Szachy - poniedziałek, godz. 16:00 *** Zdrowy kręgosłup - poniedziałek, godz. 18:30 *** Hip-Hop - wtorek, godz. 17:00 *** Chór Cantilena - środa, godz. 18:00 *** Plastyka - czwartek, godz. 14:00 *** Zespół Małkinianka - czwartek, godz. 17:00 ***  Latino Solo - czwartek, godz. 19:00

• Eksplozja Kolorów

Rok 2019 dobiega końca. Czy udało Ci się w tym roku odwiedzić muzeum, które szczególnie zapadło Ci w pamięć? Masz swoje ulubione wystawy albo takie, które zrobiły na Tobie szczególne wrażenie? Jeśli tak, zapraszamy do udziału w konkursie! Wystarczy, ze opiszesz wystawę z dowolnego muzeum w województwie mazowieckim, która w 2019 roku zrobiła na Tobie największe wrażenie.

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy Firmy zainteresowane obsługą rekreacyjno - rozrywkową (wesołe miasteczko) festynu Małkińska Noc Nadbużańska, do składania swoich propozycji na adres Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Małkini Górnej do dnia 19 grudnia 2019r, do godz. 15:00. Oczekujemy informacji zawierającej: propozycję finansową za udostępnienie terenu na wyłączność z podaniem rodzaju urządzeń i proponowanych usług jaki mogą Państwo zagwarantować podczas festynu, który odbędzie się w dniach 20 - 21 czerwca 2020r.

101 Rocznicę Odzyskania Niepodległości w Małkini Górnej szachiści uczcili w niedzielę, 10 listopada, rozgrywając IV Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Małkinia Górna. W zawodach wystartowało 63 szachistów z Małkini Górnej, Andrzejewa, Łomży, Ostrowi Mazowieckiej, Zielonki, Siedlec, Ołdaków i innych miejscowości. Mieli oni do rozegrania 7 rund systemem szwajcarskim tempem 10 min + 5 s na ruch dla zawodnika. więcej na www.malkinia.com

galeria: https://photos.app.goo.gl/dArmCzamh2F8V2f39

Chcesz zostać wolontariuszem? Szukaj informacji w swoich Szkołach, które przygotowują listę chętnych i przekazują je nam.
Musisz pamiętać, że za zbieranie wolontariuszy odpowiedzialny jest Szef Sztabu i to on decyduje, z kim będzie pracował.
Sztaby mają ograniczoną pulę wolontariuszy, co bardzo często oznacza, iż nie wszyscy chętni zostaną przyjęci.
Jak już Ci się poszczęści - zostaniesz zarejestrowany jako Wolontariusz, to w sztabie dostaniesz identyfikator, puszkę kwestarską i serduszka.
Pamiętaj!!! Zbierasz pieniądze wyłącznie w dzień Finału tj. 12 stycznia 2020 r.

28. Finał WOŚP

07 grudzień 2019 - sobota - godz. 15:00