• Grand Prix w biegach przełajowych
  • Muzyczne Collage
  • WOŚP

Informujemy, że w dniu 16 czerwca 2017r. (piątek) Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej czynny będzie w godzinach 12:00 - 20:00.

8 marca obchodziliśmy Dzień Kobiet, który jest oficjalnym świętem w wielu państwach świata. Mężczyźni wręczają wtedy znajomym kobietom – matkom, żonom, partnerkom, koleżankom kwiaty i drobne podarunki. Kwiaty z rąk Dyrektora GOKiS otrzymały też Panie, które przybyły w tym dniu do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Małkini Górnej na koncert Matteo Mazzucca, który specjalnie dla Nich zaśpiewał największe włoskie przeboje. FOTO

Czytaj więcej...

21 marca o godz. 13:00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej odbędą się gminne eliminacje do 40 Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka". Do udziału mogą przystąpić zwycięzcy wyłonieni w eliminacjach szkolnych. Na ich zgłoszenia czekamy w GOKiS do 14 marca. Więcej informacji w regulaminie.

24 czerwiec 2017 - sobota - godz. 05:30
Małkińska Noc Nadbużańska