Tygodniowy Plan ZajęćMałkińska Noc Nadbużańska

Już działamy!!! Obowiązują pewne nakazy i zakazy!!! Musimy się do nich przyzwyczaić!!! 

 

Opiekunem Klubu jest p. Andrzej Żach. Zajęcia w Klub odbywają się w poniedziałek i piątek o godz. 17:30 na Orliku przy SP Nr2, natomiast w okresie zimowym na hali sportowej w SP Nr2 w Małkini Górnej. Klub jest organizatorem Grand Prix Małkini Górnej w biegach przełajowych.

Wyniki pierwszego biegu XXI Grand Prix Małkini w biegach przełajowych 2020r.

 

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Budziszewski Hubert

MKB TEAM Małkinia

30

2

Rytel Andrianik Dawid

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Goś Aleksander

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Wasieńko Michał

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Rudnik Dawid

MKB TEAM Małkinia

26

6

Spaltabaka Marcin

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Maliszewski Mikołaj

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

23

9

Zawistowski Szymon

MKB TEAM Małkinia

22

10

Stepnowski Łukasz

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Rukat Bartosz

MKB TEAM Małkinia

20

12

Polak Filip

MKB TEAM Małkinia

19

13

Michalak Kacper

MKB TEAM Małkinia

18

14

Kotowski Marcin

UKS Olimpia Prostyń

17

15

Rytel Andrianik Dominik

UKS Olimpia Prostyń

16

16

Polak Gabriel

MKB TEAM Małkinia

15

17

Kocięcki Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

14

18

Kołota Julian

MKB TEAM Małkinia

13

19

Wasieńko Adrian

UKS Olimpia Prostyń

12

20

Socha Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

11

21

Rudnik Hubert

MKB TEAM Małkinia

10

22

Dziwulski Maciej

MKB TEAM Małkinia

9

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Pankiewicz Maja

KOS Kosów Lacki

30

2

Kacprzyk Julia

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Borowa Anna

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Wiśniewska Wiktoria

MKB TEAM Małkinia

27

5

Płotczyk Gabriela

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Kruk Anna

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Jakubik Oliwia

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Grzymała Amelia

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Pełka Oliwia

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Kąciecka Julia

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Perzyna Zofia

UKS Olimpia Prostyń

20

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

30

2

Skoneczny Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

28

4

Skoneczny Adam

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

24

8

Adamski Olaf

KOS Kosów Lacki

23

9

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Mućk Paweł

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Lechański Kuba

UKS Olimpia Prostyń

19

13

Wiśniewski Cezary

MKB TEAM Małkinia

18

14

Kołota Maksymilian

MKB TEAM Małkinia

17

15

Rukat Piotr

MKB TEAM Małkinia

16

16

Zawistowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

15

17

Borowy Maksymilian

UKS Olimpia Prostyń

14

18

Matusik Jakub

UKS Olimpia Prostyń

13

19

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

12

20

Zawadzki Maciej

UKS Olimpia Prostyń

11

21

Kalarus Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

10

22

Kądziela Kacper

UKS Olimpia Prostyń

9

23

Niegowski Łukasz

UKS Olimpia Prostyń

8

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Kucharek Ewa

KOS Kosów Lacki

30

2

Rukat Paulina

MKB TEAM Małkinia

29

3

Maleszewska Karolina

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Skoneczna Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Kołodziej Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Decyk Weronika

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Budziszewska Julia

SP Nr2 Małkinia Górna

23

9

Borowa Amelia

SP Nr2 Małkinia Górna

22

10

Niegowska Sylwia

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Dłuska Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

19

13

Rytel Kuc Dominika

UKS Olimpia Prostyń

18

14

Grzymała Julia

UKS Olimpia Prostyń

17

15

Kruk Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

16

16

Dębkowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

15

17

Mrozowska Anna

UKS Olimpia Prostyń

14

Kat. III Mężczyźni

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Kokoszko Rafał

MKB TEAM Małkinia

30

2

Wojtkowski Dariusz

MKB TEAM Małkinia

29

3

Żelazowski Patryk

Małkinia Górna - niezrzeszony

28

4

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

27

5

Szcześniak Tadeusz

MKB TEAM Małkinia

26

6

Zawistowski Marian

MKB TEAM Małkinia

25

7

Borowy Marcin

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Korzeb Radosław

MKB TEAM Małkinia

23

9

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

22

10

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

21

Kat. III Kobiety

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Wiśniewska Lidia

MKB TEAM Małkinia

30

 

Wyniki pierwszego marszu I Grand Prix Małkini w Nordic Walking 2020r.

 

Kat. Kobiety rocznik 1979 i starsze

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

I-II

Korzeb Anna

Zawisty Podleśne

30

I-II

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

30

 

Multimedia