Tygodniowy Plan ZajęćMałkińska Noc Nadbużańska

Już działamy!!! Obowiązują pewne nakazy i zakazy!!! Musimy się do nich przyzwyczaić!!! 

 

  • Eksplozja Kolorów
  • Dożynki Gminne
  • Koncert Bożonarodzeniowy
  • Małkińska Masa Krytyczna
jextensions.com

Zapraszamy dzieci i młodzież do skorzystania z oferty przygotowanej na „Ferie 2019” przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej.

26 stycznia – sobota

9:30 - „Zimowe Ptakoliczenie” - zajęcia terenowe Koła ornitologicznego dla wszystkich chętnych.

28 stycznia – poniedziałek

16:30 - Omówienie zasad bezpiecznego spędzania ferii zimowych - spotkanie z policjantami

16:30-18:00 – "W Krainie śniegu" wesołe zabawy i animacje dla dzieci w wykonaniu Teatr Edukacji i Profilaktyki "Maska" z Krakowa.

17:30-19:00 – Zajęcia sportowe w klubie MKB TEAM na hali sportowej przy ZS Nr2 w Małkini Górnej, prowadzący A. Żach

18:00 – 19:00 – „Yoga – medytacja na co dzień” otwarte zajęcia relaksacyjne dla młodzieży i dorosłych

29 stycznia – wtorek

11.30-13.30 – Spotkanie z hodowcą płazów - pokaz żywych okazów żab z trzech kontynentów

14:45 "LODOWA KRAINA" - teatrzyk dla dzieci w wykonaniu studia KRAK-Art z Krakowa

17:00-19:00 - Zajęcia taneczne HIP-HOP, prowadzący B. Skalik

godz. 17:00 dzieci od lat 5+

godz. 18:00 dzieci od lat 10+

30 stycznia – środa

11:00-15:00 – „Zimowy Turniej Szachowy” do lat 16, prowadzący Akademia Szachowa Sobocińscy

31 stycznia – czwartek

10:00-13:00 - Turniej tenisa stołowego do lat 12

14:00–15:30 – „Zimowy pejzaż” - zajęcia plastyczne – konkurs w sali GOKiS

1 lutego – piątek

10:00-11:30 Warsztaty ceramiczne dla dzieci i młodzieży

12:00-14:00 Kulig z ogniskiem dla dzieci i młodzieży (uwaga: dzieci do lat 10 z opiekunem). Zapisy do 31 stycznia w GOKiS

17:30-19:00 - Zajęcia sportowe w klubie MKB TEAM na hali sportowej przy ZS Nr2 w Małkini Górnej, prowadzący A. Żach

2 lutego – sobota

10:00 - Przegląd budek lęgowych - zajęcia koła ornitologicznego

19:00 – Wieczór kabaretowy - „Czwarta Fala” – sala widowiskowa GOKiS

4 lutego – poniedziałek

11:30 - Omówienie zasad bezpiecznego spędzania ferii zimowych - spotkanie z policjantami

11:30-12:30 – „Królewski medalion” teatrzyk dla dzieci w wykonaniu Studio artystyczne „Ssmyk” z Białegostoku

14:00-16:00 – Feryjny Turniej Domino

17:30-19:00 – Zajęcia sportowe w klubie MKB TEAM na hali sportowej przy ZS Nr2 w Małkini Górnej, prowadzący A. Żach

18:00 – 19:00 – „Yoga – medytacja na co dzień” otwarte zajęcia relaksacyjne dla młodzieży i dorosłych

5 lutego - wtorek

14:45 - "ŁAKOCIE JASIA I MAŁGOSI" - teatrzyk dla dzieci w wykonaniu studia teatralnego KRAK-Art z Krakowa

17:00-19:00 - Zajęcia taneczne HIP-HOP, prowadzący B. Skalik

godz. 17:00 dzieci od lat 5+

godz. 18:00 dzieci od lat 10+

6 lutego – środa

10:00-12:00 – wyjazd na lodowisko MOSiR Ostrów Maz. (bilet ulg.+łyżwy+kask 15zł). Zapisy do 4 lutego, wyjazd odbędzie się jeśli chętnych będzie minimum 15 osób

14:00-16:00 – Gry i zabawy ruchowe dla dzieci – sala GOKiS, prowadzenie Katarzyna Bujakowska

8 lutego – piątek

11:00-12:30 – Karnawałowe inspiracje - zajęcia plastyczne (wykonujemy maski karnawałowe)

15:30 – 17:30 – Bal maskowy dla dzieci, prowadzenie Katarzyna Bujakowska

17:30-19:00 – Zajęcia sportowe w klubie MKB TEAM na hali sportowej przy ZS Nr2 w Małkini Górnej, prowadzący A. Żach

Ponadto codziennie w godzinach pracy GOKiS zapraszamy do nieodpłatnego korzystania z Kawiarenki Internetowej oraz lodowiska (jeśli tylko pozwoli na to pogoda) z możliwością wypożyczenia łyżew.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie

 

Wyniki piątego biegu XIX Grand Prix Małkini w biegach przełajowych 2018r.

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Sierota Krystian

SP Nr1 Małkinia Górna

30

2

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

26

6

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

25

7

Czarnomysy Adam

MKB TEAM Małkinia

24

8

Rukat Bartosz

MKB TEAM Małkinia

23

9

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

22

10

Kędzierski Fabian

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Kalarus Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

19

13

Suchcicki Bartosz

PUKS ROCH Jasienica

18

14

Kołota Julian

MKB TEAM Małkinia

17

15

Polak Filip

MKB TEAM Małkinia

16

16

Nowak Kacper

MKB TEAM Małkinia

15

17

Kądziela Kacper

UKS Olimpia Prostyń

14

18

Zacheja Karol

MKB TEAM Małkinia

13

19

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

12

20

Zawistowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

11

21

Zawistowski Szymon

MKB TEAM Małkinia

10

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Rukat Paulina

MKB TEAM Małkinia

30

2

Maleszewska Karolina

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Kołota Amelia

MKB TEAM Małkinia

28

4

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Suchcicka Dominika

PUKS ROCH Jasienica

25

7

Rostkowska Natalia

SP Nr2 Małkinia Górna

24

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jurkowski Mateusz

UKS KOS Kosów Lacki

30

2

Zębrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

26

6

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Krzywicki Kacper

MKB TEAM Małkinia

24

8

Skoneczny Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

22

10

Rukat Piotr

MKB TEAM Małkinia

21

11

Bordziak Aron

SP Nr2 Małkinia Górna

20

12

Gańko Dawid

SP Nr2 Małkinia Górna

19

13

Kołota Maksymilian

MKB TEAM Małkinia

18

14

Siwiński Eryk

UKS Olimpia Prostyń

17

15

Wasieńko Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

16

16

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

15

17

Kondratiuk Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

14

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Dawidczyk Małgorzata

MKB TEAM Małkinia

30

2

Oniśk Oliwia

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Wujek Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Skorek Ewelina

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Budziszewska Julia

SP Nr2 Małkinia Górna

26

6

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Ber Weronika

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Fydrych Karolina

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Renik Jolanta

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Łazarecka Agnieszka

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

20

Kat. III Mężczyźni

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Artychowski Michał

MKB TEAM Małkinia

30

2

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

29

3

Siwek Rafał

MKB TEAM Małkinia

28

4

Ogonowski Wojciech

Rostki Piotrowice - niezrzeszony

27

5

Szcześniak Tadeusz

MKB TEAM Małkinia

26

6

Rosiński Arkadiusz

WKB META Lubliniec

25

7

Sobotka Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

23

9

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

22

10

Zawistowski Marian

MKB TEAM Małkinia

21

11

Skoneczny Paweł

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Szymańczyk Michał

UKS Olimpia Prostyń

19

Kat. III Kobiety

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

30

2

Spaltabaka Anna

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Zawadzka Martyna

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Ber Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

26

6

Kondratiuk Karolina

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Dąbkowska Amelia

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

23

 

Wyniki czwartego biegu XIX Grand Prix Małkini w biegach przełajowych 2018r.

 

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Złotkowski Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Sierota Krystian

SP Nr1 Małkinia Górna

29

3

Skoneczny Adam

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Mućk Paweł

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Matusik Paweł

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

25

7

Budziszewski Dominik

SP Nr2 Małkinia Górna

24

8

Borowy Maksymilian

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Rukat Bartosz

MKB TEAM Małkinia

20

12

Przywoźny Bartłomiej

MKB TEAM Małkinia

19

13

Zawistowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

18

14

Czarnomysy Adam

MKB TEAM Małkinia

17

15

Zawistowski Szymon

MKB TEAM Małkinia

16

16

Kołota Julian

MKB TEAM Małkinia

15

17

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

14

18

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

13

19

Kalarus Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

12

20

Suchcicki Bartosz

PUKS ROCH Jasienica

11

21

Kędzierski Fabian

UKS Olimpia Prostyń

10

22

Polak Filip

MKB TEAM Małkinia

9

23

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

8

24

Antoniak Oliwier

MKB TEAM Małkinia

7

25

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

6

26

Zacheja Karol

MKB TEAM Małkinia

5

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Kucharek Ewa

UKS KOS Kosów Lacki

30

2

Rukat Paulina

MKB TEAM Małkinia

29

3

Maleszewska Karolina

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Kasiak Natalia

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Skoneczna Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Rutkowska Wiktoria

UKS KOS Kosów Lacki

24

8

Kołota Amelia

MKB TEAM Małkinia

23

9

Derbich Aleksandra

SP Nr2 Małkinia Górna

22

10

Sadowska Magdalena

SP Nr2 Małkinia Górna

21

11

Adamska Martyna

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Suchcicka Dominika

PUKS ROCH Jasienica

19

13

Kołodziej Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

18

14

Grzymała Julia

UKS Olimpia Prostyń

17

15

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

16

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jurkowski Mateusz

UKS KOS Kosów Lacki

30

2

Zębrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Zalewski Jakub

UKS KOS Kosów Lacki

28

4

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

26

6

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

24

8

Tyszka Cezary

MKB TEAM Małkinia

23

9

Rukat Piotr

MKB TEAM Małkinia

22

10

Skoneczny Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Kołota Maksymilian

MKB TEAM Małkinia

20

12

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

19

13

Mariański Szymon

UKS Olimpia Prostyń

18

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Dawidczyk Małgorzata

MKB TEAM Małkinia

30

2

Oniśk Oliwia

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Budziszewska Julia

SP Nr2 Małkinia Górna

28

4

Skorek Ewelina

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Renik Jolanta

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Grzywacz Natalia

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Fydrych Karolina

UKS Olimpia Prostyń

22

Kat. III Mężczyźni

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Artychowski Michał

MKB TEAM Małkinia

30

2

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

29

3

Siwek Rafał

MKB TEAM Małkinia

28

4

Borowy Marcin

ZS im. St. Staszica Małkinia Górna

27

5

Szcześniak Tadeusz

MKB TEAM Małkinia

26

6

Ogonowski Wojciech

Rostki Piotrowice - niezrzeszony

25

7

Zawistowski Marian

MKB TEAM Małkinia

24

8

Rosiński Arkadiusz

WKB META Lubliniec

23

9

Sobotka Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

21

11

Szymańczyk Michał

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

19

Kat. III Kobiety

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Antoniak Sylwia

MKB TEAM Małkinia

30

2

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

29

3

Spaltabaka Anna

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Zawadzka Martyna

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Ber Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

25

7

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Wojciechowska Katarzyna

UKS Olimpia Prostyń

23

 

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Złotkowski Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Budziszewski Hubert

MKB TEAM Małkinia

29

3

Sierota Krystian

SP Nr1 Małkinia Górna

28

4

Skoneczny Adam

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Dmochowski Dawid

UKS KOS Kosów Lacki

26

6

Mikołajczuk Dawid

UKS KOS Kosów Lacki

25

7

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

24

8

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Antoniak Oliwier

MKB TEAM Małkinia

21

11

Borowy Maksymilian

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

19

13

Antoniak Marcel

MKB TEAM Małkinia

18

14

Lechański Kuba

UKS Olimpia Prostyń

17

15

Czarnomysy Adam

MKB TEAM Małkinia

16

16

Kądziela Kacper

UKS Olimpia Prostyń

15

17

Zawistowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

14

18

Zawistowski Szymon

MKB TEAM Małkinia

13

19

Niegowski Łukasz

UKS Olimpia Prostyń

12

20

Kołota Julian

MKB TEAM Małkinia

11

21

Rukat Bartosz

MKB TEAM Małkinia

10

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Kucharek Ewa

UKS KOS Kosów Lacki

30

2

Rukat Paulina

MKB TEAM Małkinia

29

3

Grzymała Julia

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Maleszewska Karolina

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Kołota Amelia

MKB TEAM Małkinia

25

7

Kasiak Natalia

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Rutkowska Wiktoria

UKS KOS Kosów Lacki

23

9

Niegowska Sylwia

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Skoneczna Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Dębkowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

19

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jurkowski Mateusz

UKS KOS Kosów Lacki

30

2

Zębrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Zalewski Jakub

UKS KOS Kosów Lacki

28

4

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

25

7

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Skoneczny Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Tyszka Cezary

MKB TEAM Małkinia

22

10

Kołota Maksymilian

MKB TEAM Małkinia

21

11

Rukat Piotr

MKB TEAM Małkinia

20

12

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

19

13

Siwiński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

18

14

Dawidczyk Janusz

PG Nr2 Małkinia Górna

17

15

Żochowski Kamil

UKS Olimpia Prostyń

16

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Dawidczyk Małgorzata

MKB TEAM Małkinia

30

2

Wujek Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Skorek Ewelina

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Budziszewska Julia

SP Nr2 Małkinia Górna

27

5

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Ber Weronika

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Fydrych Karolina

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Grzywacz Natalia

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Wujek Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

21

Kat. III KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Antoniak Sylwia

MKB TEAM Małkinia

30

2

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

29

3

Zawadzka Martyna

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Ber Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Spaltabaka Anna

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

25

7

Wronek Alicja

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Dąbrowska Amelia

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

22

Kat. III MĘŻCZYŹNI

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Artychowski Michał

MKB TEAM Małkinia

30

2

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

29

3

Siwek Rafał

MKB TEAM Małkinia

28

4

Wajszczyk Wiesław

Podborze - niezrzeszony

27

5

Borowy Marcin

ZS im. St. Staszica Małkinia Górna

26

6

Szymanik Jakub

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Szcześniak Tadeusz

MKB TEAM Małkinia

24

8

Ogonowski Wojciech

Rostki Piotrowice - niezrzeszony

23

9

Skoneczny Paweł

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Szymańczyk Michał

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Długołęcki Sławomir

MKB TEAM Małkinia

20

12

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

19

13

Sobotka Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

18

14

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

17

 

Kat. I CHŁOPCY

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Złotkowski Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Sierota Krystian

SP Nr1 Małkinia Górna

29

3

Skoneczny Adam

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Goś Aleksander

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

26

6

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Zawadzki Maciej

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Borowy Maksymilian

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Budziszewski Dominik

SP Nr2 Małkinia Górna

21

11

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Rukat Bartosz

MKB TEAM Małkinia

19

13

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

18

14

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

17

15

Nowak Kacper

MKB TEAM Małkinia

16

16

Stepnowski Kacper

UKS Olimpia Prostyń

15

17

Czarnomysy Adam

MKB TEAM Małkinia

14

18

Kościesza Jakub

SP Nr2 Małkinia Górna

13

19

Lechański Kuba

UKS Olimpia Prostyń

12

Czytaj więcej...

Klasyfikacja końcowa po siedmiu biegach XIX Grand Prix Małkini Górnej 2018r.

 

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Sierota Krystian

SP Nr1 Małkinia Górna

201

2

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

180

3

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

174

4

Skoneczny Adam

UKS Olimpia Prostyń

167

5

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

156

6

Złotkowski Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

150

7

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

147

8

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

110

9

Borowy Maksymilian

UKS Olimpia Prostyń

108

10

Czarnomysy Adam

MKB TEAM Małkinia

98

11

Budziszewski Dominik

SP Nr2 Małkinia Górna

92

12

Rukat Bartosz

MKB TEAM Małkinia

87

13

Zawistowski Szymon

MKB TEAM Małkinia

83

14

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

77

15

Zawistowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

75

16

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

74

17

Mućk Paweł

UKS Olimpia Prostyń

69

18

Kalarus Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

61

19

Lechański Kuba

UKS Olimpia Prostyń

59

20

Budziszewski Hubert

MKB TEAM Małkinia

59

21

Zawadzki Maciej

UKS Olimpia Prostyń

56

22

Kołota Julian

MKB TEAM Małkinia

53

23

Suchcicki Bartek

PUKS Roch Jasienica

52

24

Antoniak Oliwier

MKB TEAM Małkinia

52

25

Goś Aleksander

UKS Olimpia Prostyń

51

26

Polak Filip

MKB TEAM Małkinia

48

27

Nowak Kacper

MKB TEAM Małkinia

47

28

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

46

29

Stepnowski Kacper

UKS Olimpia Prostyń

39

30

Kądziela Kacper

UKS Olimpia Prostyń

34

31

Kędzierski Fabian

UKS Olimpia Prostyń

31

32

Zacheja Karol

MKB TEAM Małkinia

29

33

Matusik Paweł

UKS Olimpia Prostyń

26

34

Dmochowski Dawid

UKS KOS Kosów Lacki

26

35

Mikołajczuk Dawid

UKS KOS Kosów Lacki

25

36

Matusik Jakub

UKS Olimpia Prostyń

21

37

Kursa Jakub

S. Przedszkole Małkinia Górna

21

38

Przywoźny Bartosz

MKB TEAM Małkinia

19

39

Antoniak Marcel

MKB TEAM Małkinia

18

40

Kucharek Radosław

UKS Olimpia Prostyń

15

41

Rytel Andrianik Dominik

UKS Olimpia Prostyń

14

42

Kościesza Jakub

SP Nr2 Małkinia Górna

13

43

Perzyna Adam

UKS Olimpia Prostyń

12

44

Niegowski Łukasz

UKS Olimpia Prostyń

12

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

190

2

Rukat Paulina

MKB TEAM Małkinia

178

3

Maleszewska Karolina

UKS Olimpia Prostyń

169

4

Skoneczna Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

152

5

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

136

6

Grzymała Julia

UKS Olimpia Prostyń

128

7

Kołota Amelia

MKB TEAM Małkinia

126

8

Niegowska Sylwia

UKS Olimpia Prostyń

94

9

Suchcicka Dominika

PUKS ROCH Jasienica

90

10

Kasiak Natalia

UKS Olimpia Prostyń

88

11

Kucharek Ewa

UKS KOS Kosów Lacki

60

12

Adamska Martyna

UKS Olimpia Prostyń

47

13

Rutkowska Wiktoria

UKS KOS Kosów Lacki

47

14

Rostkowska Natalia

SP Nr2 Małkinia Górna

46

15

Dawidczyk Aleksandra

MKB TEAM Małkinia

26

16

Dłuska Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

25

17

Jaszczurowska Paulina

SP Nr2 Małkinia Górna

25

18

Wasieńko Natalia

UKS Olimpia Prostyń

23

19

Mystkowska Blanka

SP Nr1 Małkinia Górna

23

20

Mrozowska Anna

UKS Olimpia Prostyń

22

21

Derbich Aleksandra

SP Nr2 Małkinia Górna

22

22

Jakubik Nikola

SP Nr2 Małkinia Górna

21

23

Sadowska Magdalena

SP Nr2 Małkinia Górna

21

24

Dębkowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

19

25

Kołodziej Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

18

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Zębrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

207

2

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

191

3

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

188

4

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

181

5

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

137

6

Dąbrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

135

7

Skoneczny Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

135

8

Rukat Piotr

MKB TEAM Małkinia

132

9

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

120

10

Kołota Maksymilian

MKB TEAM Małkinia

101

11

Tyszka Cezary

MKB TEAM Małkinia

93

12

Jurkowski Mateusz

UKS KOS Kosów Lacki

90

13

Zalewski Jakub

UKS KOS Kosów Lacki

56

14

Żochowski Kamil

UKS Olimpia Prostyń

54

15

Wujek Mariusz

UKS Olimpia Prostyń

53

16

Siwiński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

48

17

Brzózka Jan

MKB TEAM Małkinia

47

18

Sobotka Bartek

MKB TEAM Małkinia

43

19

Wasieńko Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

39

20

Kondratiuk Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

36

21

Krzywicki Kacper

MKB TEAM Małkinia

24

22

Bordziak Aron

SP Nr2 Małkinia Górna

20

23

Gańko Dawid

SP Nr2 Małkinia Górna

19

24

Mariański Szymon

UKS Olimpia Prostyń

18

25

Siwiński Eryk

UKS Olimpia Prostyń

17

26

Dawidczyk Janusz

PG Nr2 Małkinia Górna

17

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Dawidczyk Małgorzata

LKS Śniadowo

210

2

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

182

3

Fydrych Karolina

UKS Olimpia Prostyń

167

4

Budziszewska Julia

SP Nr2 Małkinia Górna

166

5

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

160

6

Grzywacz Natalia

UKS Olimpia Prostyń

144

7

Renik Jolanta

UKS Olimpia Prostyń

143

8

Skorek Ewelina

UKS Olimpia Prostyń

133

9

Oniśk Oliwia

UKS Olimpia Prostyń

87

10

Wujek Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

86

12

Łazarecka Agnieszka

UKS Olimpia Prostyń

68

13

Ber Weronika

UKS Olimpia Prostyń

48

14

Wujek Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

46

15

Decyk Weronika

UKS Olimpia Prostyń

28

16

Majewska Natalia

Gimnazjum Nr2 Małkinia Grn.

27

17

Decyk Natalia

UKS Olimpia Prostyń

24

Kat. III Mężczyźni

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Siwek Rafał

MKB TEAM Małkinia

200

2

Szcześniak Tadeusz

MKB TEAM Małkinia

181

3

Borowy Marcin

ZS im. St. Staszica Małkinia Górna

166

4

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

150

5

Artychowski Michał

MKB TEAM Małkinia

150

6

Ogonowski Wojciech

Rostki Piotrowice - niezrzeszony

128

7

Zawistowski Marian

MKB TEAM Małkinia

119

8

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

117

9

Rosiński Arkadiusz

WKB META Lubliniec

97

10

Sobotka Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

88

11

Skoneczny Paweł

UKS Olimpia Prostyń

85

12

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

84

13

Szymańczyk Michał

UKS Olimpia Prostyń

83

14

Długołęcki Sławomir

MKB TEAM Małkinia

74

15

Wajszczyk Wiesław

Podborze - niezrzeszony

54

16

Szymanik Jakub

UKS Olimpia Prostyń

45

17

Kokoszko Rafał

MKB TEAM Małkinia

29

Kat. III Kobiety

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

202

2

Zawadzka Martyna

UKS Olimpia Prostyń

160

3

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

155

4

Antoniak Sylwia

MKB TEAM Małkinia

149

5

Spaltabaka Anna

UKS Olimpia Prostyń

139

6

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

122

7

Dąbrowska Amelia

UKS Olimpia Prostyń

99

8

Ber Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

80

9

Samsel Beata

MKB TEAM Małkinia

60

10

Kondratiuk Karolina

UKS Olimpia Prostyń

50

11

Wronek Alicja

UKS Olimpia Prostyń

24

12

Wojciechowska Katarzyna

UKS Olimpia Prostyń

23

 

Drużynowy bilans siedmiu biegów XIX Grand Prix Małkini w biegach przełajowych 2018r.

 

 

Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Wrzesień

Punkty

Miejsce

UKS Olimpia Prostyń

791

852

988

847

869

789

859

4347

1

MKB TEAM Małkinia

564

486

599

637

648

574

521

2934

2

SP Nr2 Małkinia Górna

52

104

27

52

89

78

-

324

3

UKS KOS Kosów Lacki

-

-

162

112

30

-

-

304

4

SP Nr1 Małkinia Górna

52

29

28

29

30

29

29

197

5

ZS im. S. Staszica Małkinia G.

28

28

26

27

-

28

27

138

6

PUKS ROCH Jasienica

32

-

-

30

43

37

-

95

7

WKB META Lubliniec

-

-

-

23

25

24

25

48

8

Gimnazjum Nr2 Małkinia Górna

-

-

17

-

-

-

27

44

9

LKS Śniadowo

-

-

-

-

-

-

-

30

10

Przedszkole Samorz. Małkinia Górna

-

-

-

-

-

21

-

21

11

 

Multimedia