Tygodniowy Plan ZajęćMałkińska Noc Nadbużańska

Już działamy!!! Obowiązują pewne nakazy i zakazy!!! Musimy się do nich przyzwyczaić!!! 

 

  • Eksplozja Kolorów
  • Dożynki Gminne
  • Koncert Bożonarodzeniowy
  • Małkińska Masa Krytyczna
jextensions.com

Klasyfikacja końcowa po siedmiu biegach XVIII Grand Prix Małkini w biegach przełajowych 2017r.

 

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

198

2

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

198

3

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

175

4

Antoniak Oliwier

MKB TEAM Małkinia

157

5

Sobotka Bartosz

SP Nr2 Małkinia Górna

154

6

Złotkowski Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

150

7

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

122

8

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

108

9

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

89

10

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

85

11

Dawidczyk Jakub

MKB TEAM Małkinia

82

12

Siwiński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

78

13

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

77

14

Bełczyński Damian

UKS Olimpia Prostyń

77

15

Lechański Jakub

UKS Olimpia Prostyń

76

16

Kosowski Adrian

UKS KOS Kosów Lacki

73

17

Maliszewski Dawid

UKS Olimpia Prostyń

69

18

Kucharek Radosław

UKS Olimpia Prostyń

58

19

Polak Filip

MKB TEAM Małkinia

47

20

Nowak Kacper

SP Nr2 Małkinia Górna

46

21

Mielczarz Mateusz

MKB TEAM Małkinia

44

22

Mariański Szymon

UKS Olimpia Prostyń

41

23

Żochowski Kamil

UKS Olimpia Prostyń

38

24

Goś Aleksander

UKS Olimpia Prostyń

27

25

Wiechowski Jakub

UKS Olimpia Prostyń

27

26

Toruszewski Cezary

UKS KOS Kosów Lacki

25

27

Decyk Daniel

SP Kiełczew

24

28

Kondratiuk Radosław

UKS Olimpia Prostyń

23

29

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

22

30

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

21

31

Budziszewski Dominik

SP Nr2 Małkinia Górna

20

32

Ferenc Oskar

SP Nr2 Małkinia Górna

16

33

Kościesza Jakub

SP Nr2 Małkinia Górna

15

34

Borowy Maksymilian

UKS Olimpia Prostyń

13

35

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

11

36

Matusik Jakub

UKS Olimpia Prostyń

8

37

Kądziela Kacper

UKS Olimpia Prostyń

7

Czytaj więcej...

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Siwiński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

28

4

Wiechowski Jakub

SP Kiełczew

27

5

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

25

7

Antoniak Oliwier

MKB TEAM Małkinia

24

8

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

23

9

Lechański Jakub

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Żochowski Kamil

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

20

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Dawidczyk Aleksandra

MKB TEAM Małkinia

29

3

Gut Aleksandra

SP Nr2 Małkinia Górna

28

4

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

27

Kat. II CHŁOPCY

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Sadowski Krystian

MKB TEAM Małkinia

30

2

Zembrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Bordziak Aron

MKB TEAM Małkinia

28

4

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Wujek Mariusz

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Sobotka Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Białobrzeski Paweł

MKB TEAM Małkinia

23

9

Dawidczyk Janusz

PG Nr2 Małkinia Górna

22

10

Siwinski Eryk

UKS Olimpia Prostyń

21

Kat. II DZIEWCZĘTA

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Dawidczyk Małgorzata

MKB TEAM Małkinia

30

2

Kacprzycka Paulina

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Skorek Ewelina

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Dąbrowska Amelia

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Wojciechowska Katarzyna

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Renik Jolanta

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Dłuska Julia

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Wujek Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

20

Kat. III KOBIET

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

30

2

Jakubik Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

28

Kat. III MĘŻCZYZN

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Borowy Marcin

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

29

3

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

28

4

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

27

5

Renik Marcin

UKS Olimpia Prostyń

26

 

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

30

  1.  

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Siwiński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Bełczyński Damian

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Kosowski Adrian

UKS KOS Kosów Lacki

26

  1.  

Toruszewski Cezary

UKS KOS Kosów Lacki

25

  1.  

Kucharek Radosław

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Sobotka Bartosz

MKB TEAM Małkinia

23

  1.  

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Maciszewski Dawid

UKS Olimpia Prostyń

21

  1.  

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

20

  1.  

Antoniak Oliwier

MKB TEAM Małkinia

19

  1.  

Lechański Jakub

UKS Olimpia Prostyń

18

  1.  

Polak Filip

MKB TEAM Małkinia

17

  1.  

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

16

 

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Mystkowska Blanka

SP Nr1 Małkinia Górna

30

  1.  

Fydrych Karolina

UKS Olimpia Prostyń

29

  1.  

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Grzywacz Natalia

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Dębkowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Dłuska Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

25

 

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Sadowski Krystian

MKB TEAM Małkinia

30

  1.  

Danaj Jakub

UKS Olimpia Prostyń

29

  1.  

Dawidczyk Janusz

PG Nr2 Małkinia Górna

28

  1.  

Zembrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Bordziak Aron

MKB TEAM Małkinia

26

  1.  

Wujek Mariusz

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Sobotka Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Kruszewski Przemysław

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Kondratiuk Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Krzywicki Kacper

MKB TEAM Małkinia

21

 

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Trzcińska Anna

UKS KOS Kosów Lacki

30

  1.  

Dawidczyk Małgorzata

PG Nr2 Małkinia Górna

29

  1.  

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Dawidowska Weronika

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Wiechowska Anna

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Renik Jolanta

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Dąbrowska Amelia

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Dłuska Julia

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Kondratiuk Karolina

UKS Olimpia Prostyń

21

  1.  

Staniszewska Marta

UKS Olimpia Prostyń

20

  1.  

Łubkowska Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

19

  1.  

Wujek Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

18

  1.  

Wujek Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

17

  1.  

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

16

  1.  

Zawadzka Martyna

UKS Olimpia Prostyń

15

 

Kat. III KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Antoniak Sylwia

MKB TEAM Małkinia

30

  1.  

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Jakubik Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

27

 

Kat. III MĘŻCZYŹNI

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Borowy Marcin

UKS Olimpia Prostyń

30

  1.  

Wojtkowski Dariusz

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Rosiński Arkadiusz

WKB META Lubliniec

28

  1.  

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

27

  1.  

Skowroński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

25

  1.  

Poszust Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

24

 

 

 

Harmonogram działań i zadań przewidzianych do realizacji w 2020r.

STYCZEŃ

12 stycznia - XXVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

12 stycznia – Akcja krwiodawstwa

18 stycznia - Halowy Turniej Drużyn Orlika

24 stycznia - XXI Grand Prix w biegach przełajowych i Marsz Nordic Walking

25 stycznia - Zimowe Ptakoliczenie

LUTY

11 lutego godz. 15:00 Zimowe Przygody Kubusia Puchatka - teatrzyk

12 lutego godz. 11:00-13:00 Wyjazd na lodowisko. Zapisy do 10 lutego.

14 lutego godz. 17:00 Przegląd Piosenki Romantycznej

17 lutego godz. 15:00 – Księżniczka Ania - teatrzyk

18 lutego godz. 11:00-12:30 – Rozgrywki w tenisa stołowego

20 lutego godz. 16:00-18:00 – Malowanie buziek i Bal karnawałowy

28 lutego godz. 15:00 - XXI Grand Prix w biegach przełajowych i Marsz Nordic Walking

MARZEC

1 marca - godz. 12:00 -Tropem Wilczym” - VIII Obchody Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych - bieg przełajowy

12 marca - godz. 13:30 - eliminacje gminne do 43. Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka" - odwołane

20 marca - godz. 13:00 - Operacja Czysta Rzeka - akcja ekologiczna - odwołane

20 marca – godz. 15:00 – XXI Grand Prix w biegach przełajowych i Marsz Nordic Walking

21 marca – godz. 18:00 - Noc Sów - odwołane

KWIECIEŃ

24 kwietnia – godz. 15:00 - XXI Grand Prix w biegach przełajowych i Marsz Nordic Walking

MAJ

15 maja – godz. 15:00 – XXI Grand Prix w biegach przełajowych i Marsz Nordic Walking

CZERWIEC

2 czerwca - XIX Przegląd Piosenki Przedszkolnej - Piknik Rodzinny Dwójki

5 czerwca – godz. 15:00 – XXI Grand Prix w biegach przełajowych i Marsz Nordic Walking

13-14 czerwca - Turniej Piłkarski "W drodze po marzenia" - odwołane

20-21 czerwca - „Małkińska Noc Nadbużańska" - odwołane

LIPIEC

8 lipca - Calineczka - teatrzyk

22 lipca - Pipi pończoszanka - teatrzyk

25 lipca - Eksplozja Kolorów

SIERPIEŃ

15 sierpnia – godz. 11:45 - Gminne Obchody Święta Wojska Polskiego

30 sierpnia - Pożegnanie wakacji

WRZESIEŃ

18 września – godz. 12:00 - Sprzątanie Świata

18 września – godz. 15:00 – XXI Grand Prix w biegach przełajowych

PAŹDZIERNIK

10 październikagodz. 09:00 - XXII Jesienne Biegi Małkińskie

LISTOPAD

2 listopada - Msza św. na cmentarzu

10 listopada - Gminny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Małkinia Górna

11 listopada – godz. 11:45 - Uroczyste Obchody Święta Odzyskania Niepodległości

GRUDZIEŃ

6 grudnia – godz. 16:00 – Mikołajki - teatrzyk dla dzieci

14 grudnia - godz. 10:00 - czyszczenie budek lęgowych - koło ornitologiczne

20 grudnia - godz. 18:00 - "Gminny Wieczór Wigilijny" - hala sportowa ZSG Nr 2 w Małkini Górnej

 

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian terminów i repertuaru imprez.

 

Wyniki drugiego biegu XVII Grand Prix Małkini

w biegach przełajowych 2016r.

 

Kat. I

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Wolert Maciej

MKB TEAM Małkinia

30

  1.  

Bordziak Aron

SP Nr2 Małkinia Górna

29

  1.  

Wujek Mariusz

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Gańko Dawid

MKB TEAM Małkinia

27

  1.  

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

26

  1.  

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

24

  1.  

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Antoniak Oliwier

MKB TEAM Małkinia

22

  1.  

Siwiński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

21

  1.  

Samsel Jakub

MKB TEAM Małkinia

20

  1.  

Samsel Emil

MKB TEAM Małkinia

19

  1.  

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

18

  1.  

Maliszewski Dawid

UKS Olimpia Prostyń

17

  1.  

Pietrzak Dawid

SP Nr2 Małkinia Górna

16

  1.  

Wojtkowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

15

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Szczepańska Justyna

SP Zaręby Kościelne

30

  1.  

Kacprzycka Paulina

UKS Olimpia Prostyń

29

  1.  

Mystkowska Blanka

SP Nr2 Małkinia Górna

28

  1.  

Niegowska Sylwia

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Grzywacz Natalia

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Wujek Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

23

 

 

Kat. II

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Sadowski Krystian

MKB TEAM Małkinia

30

  1.  

Jaworski Jakub

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Zębrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Derbich Mateusz

MKB TEAM Małkinia

27

  1.  

Skrzeczkowski Dawid

MKB TEAM Małkinia

26

  1.  

Tymiński Dawid

MKB TEAM Małkinia

25

  1.  

Chaberski Jakub

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Białobrzeski Paweł

MKB TEAM Małkinia

23

  1.  

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Pawłowski Adrian

MKB TEAM Małkinia

21

  1.  

Kondratiuk Przemysław

MKB TEAM Małkinia

20

  1.  

Wasieńko Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

19

  1.  

Wojciechowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

18

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Kalinina Wiktoria

PG Nr2 Małkinia Górna

30

  1.  

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

29

  1.  

Dmochowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Skowrońska Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Wojciechowska Katarzyna

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Wujek Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Zawadzka Martyna

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Staniszewska Marta

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Nowacka Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

21

  1.  

Renik Jolanta

UKS Olimpia Prostyń

20

  1.  

Dłuska Julia

UKS Olimpia Prostyń

19

  1.  

Skoneczna Natalia

UKS Olimpia Prostyń

18

  1.  

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

17

  1.  

Świderska Katarzyna

UKS Olimpia Prostyń

16

  1.  

Figiel Julia

UKS Olimpia Prostyń

15

 

Kat. III

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Samsel Beata

MKB TEAM Małkinia

30

  1.  

Sputo Joanna

LKS Ostrowianka

29

  1.  

Ogonowska Renata

MKB TEAM Małkinia

28

  1.  

Antoniak Sylwia

MKB TEAM Małkinia

27

  1.  

Sobotka Anna

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Łubkowska Karolina

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

24

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Chojnowski Sebastian

LKS Ostrowianka

30

  1.  

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Borowy Marcin

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Suchcicki Marek

PUKS ROCH Jasienica

27

  1.  

Rosiński Arkadiusz

WKB META Lubliniec

26

  1.  

Romejko Dariusz

LKS Ostrowianka

25

  1.  

Rybakiewicz Damian

PUKS ROCH Jasienica

24

  1.  

Skowroński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Plewka Kamil

MKB TEAM Małkinia

22

  1.  

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

21

 

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Sadowski Krystian

MKB TEAM Małkinia

30

  1.  
Jadczak Daniel

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Zębrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Dawidczyk Jakub

SP Nr 2 Małkinia Górna

27

  1.  

Wolert Maciej

MKB TEAM Małkinia

26

  1.  

Wujek Mariusz

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Siwiński Eryk

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Wasieńko Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

22

  1.  

Uściński Paweł

SP Nr 2 Małkinia Górna

21

  1.  

Pawłowski Adrian

MKB TEAM Małkinia

20

  1.  

Piotrowski Krzysztof

MKS Małkinia

19

  1.  

Mielczarz Mateusz

MKB TEAM Małkinia

18

  1.  

Samsel Jakub

MKB TEAM Małkinia

17

  1.  

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

16

  1.  

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

15

  1.  

Bordziak Aron

MKB TEAM Małkinia

14

  1.  

Antoniak Oliwier

MKB TEAM Małkinia

13

  1.  

Telachowski Dawid

SP Nr 2 Małkinia Górna

12

  1.  

Kondratiuk Przemysław

MKB TEAM Małkinia

11

  1.  

Perzyna Piotr

UKS Olimpia Prostyń

10

  1.  

Borowy Jan

MKB TEAM Małkinia

9

  1.  

Wojtkowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

8

  1.  

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

7

  1.  

Maliszewski Dawid

UKS Olimpia Prostyń

6

  1.  

Wolert Łukasz

MKB TEAM Małkinia

5

  1.  

Ołtarzewski Karol

UKS Olimpia Prostyń

4

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Wujek Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

30

  1.  

Szczepańska Justyna

SP Zaręby Kościelne

29

  1.  

Oniśk Oliwia

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Mystkowska Blanka

SP Nr2 Małkinia Górna

27

  1.  

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Kacprzycka Paulina

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Staniszewska Marta

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Dmochowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Wiśniewska Maja

SP Nr2 Małkinia Górna

21

  1.  

Skorek Ewelina

UKS Olimpia Prostyń

20

  1.  

Gniazdowska Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

19

  1.  

Niegowska Sylwia

UKS Olimpia Prostyń

18

  1.  

Dłuska Julia

UKS Olimpia Prostyń

17

  1.  

Talarek Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

16

  1.  

Renik Jolanta

UKS Olimpia Prostyń

15

  1.  

Liszewska Oliwia

SP Nr2 Małkinia Górna

14

  1.  

Żach Aleksandra

SP Nr2 Małkinia Górna

13

  1.  

Derbich Aleksandra

SP Nr2 Małkinia Górna

12

  1.  

Nowacka Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

11

  1.  

Łazarecka Amelia

UKS Olimpia Prostyń

10

  1.  

Fydrych Karolina

UKS Olimpia Prostyń

9

  1.  

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

8

  1.  

Mariańska Magdalena

SP Nr2 Małkinia Górna

7

  1.  

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

6

  1.  

Krajewska Kalina

SP Nr2 Małkinia Górna

5

  1.  

Grzywacz Natalia

UKS Olimpia Prostyń

4

  1.  

Wujek Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

3

  1.  

Szymańczyk Wiktoria

Przedszkole Sam. Małkinia Górna

2

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Likwiarz Dawid

LKS Ostrowianka

30

  1.  

Popławski Karol

LKS Ostrowianka

29

  1.  

Tymiński Dawid

MKB TEAM Małkinia

28

  1.  

Sobotka Mateusz I

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Derbich Mateusz

MKB TEAM Małkinia

26

  1.  

Jaworski Jakub

MKB TEAM Małkinia

25

  1.  

Białobrzeski Paweł

MKB TEAM Małkinia

24

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Kalinina Wiktoria

PG Nr2 Małkinia Górna

30

  1.  

Ber Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

29

  1.  

Zawadzka Martyna

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Łubkowska Karolina

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Dąbrowska Amelia

UKS Olimpia Prostyń

25

Kat. III KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Malik Olga

22 WOK

30

  1.  

Samsel Beata

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Malik Magdalena

22 WOK

28

Kat. III MĘŻCZYŹNI

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Chojnowski Sebastian

22 WOK

30

  1.  

Nowak Paweł

PUKS ROCH Jasienica

29

  1.  

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

28

  1.  

Wardaszka Andrzej

LKS Ostrowianka

27

  1.  

Borowy Marcin

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Bejzemski Filip

MKB TEAM Małkinia

25

  1.  

Długołęcki Sławomir

MKB TEAM Małkinia

24

  1.  

Rosiński Arkadiusz

WKB META Lubliniec

23

  1.  

Suchcicki Marek

PUKS ROCH Jasienica

22

  1.  

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

21

  1.  

Skowroński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

20

 

Kat. I CHŁOPCY

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Sadowski Krystian

MKB TEAM Małkinia

30

  1.  

Jadczak Daniel

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

28

  1.  

Wolert Maciej

MKB TEAM Małkinia

27

  1.  

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

26

  1.  

Siwiński Eryk

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Wasieńko Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Siwiński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Bordziak Aron

MKB TEAM Małkinia

21

  1.  

Pawłowski Adrian

MKB TEAM Małkinia

20

  1.  

Mielczarz Mateusz

MKB TEAM Małkinia

19

  1.  

Samsel Jakub

MKB TEAM Małkinia

18

  1.  

Kondratiuk Przemysław

MKB TEAM Małkinia

17

  1.  

Rutkowski Szymon

MKB TEAM Małkinia

16

  1.  

Borowy Jan

MKB TEAM Małkinia

15

  1.  

Perzyna Piotr

UKS Olimpia Prostyń

14

  1.  

Wojtkowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

13

  1.  

Żochowski Kamil

UKS Olimpia Prostyń

12

 

Kat. I DZIEWCZĘTA

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Wujek Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

30

  1.  

Szczepańska Justyna

SP Zaręby Kościelne

29

  1.  

Kacprzycka Paulina

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Wójcik Oliwia

SP Nr2 Małkinia Górna

27

  1.  

Dmochowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Staniszewska Marta

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Dłuska Julia

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Budziszewska Julia

MKB TEAM Małkinia

22

  1.  

Suchcicka Dominika

PUKS ROCH Jasienica

21

  1.  

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

20

  1.  

Dębkowska Paulina

UKS Olimpia Prostyń

19

  1.  

Nowacka Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

18

  1.  

Renik Jolanta

UKS Olimpia Prostyń

17

  1.  

Talarek Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

16

 

Kat. II CHŁOPCY

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Wujek Dawid

UKS Olimpia Prostyń

30

  1.  

Sobotka Mateusz I

UKS Olimpia Prostyń

29

  1.  

Ber Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Tymiński Dawid

MKB TEAM Małkinia

27

  1.  

Renik Marcin

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Skoneczny Paweł

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Suski Kacper

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Derbich Mateusz

MKB TEAM Małkinia

23

  1.  

Białobrzeski Paweł

MKB TEAM Małkinia

22

  1.  

Jaworski Jakub

MKB TEAM Małkinia

21

  1.  

Sobotka Mateusz II

UKS Olimpia Prostyń

20

  1.  

Seliga Przemysław

UKS Olimpia Prostyń

19

  1.  

Skrzeczkowski Dawid

SP Nr2 Małkinia Górna

18

  1.  

Żochowski Dawid

PG Nr2 Małkinia Górna

17

 

Kat. II DZIEWCZĘTA

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Kalinina Wiktoria

PG Nr2 Małkinia Górna

30

  1.  

Jaworska Dominika

PG Nr2 Małkinia Górna

29

  1.  

Steć Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Skowrońska Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Zawadzka Martyna

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Łubkowska Karolina

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Skoneczna Natalia

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Decyk Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Wróbel Ewa

UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Kiełek Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

21

  1.  

Strzelczyk Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

20

  1.  

Chaberska Kinga

UKS Olimpia Prostyń

19

  1.  

Jakubik Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

18

  1.  

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

17

  1.  

Figiel Julia

UKS Olimpia Prostyń

16

  1.  

Jakubik Paulina

UKS Olimpia Prostyń

15

 

Kat. III MĘŻCZYZN

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Chojnowski Sebastian

22 WOK

30

  1.  

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Borowy Marcin

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Długołęcki Sławomir

MKB TEAM Małkinia

27

  1.  

Suchcicki Marek

PUKS ROCH Jasienica

26

  1.  

Rosiński Arkadiusz

WKB META Lubliniec

25

  1.  

Bejzemski Filip

MKB TEAM Małkinia

24

  1.  

Skowroński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

22

 

Kat. III KOBIET

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Malik Olga

22 WOK

30

  1.  

Samsel Beata

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

28

 

Multimedia