Tygodniowy Plan ZajęćMałkińska Noc Nadbużańska

  • Eksplozja Kolorów
  • Dożynki Gminne
  • Koncert Bożonarodzeniowy
  • Małkińska Masa Krytyczna
jextensions.com

Główny Urząd Statystyczny zaprasza rolników do wsparcia swoich lokalnych społeczności w konkursie na gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w kanale SAMOSPISU INTERNETOWEGO.

Uczestnikami konkursu są gminy, na terenie których użytkownicy gospodarstw rolnych dokonują SAMOSPISU INTERNETOWEGO w okresie od 1 września do 30 listopada 2020 r. Zwycięzcami w każdym województwie będą gminy, w których spisze się przez Internet najwięcej osób oraz ich udział w ogólnej grupie uczestników Powszechnego Spisu Rolnego będzie największy.

Czytaj więcej...

W związku z drugą falą pandemii i podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego zdecydował o czasowym zamknięciu dla publiczności instytucji kultury.

Czasowe zamknięcie od 7 do 27 grudnia 2020 r. oznacza, że nie będą mogły być w nich organizowane wydarzenia z udziałem publiczności.

Dlatego też nasze zajęcia Robotyki, które Państwo wcześniej opłaciliście nie przepadają, odbędą się w najbliższym możliwym terminie.

Grupa teatralna, jeśli wyrazicie Państwo chęć, spotykać się będzie Online.

Pozostałe zajęcia: taneczne, hip-hop, plastyczne, szachowe, muzyczne, próby zespołu ludowego „Małkinianka” i chóru „Cantilena” zostają zawieszone do odwołania.

W przypadku pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel. 297455062 w godz. 8:00-16:00 lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dostępna pod numerem 22 279 99 99 infolinia spisowa służy pomocą w każdej sprawie dotyczącej Powszechnego Spisu Rolnego. Warto skorzystać z tego wsparcia możliwie jak najszybciej. 30 listopada mija termin na wywiązanie się z obowiązku spisowego i w ostatnich dniach infolinia będzie z pewnością zasypywana pytaniami i zgłoszeniami od rolników, czekających na wypełnienie formularza spisowego do ostatniej chwili.

Czytaj więcej...

7 października Fundacja WOŚP wyraziła zgodę na utworzenie Sztabu #5437 działającego przy GOKiS Małkinia Górnej.
Teraz czekamy na Was, drodzy Wolontariusze. Jeśli chcecie się przyłącz do 29. Finału WOŚP odezwijcie się do nas. Prześlemy Wam ankietę wolontariusza, którą po wypełnieniu zwracacie nam. Ilość miejsc, jak co roku ograniczona. Przypomnijmy 29. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia.

Spis rolny jest obowiązkiem i każdy użytkownik gospodarstwa rolnego MUSI się z niego wywiązać! Warto to zrobić tym bardziej, że przy okazji można wziąć udział w licznych konkursach spisowych z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

Pierwsza szansa na wygraną pojawia się po zakończeniu internetowego samospisu dostępnego na stronie https://spisrolny.gov.pl/. Gdy formularz spisowy zostanie wypełniony, aplikacja zapyta o chęć udziału w loterii. Jeśli rolnik się na to zdecyduje, otrzyma unikatowy kod potwierdzający samospis. Kod należy zarejestrować w trakcie trwania akcji (1.10.2020 - 22.11.2020 r.) na stronie loterii https://loteria.spisrolny.gov.pl/. Potem zostaje już tylko śledzić transmisje online w mediach społecznościowych GUS z losowań i liczyć na szczęśliwy traf!

Czytaj więcej...

Zapraszamy Was do udziału w Wirtualnym Biegu Niepodległości. To wydarzenie dla wszystkich miłośników biegania i ogólnej aktywności. Brak limitu czasowego powoduje, że każdy może przebiec, przejechać rowerem czy nawet przemaszerować.
Zadanie polega na pokonaniu min. 11 km na 11 listopada.
Termin realizacji to 8 -15 listopada, choć zdecydowanie zachęcamy aby był to 11.11.2020.

Czytaj więcej...

Biuro Programu „Niepodległa” i GOKiS Małkinia Górna zapraszają na wystawę plenerową "Tak powstała Niepodległa", poświęconą procesowi odzyskiwania przez Polskę 🇵🇱 niepodległości oraz dorobkowi II Rzeczypospolitej. Ekspozycja składa się z plansz, przedstawiających wysiłki Polaków, które doprowadziły do odzyskania niepodległości oraz osiągnięcia II Rzeczypospolitej.
Wystawa do obejrzenia w dniach 6-27 listopada przy GOKiS Małkinia Górna.

Multimedia