Tygodniowy Plan ZajęćMałkińska Noc Nadbużańska

Już działamy!!! Obowiązują pewne nakazy i zakazy!!! Musimy się do nich przyzwyczaić!!! 

 

  • Eksplozja Kolorów
  • Dożynki Gminne
  • Koncert Bożonarodzeniowy
  • Małkińska Masa Krytyczna
jextensions.com

1 sierpnia 2015r. tuż przed godziną „W” w trakcie trwania „Motocyklowej Nocy Kinowej” oddany zostanie hołd Powstańcom Warszawskim.

Na początek ze sceny zabrzmi utwór „Warszawskie dzieci”, następnie włączone zostaną syreny, uruchomione silniki motocykli oraz włączone ich klaksony. Po minucie z głośników popłynie „Piosenka o mojej Warszawie”, a całość zakończy się złożeniem przez władze gminy wiązanki kwiatów i zapaleniem zniczy przed tablicą upamiętniającą poległych podczas II Wojny Światowej.

Gastronomię i handel obwoźny zapraszamy do udziału w naszym pikniku "Motocyklowa Noc Kinowa". Impreza odbędzie się 1 sierpnia 2015r na terenie łęgów nadbużańskich. Program pikniku na plakacie poniżej.

Klasyfikacja po dwóch biegach XXI Grand Prix Małkini Górnej w biegach przełajowych 2020r.

 

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Budziszewski Hubert

MKB TEAM Małkinia

60

2

Rytel Andrianik Dawid

UKS Olimpia Prostyń

57

3

Goś Aleksander

UKS Olimpia Prostyń

57

4

Rudnik Dawid

MKB TEAM Małkinia

52

5

Wasieńko Michał

UKS Olimpia Prostyń

45

6

Spaltabaka Marcin

UKS Olimpia Prostyń

45

7

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

45

8

Polak Filip

MKB TEAM Małkinia

43

9

Rukat Bartosz

MKB TEAM Małkinia

41

10

Maliszewski Mikołaj

UKS Olimpia Prostyń

39

11

Polak Gabriel

MKB TEAM Małkinia

34

12

Michalak Kacper

MKB TEAM Małkinia

34

13

Kotowski Marcin

UKS Olimpia Prostyń

31

14

Błaszczyk Adam

MKB TEAM Małkinia

27

15

Czarnomysy Paweł

SP Nr2 Małkinia Górna

25

16

Kocieński Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

24

17

Grabowski Alan

MKB TEAM Małkinia

23

18

Socha Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

23

19

Wasieńko Adrian

UKS Olimpia Prostyń

23

20

Zawistowski Szymon

MKB TEAM Małkinia

22

21

Stepnowski Łukasz

UKS Olimpia Prostyń

21

22

Rudnik Hubert

MKB TEAM Małkinia

19

23

Dziwulski Maciej

MKB TEAM Małkinia

17

24

Przywoźny Bartosz

MKB TEAM Małkinia

17

25

Rytel Andrianik Dominik

UKS Olimpia Prostyń

16

26

Kołota Julian

MKB TEAM Małkinia

13

27

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

13

28

Zacheja Karol

MKB TEAM Małkinia

7

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Pankiewicz Maja

KOS Kosów Lacki

60

2

Kacprzyk Julia

UKS Olimpia Prostyń

57

3

Wiśniewska Wiktoria

MKB TEAM Małkinia

56

4

Borowa Anna

UKS Olimpia Prostyń

55

5

Płotczyk Gabriela

UKS Olimpia Prostyń

50

6

Grzymała Amelia

UKS Olimpia Prostyń

48

7

Jakubik Oliwia

UKS Olimpia Prostyń

46

8

Pełka Oliwia

UKS Olimpia Prostyń

45

9

Kruk Anna

UKS Olimpia Prostyń

45

10

Kocieńska Julia

UKS Olimpia Prostyń

42

11

Sadowska Magdalena

SP Nr2 Małkinia Górna

26

12

Perzyna Zofia

UKS Olimpia Prostyń

20

13

Rosińska Kornelia

WKB META Lubliniec

19

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

57

2

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

55

3

Skoneczny Adam

UKS Olimpia Prostyń

55

4

Adamski Olaf

KOS Kosów Lacki

53

5

Skoneczny Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

53

6

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

53

7

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

47

8

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

44

9

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

39

10

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

38

11

Mućk Paweł

UKS Olimpia Prostyń

37

12

Lechański Kuba

UKS Olimpia Prostyń

36

13

Kołota Maksymilian

MKB TEAM Małkinia

36

14

Wiśniewski Cezary

MKB TEAM Małkinia

33

15

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

26

16

Brzózka Jan

MKB TEAM Małkinia

26

17

Borowy Maksymilian

UKS Olimpia Prostyń

25

18

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

23

19

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

21

20

Kalarus Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

20

21

Kądziela Kacper

UKS Olimpia Prostyń

17

22

Rukat Piotr

MKB TEAM Małkinia

16

23

Zawistowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

15

24

Niegowski Łukasz

UKS Olimpia Prostyń

14

25

Kucharek Radosław

UKS Olimpia Prostyń

13

26

Matusik Jakub

UKS Olimpia Prostyń

13

27

Pamrów Adrian

SP Nr2 Małkinia Górna

12

28

Zawadzki Maciej

UKS Olimpia Prostyń

11

29

Żach Szymon

MKB TEAM Małkinia

9

30

Perzyna Adam

UKS Olimpia Prostyń

7

 

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Kucharek Ewa

KOS Kosów Lacki

59

2

Rukat Paulina

MKB TEAM Małkinia

59

3

Maleszewska Karolina

UKS Olimpia Prostyń

56

4

Skoneczna Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

52

5

Kołodziej Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

50

6

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

48

7

Budziszewska Julia

SP Nr2 Małkinia Górna

45

8

Dłuska Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

40

9

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

39

10

Niegowska Sylwia

UKS Olimpia Prostyń

38

11

Grzymała Julia

UKS Olimpia Prostyń

37

12

Borowa Amelia

SP Nr2 Małkinia Górna

37

13

Rytel Kuc Dominika

UKS Olimpia Prostyń

30

14

Kruk Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

29

15

Kordykiewicz Klaudia

UKS Dwójka Małkinia Górna

27

16

Przywoźna Roksana

UKS Dwójka Małkinia Górna

26

17

Dębkowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

26

18

Decyk Weronika

UKS Olimpia Prostyń

24

19

Kozik Anna

UKS Olimpia Prostyń

18

20

Kasiak Natalia

UKS Olimpia Prostyń

16

21

Wasieńko Natalia

UKS Olimpia Prostyń

14

22

Mrozowska Anna

UKS Olimpia Prostyń

14

Kat. III KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Wiśniewska Lidia

MKB TEAM Małkinia

59

2

Rosińska Beata

MKB TEAM Małkinia

30

3

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

29

Kat. III MĘŻCZYŹNI

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Wojtkowski Dariusz

MKB TEAM Małkinia

59

2

Zawistowski Marian

MKB TEAM Małkinia

54

3

Szcześniak Tadeusz

MKB TEAM Małkinia

53

4

Borowy Marcin

UKS Olimpia Prostyń

52

5

Korzeb Radosław

MKB TEAM Małkinia

49

6

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

47

7

Kokoszko Rafał

MKB TEAM Małkinia

30

8

Żelazowski Patryk

Małkinia Górna - niezrzeszony

28

9

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

27

10

Rosiński Arkadiusz

WKB Meta Lubliniec

24

11

Gąsiorowski Piotr

KOS Kosów Lacki

23

12

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

21


Klasyfikacja I Grand Prix Małkini Górnej po dwóch marszach Nordic Walking

 

Kat. Kobiety rocznik 2007-1980

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Figoń Magdalena

Małkinia Górna

30

Kat. Kobiety rocznik 1979 i starsze

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

60

2

Korzeb Anna

Zawisty Podleśne

59

Kat. Mężczyźni rocznik 1979 i starsi

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

30


 

Drużynowy bilans siedmiu biegów XXI Grand Prix Małkini Górnej 2020r.

 

Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Wrzesień

Punkty

Miejsce

UKS Olimpia Prostyń

1046

906

 

 

 

 

 

1952

1

MKB TEAM Małkinia

621

684

 

 

 

 

 

1305

2

KOS Kosów Lacki

83

122

 

 

 

 

 

205

3

SP Nr2 Małkinia Górna

45

122

 

 

 

 

 

167

4

UKS Dwójka

-

53

 

 

 

 

 

53

5

WKB META Lubliniec

-

33

 

 

 

 

 

33

6

 

BIEG i MARSZ NORDIC WALKING
w 80-tą rocznicę wybuchu II Wojny Światowej

REGULAMIN

I. CEL IMPREZY.
1. Oddanie hołdu uczestnikom II Wojny Światowej.
2. Popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchu.
3. Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu.
4. Promocja Gminy Małkinia Górna.

II. ORGANIZATOR.
Małkiński Klub Biegacza TEAM

III. PARTNERZY.
1. Urząd Gminy w Małkini Górnej.
2. GOKiS w Małkini Górnej.

IV. TERMIN, MIEJSCE I GODZINY STARTU.
1. Bieg i marsz odbędą się w dniu 1 września 2019 roku w Małkini Górnej.
2. Start zawodów nastąpi o godzinie 13:00 sprzed Urzędu Gminy w Małkini Górnej.
3. Meta zawodów usytuowana obok Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Małkini Górnej.
4. Wręczenie medali uczestnikom o godzinie 14:00.

V. TRASA, DYSTANS.
Bieg oraz marsz nordic walking na dystansie 1939m
1. Zawody przebiegają w większości przez drogi leśne ok. 1,5km, pozostała część trasy to droga asfaltowa.
2. Zawodnicy zobowiązani są poruszać się prawą stroną jezdni.

VI. ZGŁOSZENIA.
1.Zgłoszenia można dokonywać droga elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 29 sierpnia 2019 r. lub osobiście w dniu zawodów tj. 1 września od godz. 12:00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej.

VII. UCZESTNICTWO.
1. Prawo uczestnictwa w zawodach mają wszystkie osoby, które nie mają przeciwwskazań zdrowotnych. (Zawodnik zaświadcza, że stan jego zdrowia umożliwia mu udział w zawodach oraz że startuje na własną odpowiedzialność).
2. Mile widziany strój biegowy w barwach narodowych.
3. Udział w zawodach jest bezpłatny.

VIII. KLASYFIKACJA I NAGRODY.
1. Pierwszych 100 zarejestrowanych uczestników otrzymuje pamiątkowy medal.

IX. POSTANOWIENIA KOŃCOWE.
1. Zawody odbędą się bez względu na warunki atmosferyczne.
2. Organizator nie zapewnia ubezpieczenia NNW uczestników.
3. Szatnie dla zawodników znajdują się w budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Małkini Górnej.
4. Organizator i wszystkie osoby z nim współpracujące, nie ponoszą odpowiedzialności za szkody rzeczowe, jak również za zdarzenia losowe, które mogą wystąpić w trakcie trwania imprezy.
5. Odpowiedzialność organizatora wygasa wraz z ukończeniem biegu na mecie.
6. Zawodnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych dla potrzeb organizatora, a także na wykorzystanie ich wizerunku w materiałach informacyjnych, fotograficznych i reklamowych imprezy.
7. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora i sędziego głównego.
8. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany w regulaminie.

Organizator

Klasyfikacja końcowa XX Grand Prix Małkini w biegach przełajowych 2019r.

 

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Budziszewski Hubert

MKB TEAM Małkinia

205

2

Skoneczny Adam

UKS Olimpia Prostyń

199

3

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

185

4

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

184

5

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

163

6

Rukat Bartosz

MKB TEAM Małkinia

131

7

Matusik Jakub

UKS Olimpia Prostyń

123

8

Borowy Maksymilian

UKS Olimpia Prostyń

122

9

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

121

10

Perzyna Adam

UKS Olimpia Prostyń

106

11

Zacheja Karol

MKB TEAM Małkinia

105

12

Błaszczyk Adam

MKB TEAM Małkinia

88

13

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

88

14

Zawistowski Szymon

MKB TEAM Małkinia

79

15

Kądziela Kacper

UKS Olimpia Prostyń

75

16

Zawadzki Maciej

UKS Olimpia Prostyń

71

17

Kędzierski Fabian

UKS Olimpia Prostyń

65

18

Rytel Adrianik Dawid

UKS Olimpia Prostyń

44

19

Michalak Kacper

MKB TEAM Małkinia

38

20

Niegowski Łukasz

UKS Olimpia Prostyń

36

21

Kołota Julian

MKB TEAM Małkinia

31

22

Adamski Olaf

KOS Kosów Lacki

29

23

Adamski Gabriel

SP Nr2 Małkinia Górna

28

24

Goś Aleksander

UKS Olimpia Prostyń

26

25

Koński Maciej

MKB TEAM Małkinia

26

26

Tymiński Eryk

UKS Olimpia Prostyń

24

27

Siniakowski Adam

KOS Kosów Lacki

24

28

Spaltabaka Marcin

UKS Olimpia Prostyń

19

29

Wasieńko Michał

UKS Olimpia Prostyń

18

30

Stepnowski Łukasz

UKS Olimpia Prostyń

17

31

Grabowski Alan

MKB TEAM Małkinia

15

32

Rudnik Dawid

MKB TEAM Małkinia

14

33

Socik Szymon

UKS Olimpia Prostyń

11

34

Grabowski Fabian

MKB TEAM Małkinia

10

35

Wasieńko Adrian

UKS Olimpia Prostyń

9

36

Dziwulski Maciej

MKB TEAM Małkinia

6

37

Maliszewski Mikołaj

UKS Olimpia Prostyń

4

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Rukat Paulina

MKB TEAM Małkinia

210

2

Płotczyk Gabriela

UKS Olimpia Prostyń

177

3

Skoneczna Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

165

4

Kacprzyk Julia

UKS Olimpia Prostyń

158

5

Pankiewicz Maja

KOS Kosów Lacki

115

6

Maleszewska Karolina

UKS Olimpia Prostyń

114

7

Kołodziej Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

108

8

Kasiak Natalia

UKS Olimpia Prostyń

95

9

Wasieńko Natalia

UKS Olimpia Prostyń

88

10

Borowa Anna

UKS Olimpia Prostyń

72

11

Sadowska Magdalena

SP Nr2 Małkinia Górna

46

12

Derbich Aleksandra

SP Nr2 Małkinia Górna

26

13

Wiśniewska Wiktoria

MKB TEAM Małkinia

24

14

Grzymała Amelia

UKS Olimpia Prostyń

20

15

Jakubik Oliwia

UKS Olimpia Prostyń

19

16

Pełka Oliwia

UKS Olimpia Prostyń

17

17

Perzyna Zofia

UKS Olimpia Prostyń

16

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

194

2

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

178

3

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

172

4

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

164

5

Skoneczny Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

164

6

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

152

7

Rukat Piotr

MKB TEAM Małkinia

137

8

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

131

9

Kalarus Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

123

10

Mućk Paweł

UKS Olimpia Prostyń

96

11

Żach Szymon

MKB TEAM Małkinia

82

12

Sierota Krystian

SP Nr1 Małkinia Górna

80

13

Wiśniewski Czarek

MKB TEAM Małkinia

76

14

Brzózka Jan

MKB TEAM Małkinia

76

15

Kołota Maksymilian

MKB TEAM Małkinia

70

16

Maleszewski Dawid

UKS Olimpia Prostyń

65

17

Zawistowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

59

18

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

52

19

Lechański Kuba

UKS Olimpia Prostyń

43

20

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

30

21

Jurkowski Mateusz

KOS Kosów Lacki

30

22

Złotkowski Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

25

23

Stepnowski Kacper

UKS Olimpia Prostyń

22

24

Sobotka Bartosz

SP Nr2 Małkinia Górna

18

25

Kucharek Radosław

UKS Olimpia Prostyń

18

26

Budziszewski Dominik

SP Nr2 Małkinia Górna

17

27

Mielczarz Mateusz

SP Nr2 Małkinia Górna

16

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

204

2

Grzymała Julia

UKS Olimpia Prostyń

157

3

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

154

4

Niegowska Sylwia

UKS Olimpia Prostyń

154

5

Mrozowska Anna

UKS Olimpia Prostyń

136

6

Kruk Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

118

7

Rytel Kuc Dominika

UKS Olimpia Prostyń

115

8

Dębkowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

94

9

Kucharek Ewa

KOS Kosów Lacki

90

10

Dawidczyk Małgorzata

SP Nr2 Małkinia Górna

88

11

Decyk Weronika

UKS Olimpia Prostyń

55

12

Kamińska Katarzyna

UKS Olimpia Prostyń

29

13

Oniśk Oliwia

UKS Olimpia Prostyń

27

Kat. III Mężczyźni

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

182

2

Artychowski Michał

MKB TEAM Małkinia

180

3

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

180

4

Borowy Marcin

ZS im. St. Staszica Małkinia Górna

174

5

Zawistowski Marian

MKB TEAM Małkinia

137

6

Rosiński Arkadiusz

WKB META Lubliniec

82

7

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

79

8

Gąsiorowski Piotr

KOS Kosów Lacki

45

9

Suszczyński Kamil

MKB TEAM Małkinia

29

10

Sadowski Krystian

MKB TEAM Małkinia

29

11

Wajszczyk Wiesław

Podborze - niezrzeszony

28

12

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

27

13

Zawistowski Marcin

Małkinia Górna - niezrzeszony

24

Kat. III Kobiety

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

201

2

Samsel Beata

MKB TEAM Małkinia

180

3

Spaltabaka Anna

UKS Olimpia Prostyń

172

4

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

163

5

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

106

 

 

 

Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Wrzesień

Punkty

Miejsce

UKS Olimpia Prostyń

527

732

721

821

730

740

1066

5337

1

MKB TEAM Małkinia

473

421

620

532

445

485

377

3653

2

KOS Kosów Lacki

-

59

135

28

-

-

111

333

3

SP Nr2 Małkinia Górna

30

29

29

51

50

28

22

238

4

ZS im. St. Staszica Małkinia Górna

-

30

29

29

29

29

28

174

5

WKB META Lubliniec

-

28

-

26

28

-

-

82

6

SP Nr1 Małkinia Górna

-

27

26

-

-

27

-

80

 

7

 

Multimedia