Tygodniowy Plan ZajęćMałkińska Noc Nadbużańska

Szachy - poniedziałek, godz. 16:00  *** Hip-Hop - wtorek, godz. 17:00 *** Chór Cantilena - środa, godz. 18:00 *** Plastyka - czwartek, godz. 14:00 *** Zespół Małkinianka - czwartek, godz. 17:00 ***  Latino Solo - czwartek, godz. 19:00 *** Dziecięcy Zespół Ludowy - piatek, godz. 15:00

  • Eksplozja Kolorów
  • Dożynki Gminne
  • Koncert Bożonarodzeniowy
  • Małkińska Masa Krytyczna
  • Motocyklowa Noc Kinowa
  • Obrzęd Nocy Świetojańskiej
jextensions.com

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Złotkowski Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Budziszewski Hubert

MKB TEAM Małkinia

29

3

Sierota Krystian

SP Nr1 Małkinia Górna

28

4

Skoneczny Adam

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Dmochowski Dawid

UKS KOS Kosów Lacki

26

6

Mikołajczuk Dawid

UKS KOS Kosów Lacki

25

7

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

24

8

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Antoniak Oliwier

MKB TEAM Małkinia

21

11

Borowy Maksymilian

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

19

13

Antoniak Marcel

MKB TEAM Małkinia

18

14

Lechański Kuba

UKS Olimpia Prostyń

17

15

Czarnomysy Adam

MKB TEAM Małkinia

16

16

Kądziela Kacper

UKS Olimpia Prostyń

15

17

Zawistowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

14

18

Zawistowski Szymon

MKB TEAM Małkinia

13

19

Niegowski Łukasz

UKS Olimpia Prostyń

12

20

Kołota Julian

MKB TEAM Małkinia

11

21

Rukat Bartosz

MKB TEAM Małkinia

10

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Kucharek Ewa

UKS KOS Kosów Lacki

30

2

Rukat Paulina

MKB TEAM Małkinia

29

3

Grzymała Julia

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Maleszewska Karolina

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Kołota Amelia

MKB TEAM Małkinia

25

7

Kasiak Natalia

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Rutkowska Wiktoria

UKS KOS Kosów Lacki

23

9

Niegowska Sylwia

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Skoneczna Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Dębkowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

19

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jurkowski Mateusz

UKS KOS Kosów Lacki

30

2

Zębrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Zalewski Jakub

UKS KOS Kosów Lacki

28

4

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

25

7

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Skoneczny Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Tyszka Cezary

MKB TEAM Małkinia

22

10

Kołota Maksymilian

MKB TEAM Małkinia

21

11

Rukat Piotr

MKB TEAM Małkinia

20

12

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

19

13

Siwiński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

18

14

Dawidczyk Janusz

PG Nr2 Małkinia Górna

17

15

Żochowski Kamil

UKS Olimpia Prostyń

16

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Dawidczyk Małgorzata

MKB TEAM Małkinia

30

2

Wujek Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Skorek Ewelina

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Budziszewska Julia

SP Nr2 Małkinia Górna

27

5

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Ber Weronika

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Fydrych Karolina

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Grzywacz Natalia

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Wujek Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

21

Kat. III KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Antoniak Sylwia

MKB TEAM Małkinia

30

2

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

29

3

Zawadzka Martyna

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Ber Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Spaltabaka Anna

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

25

7

Wronek Alicja

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Dąbrowska Amelia

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

22

Kat. III MĘŻCZYŹNI

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Artychowski Michał

MKB TEAM Małkinia

30

2

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

29

3

Siwek Rafał

MKB TEAM Małkinia

28

4

Wajszczyk Wiesław

Podborze - niezrzeszony

27

5

Borowy Marcin

ZS im. St. Staszica Małkinia Górna

26

6

Szymanik Jakub

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Szcześniak Tadeusz

MKB TEAM Małkinia

24

8

Ogonowski Wojciech

Rostki Piotrowice - niezrzeszony

23

9

Skoneczny Paweł

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Szymańczyk Michał

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Długołęcki Sławomir

MKB TEAM Małkinia

20

12

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

19

13

Sobotka Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

18

14

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

17

 

Kat. I CHŁOPCY

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Złotkowski Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Sierota Krystian

SP Nr1 Małkinia Górna

29

3

Skoneczny Adam

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Goś Aleksander

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

26

6

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Zawadzki Maciej

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Borowy Maksymilian

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Budziszewski Dominik

SP Nr2 Małkinia Górna

21

11

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Rukat Bartosz

MKB TEAM Małkinia

19

13

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

18

14

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

17

15

Nowak Kacper

MKB TEAM Małkinia

16

16

Stepnowski Kacper

UKS Olimpia Prostyń

15

17

Czarnomysy Adam

MKB TEAM Małkinia

14

18

Kościesza Jakub

SP Nr2 Małkinia Górna

13

19

Lechański Kuba

UKS Olimpia Prostyń

12

Czytaj więcej...

Klasyfikacja końcowa po siedmiu biegach XIX Grand Prix Małkini Górnej 2018r.

 

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Sierota Krystian

SP Nr1 Małkinia Górna

201

2

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

180

3

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

174

4

Skoneczny Adam

UKS Olimpia Prostyń

167

5

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

156

6

Złotkowski Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

150

7

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

147

8

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

110

9

Borowy Maksymilian

UKS Olimpia Prostyń

108

10

Czarnomysy Adam

MKB TEAM Małkinia

98

11

Budziszewski Dominik

SP Nr2 Małkinia Górna

92

12

Rukat Bartosz

MKB TEAM Małkinia

87

13

Zawistowski Szymon

MKB TEAM Małkinia

83

14

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

77

15

Zawistowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

75

16

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

74

17

Mućk Paweł

UKS Olimpia Prostyń

69

18

Kalarus Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

61

19

Lechański Kuba

UKS Olimpia Prostyń

59

20

Budziszewski Hubert

MKB TEAM Małkinia

59

21

Zawadzki Maciej

UKS Olimpia Prostyń

56

22

Kołota Julian

MKB TEAM Małkinia

53

23

Suchcicki Bartek

PUKS Roch Jasienica

52

24

Antoniak Oliwier

MKB TEAM Małkinia

52

25

Goś Aleksander

UKS Olimpia Prostyń

51

26

Polak Filip

MKB TEAM Małkinia

48

27

Nowak Kacper

MKB TEAM Małkinia

47

28

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

46

29

Stepnowski Kacper

UKS Olimpia Prostyń

39

30

Kądziela Kacper

UKS Olimpia Prostyń

34

31

Kędzierski Fabian

UKS Olimpia Prostyń

31

32

Zacheja Karol

MKB TEAM Małkinia

29

33

Matusik Paweł

UKS Olimpia Prostyń

26

34

Dmochowski Dawid

UKS KOS Kosów Lacki

26

35

Mikołajczuk Dawid

UKS KOS Kosów Lacki

25

36

Matusik Jakub

UKS Olimpia Prostyń

21

37

Kursa Jakub

S. Przedszkole Małkinia Górna

21

38

Przywoźny Bartosz

MKB TEAM Małkinia

19

39

Antoniak Marcel

MKB TEAM Małkinia

18

40

Kucharek Radosław

UKS Olimpia Prostyń

15

41

Rytel Andrianik Dominik

UKS Olimpia Prostyń

14

42

Kościesza Jakub

SP Nr2 Małkinia Górna

13

43

Perzyna Adam

UKS Olimpia Prostyń

12

44

Niegowski Łukasz

UKS Olimpia Prostyń

12

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

190

2

Rukat Paulina

MKB TEAM Małkinia

178

3

Maleszewska Karolina

UKS Olimpia Prostyń

169

4

Skoneczna Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

152

5

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

136

6

Grzymała Julia

UKS Olimpia Prostyń

128

7

Kołota Amelia

MKB TEAM Małkinia

126

8

Niegowska Sylwia

UKS Olimpia Prostyń

94

9

Suchcicka Dominika

PUKS ROCH Jasienica

90

10

Kasiak Natalia

UKS Olimpia Prostyń

88

11

Kucharek Ewa

UKS KOS Kosów Lacki

60

12

Adamska Martyna

UKS Olimpia Prostyń

47

13

Rutkowska Wiktoria

UKS KOS Kosów Lacki

47

14

Rostkowska Natalia

SP Nr2 Małkinia Górna

46

15

Dawidczyk Aleksandra

MKB TEAM Małkinia

26

16

Dłuska Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

25

17

Jaszczurowska Paulina

SP Nr2 Małkinia Górna

25

18

Wasieńko Natalia

UKS Olimpia Prostyń

23

19

Mystkowska Blanka

SP Nr1 Małkinia Górna

23

20

Mrozowska Anna

UKS Olimpia Prostyń

22

21

Derbich Aleksandra

SP Nr2 Małkinia Górna

22

22

Jakubik Nikola

SP Nr2 Małkinia Górna

21

23

Sadowska Magdalena

SP Nr2 Małkinia Górna

21

24

Dębkowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

19

25

Kołodziej Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

18

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Zębrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

207

2

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

191

3

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

188

4

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

181

5

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

137

6

Dąbrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

135

7

Skoneczny Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

135

8

Rukat Piotr

MKB TEAM Małkinia

132

9

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

120

10

Kołota Maksymilian

MKB TEAM Małkinia

101

11

Tyszka Cezary

MKB TEAM Małkinia

93

12

Jurkowski Mateusz

UKS KOS Kosów Lacki

90

13

Zalewski Jakub

UKS KOS Kosów Lacki

56

14

Żochowski Kamil

UKS Olimpia Prostyń

54

15

Wujek Mariusz

UKS Olimpia Prostyń

53

16

Siwiński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

48

17

Brzózka Jan

MKB TEAM Małkinia

47

18

Sobotka Bartek

MKB TEAM Małkinia

43

19

Wasieńko Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

39

20

Kondratiuk Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

36

21

Krzywicki Kacper

MKB TEAM Małkinia

24

22

Bordziak Aron

SP Nr2 Małkinia Górna

20

23

Gańko Dawid

SP Nr2 Małkinia Górna

19

24

Mariański Szymon

UKS Olimpia Prostyń

18

25

Siwiński Eryk

UKS Olimpia Prostyń

17

26

Dawidczyk Janusz

PG Nr2 Małkinia Górna

17

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Dawidczyk Małgorzata

LKS Śniadowo

210

2

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

182

3

Fydrych Karolina

UKS Olimpia Prostyń

167

4

Budziszewska Julia

SP Nr2 Małkinia Górna

166

5

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

160

6

Grzywacz Natalia

UKS Olimpia Prostyń

144

7

Renik Jolanta

UKS Olimpia Prostyń

143

8

Skorek Ewelina

UKS Olimpia Prostyń

133

9

Oniśk Oliwia

UKS Olimpia Prostyń

87

10

Wujek Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

86

12

Łazarecka Agnieszka

UKS Olimpia Prostyń

68

13

Ber Weronika

UKS Olimpia Prostyń

48

14

Wujek Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

46

15

Decyk Weronika

UKS Olimpia Prostyń

28

16

Majewska Natalia

Gimnazjum Nr2 Małkinia Grn.

27

17

Decyk Natalia

UKS Olimpia Prostyń

24

Kat. III Mężczyźni

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Siwek Rafał

MKB TEAM Małkinia

200

2

Szcześniak Tadeusz

MKB TEAM Małkinia

181

3

Borowy Marcin

ZS im. St. Staszica Małkinia Górna

166

4

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

150

5

Artychowski Michał

MKB TEAM Małkinia

150

6

Ogonowski Wojciech

Rostki Piotrowice - niezrzeszony

128

7

Zawistowski Marian

MKB TEAM Małkinia

119

8

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

117

9

Rosiński Arkadiusz

WKB META Lubliniec

97

10

Sobotka Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

88

11

Skoneczny Paweł

UKS Olimpia Prostyń

85

12

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

84

13

Szymańczyk Michał

UKS Olimpia Prostyń

83

14

Długołęcki Sławomir

MKB TEAM Małkinia

74

15

Wajszczyk Wiesław

Podborze - niezrzeszony

54

16

Szymanik Jakub

UKS Olimpia Prostyń

45

17

Kokoszko Rafał

MKB TEAM Małkinia

29

Kat. III Kobiety

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

202

2

Zawadzka Martyna

UKS Olimpia Prostyń

160

3

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

155

4

Antoniak Sylwia

MKB TEAM Małkinia

149

5

Spaltabaka Anna

UKS Olimpia Prostyń

139

6

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

122

7

Dąbrowska Amelia

UKS Olimpia Prostyń

99

8

Ber Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

80

9

Samsel Beata

MKB TEAM Małkinia

60

10

Kondratiuk Karolina

UKS Olimpia Prostyń

50

11

Wronek Alicja

UKS Olimpia Prostyń

24

12

Wojciechowska Katarzyna

UKS Olimpia Prostyń

23

 

Drużynowy bilans siedmiu biegów XIX Grand Prix Małkini w biegach przełajowych 2018r.

 

 

Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Wrzesień

Punkty

Miejsce

UKS Olimpia Prostyń

791

852

988

847

869

789

859

4347

1

MKB TEAM Małkinia

564

486

599

637

648

574

521

2934

2

SP Nr2 Małkinia Górna

52

104

27

52

89

78

-

324

3

UKS KOS Kosów Lacki

-

-

162

112

30

-

-

304

4

SP Nr1 Małkinia Górna

52

29

28

29

30

29

29

197

5

ZS im. S. Staszica Małkinia G.

28

28

26

27

-

28

27

138

6

PUKS ROCH Jasienica

32

-

-

30

43

37

-

95

7

WKB META Lubliniec

-

-

-

23

25

24

25

48

8

Gimnazjum Nr2 Małkinia Górna

-

-

17

-

-

-

27

44

9

LKS Śniadowo

-

-

-

-

-

-

-

30

10

Przedszkole Samorz. Małkinia Górna

-

-

-

-

-

21

-

21

11

 

Klasyfikacja końcowa po siedmiu biegach XVIII Grand Prix Małkini w biegach przełajowych 2017r.

 

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

198

2

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

198

3

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

175

4

Antoniak Oliwier

MKB TEAM Małkinia

157

5

Sobotka Bartosz

SP Nr2 Małkinia Górna

154

6

Złotkowski Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

150

7

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

122

8

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

108

9

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

89

10

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

85

11

Dawidczyk Jakub

MKB TEAM Małkinia

82

12

Siwiński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

78

13

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

77

14

Bełczyński Damian

UKS Olimpia Prostyń

77

15

Lechański Jakub

UKS Olimpia Prostyń

76

16

Kosowski Adrian

UKS KOS Kosów Lacki

73

17

Maliszewski Dawid

UKS Olimpia Prostyń

69

18

Kucharek Radosław

UKS Olimpia Prostyń

58

19

Polak Filip

MKB TEAM Małkinia

47

20

Nowak Kacper

SP Nr2 Małkinia Górna

46

21

Mielczarz Mateusz

MKB TEAM Małkinia

44

22

Mariański Szymon

UKS Olimpia Prostyń

41

23

Żochowski Kamil

UKS Olimpia Prostyń

38

24

Goś Aleksander

UKS Olimpia Prostyń

27

25

Wiechowski Jakub

UKS Olimpia Prostyń

27

26

Toruszewski Cezary

UKS KOS Kosów Lacki

25

27

Decyk Daniel

SP Kiełczew

24

28

Kondratiuk Radosław

UKS Olimpia Prostyń

23

29

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

22

30

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

21

31

Budziszewski Dominik

SP Nr2 Małkinia Górna

20

32

Ferenc Oskar

SP Nr2 Małkinia Górna

16

33

Kościesza Jakub

SP Nr2 Małkinia Górna

15

34

Borowy Maksymilian

UKS Olimpia Prostyń

13

35

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

11

36

Matusik Jakub

UKS Olimpia Prostyń

8

37

Kądziela Kacper

UKS Olimpia Prostyń

7

Czytaj więcej...

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Siwiński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

28

4

Wiechowski Jakub

SP Kiełczew

27

5

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

25

7

Antoniak Oliwier

MKB TEAM Małkinia

24

8

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

23

9

Lechański Jakub

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Żochowski Kamil

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

20

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Dawidczyk Aleksandra

MKB TEAM Małkinia

29

3

Gut Aleksandra

SP Nr2 Małkinia Górna

28

4

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

27

Kat. II CHŁOPCY

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Sadowski Krystian

MKB TEAM Małkinia

30

2

Zembrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Bordziak Aron

MKB TEAM Małkinia

28

4

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Wujek Mariusz

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Sobotka Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Białobrzeski Paweł

MKB TEAM Małkinia

23

9

Dawidczyk Janusz

PG Nr2 Małkinia Górna

22

10

Siwinski Eryk

UKS Olimpia Prostyń

21

Kat. II DZIEWCZĘTA

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Dawidczyk Małgorzata

MKB TEAM Małkinia

30

2

Kacprzycka Paulina

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Skorek Ewelina

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Dąbrowska Amelia

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Wojciechowska Katarzyna

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Renik Jolanta

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Dłuska Julia

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Wujek Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

20

Kat. III KOBIET

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

30

2

Jakubik Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

28

Kat. III MĘŻCZYZN

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Borowy Marcin

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

29

3

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

28

4

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

27

5

Renik Marcin

UKS Olimpia Prostyń

26

 

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

30

  1.  

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Siwiński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Bełczyński Damian

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Kosowski Adrian

UKS KOS Kosów Lacki

26

  1.  

Toruszewski Cezary

UKS KOS Kosów Lacki

25

  1.  

Kucharek Radosław

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Sobotka Bartosz

MKB TEAM Małkinia

23

  1.  

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Maciszewski Dawid

UKS Olimpia Prostyń

21

  1.  

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

20

  1.  

Antoniak Oliwier

MKB TEAM Małkinia

19

  1.  

Lechański Jakub

UKS Olimpia Prostyń

18

  1.  

Polak Filip

MKB TEAM Małkinia

17

  1.  

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

16

 

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Mystkowska Blanka

SP Nr1 Małkinia Górna

30

  1.  

Fydrych Karolina

UKS Olimpia Prostyń

29

  1.  

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Grzywacz Natalia

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Dębkowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Dłuska Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

25

 

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Sadowski Krystian

MKB TEAM Małkinia

30

  1.  

Danaj Jakub

UKS Olimpia Prostyń

29

  1.  

Dawidczyk Janusz

PG Nr2 Małkinia Górna

28

  1.  

Zembrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Bordziak Aron

MKB TEAM Małkinia

26

  1.  

Wujek Mariusz

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Sobotka Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Kruszewski Przemysław

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Kondratiuk Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Krzywicki Kacper

MKB TEAM Małkinia

21

 

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Trzcińska Anna

UKS KOS Kosów Lacki

30

  1.  

Dawidczyk Małgorzata

PG Nr2 Małkinia Górna

29

  1.  

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Dawidowska Weronika

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Wiechowska Anna

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Renik Jolanta

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Dąbrowska Amelia

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Dłuska Julia

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Kondratiuk Karolina

UKS Olimpia Prostyń

21

  1.  

Staniszewska Marta

UKS Olimpia Prostyń

20

  1.  

Łubkowska Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

19

  1.  

Wujek Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

18

  1.  

Wujek Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

17

  1.  

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

16

  1.  

Zawadzka Martyna

UKS Olimpia Prostyń

15

 

Kat. III KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Antoniak Sylwia

MKB TEAM Małkinia

30

  1.  

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Jakubik Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

27

 

Kat. III MĘŻCZYŹNI

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Borowy Marcin

UKS Olimpia Prostyń

30

  1.  

Wojtkowski Dariusz

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Rosiński Arkadiusz

WKB META Lubliniec

28

  1.  

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

27

  1.  

Skowroński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

25

  1.  

Poszust Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

24

 

 

Tropem Wilczym

Kalendarium

01 marzec 2020 - niedziela - godz. 10:30
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wykletych

Plakaty i wydarzenia

Multimedia