Tygodniowy Plan ZajęćMałkińska Noc Nadbużańska

*** Zajecia plastyczne - czwartek, godz. 15:00 *** 17 grudnia godz. 17:30 Gminny Wieczór Wigilijny *** 14 stycznia - 26. Finał WOŚP *** 4 marca - Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ***

Opiekunem Klubu jest p. Andrzej Żach. Zajęcia w Klub odbywają się w poniedziałek i piątek o godz. 17:00 na Orliku przy SP Nr2, natomiast w okresie zimowym na hali sportowej w SP Nr2 w Małkini Górnej. Klub jest organizatorem Grand Prix Małkini Górnej w biegach przełajowych.

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Złotkowski Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

28

4

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

27

5

Sobotka Bartosz

MKB TEAM Małkinia

26

6

Antoniak Oliwier

SP Nr2 Małkinia Górna

25

7

Dawidczyk Jakub

MKB TEAM Małkinia

24

8

Kondratiuk Radosław

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Siwiński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Mariański Szymon

UKS Olimpia Prostyń

19

13

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

18

14

Lechański Jakub

UKS Olimpia Prostyń

17

15

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

16

16

Maliszewski Dawid

UKS Olimpia Prostyń

15

17

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

14

18

Polak Filip

MKB TEAM Małkinia

13

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Grzymała Julia

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Fydrych Karolina

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Łazarecka Amelia

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Budziszewska Julia

SP Nr2 Małkinia Górna

27

5

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Borowa Maja

SP Nr2 Małkinia Górna

25

7

Mystkowska Blanka

SP Nr1 Małkinia Górna

24

8

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Grzywacz Natalia

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Dębkowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

21

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Kosowski Kacper

UKS KOS Kosów Lacki

30

2

Orzeł Jakub

UKS KOS Kosów Lacki

29

3

Olszewski Michał

UKS KOS Kosów Lacki

28

4

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Dykowski Michał

UKS KOS Kosów Lacki

26

6

Styś Dominik

UKS KOS Kosów Lacki

25

7

Krzywicki Kacper

MKB TEAM Małkinia

24

8

Sobotka Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Gańko Dawid

MKB TEAM Małkinia

22

10

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Dawidczyk Janusz

PG Nr2 Małkinia Górna

20

12

Siwiński Eryk

UKS Olimpia Prostyń

19

13

Białobrzeski Paweł

MKB TEAM Małkinia

18

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Trzcińska Anna

UKS KOS Kosów Lacki

30

2

Dawidowska Weronika

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Dawidczyk Małgorzata

MKB TEAM Małkinia

28

4

Oniśk Oliwia

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Haas Natalia

UKS KOS Kosów Lacki

26

6

Skorek Ewelina

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Wiechowska Anna

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Ber Weronika

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Wujek Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Sobotka Zofia

UKS Olimpia Prostyń

19

Kat. III Kobiety

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Malik Olga

Ostrów Biega

30

2

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

29

3

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

28

Kat. III Mężczyźni

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Nowak Paweł

PUKS ROCH Jasienica

30

2

Borowy Marcin

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Wojtkowski Dariusz

MKB TEAM Małkinia

28

4

Wajszczyk Wiesław

Podborze

27

5

Długołęcki Sławomir

MKB TEAM Małkinia

26

6

Blachowicz Jędrzej

Komorowo

25

7

Blachowicz Wiesław

Komorowo

24

8

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

23

9

Szcześniak Tadeusz

MKB TEAM Małkinia

22

10

Romejko Dariusz

Ostrów Biega

21

11

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

20

12

Skowroński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

19

 

Tropem Wilczym

Multimedia

Kalendarium

17 grudzień 2017 - niedziela - godz. 18:00
Koncert Bożonarodzeniowy
14 styczeń 2018 - niedziela - godz. 08:00
26 Finał WOŚP
04 marzec 2018 - niedziela - godz. 12:00
VI edycji Biegu Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych"

Plakaty