św. na cmentarzu parafialnym

Plakaty