Tygodniowy Plan ZajęćMałkińska Noc Nadbużańska

*** Zajecia plastyczne - czwartek, godz. 15:40 *** Próba chóru Cantilena - środa, godz. 18:00 *** Próba zespołu Małkinianka - czwartek, godz. 17:00 *** 23-24 czerwca - Małkińska Noc Nadbużańska ***

  • Dożynki Gminne
  • Koncert Bożonarodzeniowy
  • Małkińska Masa Krytyczna
  • Motocyklowa Noc Kinowa
  • Obrzęd Nocy Świetojańskiej
  • Dzień Papieski
jextensions.com

Osoby prawne i fizyczne prowadzące działalność handlową, gastronomiczną i inną, posiadające ważne koncesję na handel napojami zawierającymi poniżej 4,5% alkoholu (piwo) zapraszamy do składania ofert dotyczących wyłączności podczas festynu Nadbużańska Noc Świętojańska 2016r. Oferty w formie pisemnej można składać osobiście lub listownie w terminie do dnia 3 marca 2016 roku do godziny 14:00. więcej

1 sierpnia 2015r. tuż przed godziną „W” w trakcie trwania „Motocyklowej Nocy Kinowej” oddany zostanie hołd Powstańcom Warszawskim.

Na początek ze sceny zabrzmi utwór „Warszawskie dzieci”, następnie włączone zostaną syreny, uruchomione silniki motocykli oraz włączone ich klaksony. Po minucie z głośników popłynie „Piosenka o mojej Warszawie”, a całość zakończy się złożeniem przez władze gminy wiązanki kwiatów i zapaleniem zniczy przed tablicą upamiętniającą poległych podczas II Wojny Światowej.

Gastronomię i handel obwoźny zapraszamy do udziału w naszym pikniku "Motocyklowa Noc Kinowa". Impreza odbędzie się 1 sierpnia 2015r na terenie łęgów nadbużańskich. Program pikniku na plakacie poniżej.

 

Wyniki piątego biegu XIX Grand Prix Małkini w biegach przełajowych 2018r.

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Sierota Krystian

SP Nr1 Małkinia Górna

30

2

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

26

6

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

25

7

Czarnomysy Adam

MKB TEAM Małkinia

24

8

Rukat Bartosz

MKB TEAM Małkinia

23

9

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

22

10

Kędzierski Fabian

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Kalarus Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

19

13

Suchcicki Bartosz

PUKS ROCH Jasienica

18

14

Kołota Julian

MKB TEAM Małkinia

17

15

Polak Filip

MKB TEAM Małkinia

16

16

Nowak Kacper

MKB TEAM Małkinia

15

17

Kądziela Kacper

UKS Olimpia Prostyń

14

18

Zacheja Karol

MKB TEAM Małkinia

13

19

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

12

20

Zawistowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

11

21

Zawistowski Szymon

MKB TEAM Małkinia

10

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Rukat Paulina

MKB TEAM Małkinia

30

2

Maleszewska Karolina

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Kołota Amelia

MKB TEAM Małkinia

28

4

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Suchcicka Dominika

PUKS ROCH Jasienica

25

7

Rostkowska Natalia

SP Nr2 Małkinia Górna

24

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jurkowski Mateusz

UKS KOS Kosów Lacki

30

2

Zębrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

26

6

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Krzywicki Kacper

MKB TEAM Małkinia

24

8

Skoneczny Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

22

10

Rukat Piotr

MKB TEAM Małkinia

21

11

Bordziak Aron

SP Nr2 Małkinia Górna

20

12

Gańko Dawid

SP Nr2 Małkinia Górna

19

13

Kołota Maksymilian

MKB TEAM Małkinia

18

14

Siwiński Eryk

UKS Olimpia Prostyń

17

15

Wasieńko Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

16

16

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

15

17

Kondratiuk Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

14

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Dawidczyk Małgorzata

MKB TEAM Małkinia

30

2

Oniśk Oliwia

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Wujek Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Skorek Ewelina

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Budziszewska Julia

SP Nr2 Małkinia Górna

26

6

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Ber Weronika

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Fydrych Karolina

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Renik Jolanta

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Łazarecka Agnieszka

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

20

Kat. III Mężczyźni

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Artychowski Michał

MKB TEAM Małkinia

30

2

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

29

3

Siwek Rafał

MKB TEAM Małkinia

28

4

Ogonowski Wojciech

Rostki Piotrowice - niezrzeszony

27

5

Szcześniak Tadeusz

MKB TEAM Małkinia

26

6

Rosiński Arkadiusz

WKB META Lubliniec

25

7

Sobotka Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

23

9

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

22

10

Zawistowski Marian

MKB TEAM Małkinia

21

11

Skoneczny Paweł

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Szymańczyk Michał

UKS Olimpia Prostyń

19

Kat. III Kobiety

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

30

2

Spaltabaka Anna

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Zawadzka Martyna

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Ber Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

26

6

Kondratiuk Karolina

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Dąbkowska Amelia

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

23

 

Niepodległa łączy pokolenia

Multimedia

Kalendarium

23 czerwiec 2018 - sobota - godz. 06:00
Małkińska Noc Nadbużańsa
30 czerwiec 2018 - sobota - godz. 11:00
80-lecie MKS

Plakaty i wydarzenia