• Grand Prix w biegach przełajowych
  • Muzyczne Collage
  • WOŚP

Z uwagi na okres urlopów w dniach 3 - 30 lipca ulegają zmianie godziny pracy Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Małkini Górnej. Zapraszamy w dni powszednie w godz. 13:00 - 20:00, z wyjątkiem poniedziałku (nieczynne). Sobota i niedziela pozostają bez zmiany czyli 14:00-20:00. W sierpniu pracujemy według godzin dotychczasowych, a dzieci i młodzież zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją dla Was przygotowaną.

Informujemy, że w dniu 16 czerwca 2017r. (piątek) Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej czynny będzie w godzinach 12:00 - 20:00.

8 marca obchodziliśmy Dzień Kobiet, który jest oficjalnym świętem w wielu państwach świata. Mężczyźni wręczają wtedy znajomym kobietom – matkom, żonom, partnerkom, koleżankom kwiaty i drobne podarunki. Kwiaty z rąk Dyrektora GOKiS otrzymały też Panie, które przybyły w tym dniu do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Małkini Górnej na koncert Matteo Mazzucca, który specjalnie dla Nich zaśpiewał największe włoskie przeboje. FOTO

Czytaj więcej...

21 marca o godz. 13:00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej odbędą się gminne eliminacje do 40 Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka". Do udziału mogą przystąpić zwycięzcy wyłonieni w eliminacjach szkolnych. Na ich zgłoszenia czekamy w GOKiS do 14 marca. Więcej informacji w regulaminie.

18 grudnia po raz kolejny mieliśmy okazję spotkać się w Zespole Szkół Gminnych Nr2 w Małkini Górnej na Koncercie Bożonarodzeniowym. Od kilku lat uroczystość ta organizowana jest na tydzień przed świętami. Towarzyszy jej również żywa Szopka Bożonarodzeniowa, którą można było odwiedzać w dn. 16-18 grudnia.

W tym roku kolędy i największe swoje przeboje przypomniała nam Pani Krystyna Giżowska, lecz zanim gwiazda się zaprezentowała wystąpiły małkińskie zespoły: "Małkinianka", "Cantilena" i Gminny Chór Dziecięcy. Po ich występie nagrodziliśmy uczestników konkursu plastycznego pt "Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa".

27 sierpień 2017 - niedziela - godz. 14:00
Dożynki Gminne