Tygodniowy Plan ZajęćMałkińska Noc Nadbużańska

*** Zajecia plastyczne - czwartek, godz. 15:40 *** Próba chóru Cantilena - środa, godz. 18:00 *** Próba zespołu Małkinianka - czwartek, godz. 17:00 *** 23-24 czerwca - Małkińska Noc Nadbużańska ***

  • Dożynki Gminne
  • Koncert Bożonarodzeniowy
  • Małkińska Masa Krytyczna
  • Motocyklowa Noc Kinowa
  • Obrzęd Nocy Świetojańskiej
  • Dzień Papieski
jextensions.com

Wyniki czwartego biegu XIX Grand Prix Małkini w biegach przełajowych 2018r.

 

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Złotkowski Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Sierota Krystian

SP Nr1 Małkinia Górna

29

3

Skoneczny Adam

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Mućk Paweł

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Matusik Paweł

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

25

7

Budziszewski Dominik

SP Nr2 Małkinia Górna

24

8

Borowy Maksymilian

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Rukat Bartosz

MKB TEAM Małkinia

20

12

Przywoźny Bartłomiej

MKB TEAM Małkinia

19

13

Zawistowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

18

14

Czarnomysy Adam

MKB TEAM Małkinia

17

15

Zawistowski Szymon

MKB TEAM Małkinia

16

16

Kołota Julian

MKB TEAM Małkinia

15

17

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

14

18

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

13

19

Kalarus Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

12

20

Suchcicki Bartosz

PUKS ROCH Jasienica

11

21

Kędzierski Fabian

UKS Olimpia Prostyń

10

22

Polak Filip

MKB TEAM Małkinia

9

23

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

8

24

Antoniak Oliwier

MKB TEAM Małkinia

7

25

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

6

26

Zacheja Karol

MKB TEAM Małkinia

5

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Kucharek Ewa

UKS KOS Kosów Lacki

30

2

Rukat Paulina

MKB TEAM Małkinia

29

3

Maleszewska Karolina

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Kasiak Natalia

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Skoneczna Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Rutkowska Wiktoria

UKS KOS Kosów Lacki

24

8

Kołota Amelia

MKB TEAM Małkinia

23

9

Derbich Aleksandra

SP Nr2 Małkinia Górna

22

10

Sadowska Magdalena

SP Nr2 Małkinia Górna

21

11

Adamska Martyna

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Suchcicka Dominika

PUKS ROCH Jasienica

19

13

Kołodziej Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

18

14

Grzymała Julia

UKS Olimpia Prostyń

17

15

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

16

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jurkowski Mateusz

UKS KOS Kosów Lacki

30

2

Zębrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Zalewski Jakub

UKS KOS Kosów Lacki

28

4

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

26

6

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

24

8

Tyszka Cezary

MKB TEAM Małkinia

23

9

Rukat Piotr

MKB TEAM Małkinia

22

10

Skoneczny Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Kołota Maksymilian

MKB TEAM Małkinia

20

12

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

19

13

Mariański Szymon

UKS Olimpia Prostyń

18

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Dawidczyk Małgorzata

MKB TEAM Małkinia

30

2

Oniśk Oliwia

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Budziszewska Julia

SP Nr2 Małkinia Górna

28

4

Skorek Ewelina

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Renik Jolanta

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Grzywacz Natalia

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Fydrych Karolina

UKS Olimpia Prostyń

22

Kat. III Mężczyźni

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Artychowski Michał

MKB TEAM Małkinia

30

2

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

29

3

Siwek Rafał

MKB TEAM Małkinia

28

4

Borowy Marcin

ZS im. St. Staszica Małkinia Górna

27

5

Szcześniak Tadeusz

MKB TEAM Małkinia

26

6

Ogonowski Wojciech

Rostki Piotrowice - niezrzeszony

25

7

Zawistowski Marian

MKB TEAM Małkinia

24

8

Rosiński Arkadiusz

WKB META Lubliniec

23

9

Sobotka Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

21

11

Szymańczyk Michał

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

19

Kat. III Kobiety

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Antoniak Sylwia

MKB TEAM Małkinia

30

2

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

29

3

Spaltabaka Anna

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Zawadzka Martyna

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Ber Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

25

7

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Wojciechowska Katarzyna

UKS Olimpia Prostyń

23

 

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Złotkowski Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Budziszewski Hubert

MKB TEAM Małkinia

29

3

Sierota Krystian

SP Nr1 Małkinia Górna

28

4

Skoneczny Adam

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Dmochowski Dawid

UKS KOS Kosów Lacki

26

6

Mikołajczuk Dawid

UKS KOS Kosów Lacki

25

7

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

24

8

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Antoniak Oliwier

MKB TEAM Małkinia

21

11

Borowy Maksymilian

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

19

13

Antoniak Marcel

MKB TEAM Małkinia

18

14

Lechański Kuba

UKS Olimpia Prostyń

17

15

Czarnomysy Adam

MKB TEAM Małkinia

16

16

Kądziela Kacper

UKS Olimpia Prostyń

15

17

Zawistowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

14

18

Zawistowski Szymon

MKB TEAM Małkinia

13

19

Niegowski Łukasz

UKS Olimpia Prostyń

12

20

Kołota Julian

MKB TEAM Małkinia

11

21

Rukat Bartosz

MKB TEAM Małkinia

10

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Kucharek Ewa

UKS KOS Kosów Lacki

30

2

Rukat Paulina

MKB TEAM Małkinia

29

3

Grzymała Julia

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Maleszewska Karolina

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Kołota Amelia

MKB TEAM Małkinia

25

7

Kasiak Natalia

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Rutkowska Wiktoria

UKS KOS Kosów Lacki

23

9

Niegowska Sylwia

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Skoneczna Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Dębkowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

19

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jurkowski Mateusz

UKS KOS Kosów Lacki

30

2

Zębrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Zalewski Jakub

UKS KOS Kosów Lacki

28

4

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

25

7

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Skoneczny Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Tyszka Cezary

MKB TEAM Małkinia

22

10

Kołota Maksymilian

MKB TEAM Małkinia

21

11

Rukat Piotr

MKB TEAM Małkinia

20

12

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

19

13

Siwiński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

18

14

Dawidczyk Janusz

PG Nr2 Małkinia Górna

17

15

Żochowski Kamil

UKS Olimpia Prostyń

16

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Dawidczyk Małgorzata

MKB TEAM Małkinia

30

2

Wujek Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Skorek Ewelina

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Budziszewska Julia

SP Nr2 Małkinia Górna

27

5

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Ber Weronika

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Fydrych Karolina

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Grzywacz Natalia

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Wujek Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

21

Kat. III KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Antoniak Sylwia

MKB TEAM Małkinia

30

2

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

29

3

Zawadzka Martyna

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Ber Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Spaltabaka Anna

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

25

7

Wronek Alicja

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Dąbrowska Amelia

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

22

Kat. III MĘŻCZYŹNI

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Artychowski Michał

MKB TEAM Małkinia

30

2

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

29

3

Siwek Rafał

MKB TEAM Małkinia

28

4

Wajszczyk Wiesław

Podborze - niezrzeszony

27

5

Borowy Marcin

ZS im. St. Staszica Małkinia Górna

26

6

Szymanik Jakub

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Szcześniak Tadeusz

MKB TEAM Małkinia

24

8

Ogonowski Wojciech

Rostki Piotrowice - niezrzeszony

23

9

Skoneczny Paweł

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Szymańczyk Michał

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Długołęcki Sławomir

MKB TEAM Małkinia

20

12

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

19

13

Sobotka Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

18

14

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

17

 

Kat. I CHŁOPCY

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Złotkowski Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Sierota Krystian

SP Nr1 Małkinia Górna

29

3

Skoneczny Adam

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Goś Aleksander

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

26

6

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Zawadzki Maciej

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Borowy Maksymilian

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Budziszewski Dominik

SP Nr2 Małkinia Górna

21

11

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Rukat Bartosz

MKB TEAM Małkinia

19

13

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

18

14

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

17

15

Nowak Kacper

MKB TEAM Małkinia

16

16

Stepnowski Kacper

UKS Olimpia Prostyń

15

17

Czarnomysy Adam

MKB TEAM Małkinia

14

18

Kościesza Jakub

SP Nr2 Małkinia Górna

13

19

Lechański Kuba

UKS Olimpia Prostyń

12

Czytaj więcej...

Klasyfikacja po pięciu biegach XIX Grand Prix Małkini w biegach przełajowych 2018r.

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Sierota Krystian

SP Nr1 Małkinia Górna

145

2

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

126

3

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

123

4

Złotkowski Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

120

5

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

101

6

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

98

7

Czarnomysy Adam

MKB TEAM Małkinia

86

8

Borowy Maksymilian

UKS Olimpia Prostyń

86

9

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

73

10

Rukat Bartosz

MKB TEAM Małkinia

71

11

Budziszewski Dominik

SP Nr2 Małkinia Górna

68

12

Zawistowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

56

13

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

54

14

Mućk Paweł

UKS Olimpia Prostyń

53

15

Antoniak Oliwier

MKB TEAM Małkinia

52

16

Zawistowski Szymon

MKB TEAM Małkinia

51

17

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

49

18

Lechański Kuba

UKS Olimpia Prostyń

48

19

Nowak Kacper

MKB TEAM Małkinia

47

20

Kołota Julian

MKB TEAM Małkinia

43

21

Suchcicki Bartek

PUKS Roch Jasienica

39

22

Polak Filip

MKB TEAM Małkinia

39

23

Kędzierski Fabian

UKS Olimpia Prostyń

31

24

Kalarus Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

31

25

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

31

26

Budziszewski Hubert

MKB TEAM Małkinia

30

27

Kądziela Kacper

UKS Olimpia Prostyń

29

28

Goś Aleksander

UKS Olimpia Prostyń

27

29

Dmochowski Dawid

UKS KOS Kosów Lacki

26

30

Matusik Paweł

UKS Olimpia Prostyń

26

31

Mikołajczuk Dawid

UKS KOS Kosów Lacki

25

32

Zawadzki Maciej

UKS Olimpia Prostyń

24

33

Przywoźny Bartosz

MKB TEAM Małkinia

19

34

Zacheja Karol

MKB TEAM Małkinia

18

35

Antoniak Marcel

MKB TEAM Małkinia

18

36

Stepnowski Kacper

UKS Olimpia Prostyń

15

37

Kościesza Jakub

SP Nr2 Małkinia Górna

13

38

Niegowski Łukasz

UKS Olimpia Prostyń

12

39

Skoneczny Adam

UKS Olimpia Prostyń

11

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

135

2

Rukat Paulina

MKB TEAM Małkinia

118

3

Maliszewska Karolina

UKS Olimpia Prostyń

111

4

Grzymała Julia

UKS Olimpia Prostyń

104

5

Kołota Amelia

MKB TEAM Małkinia

100

6

Skoneczna Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

98

7

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

88

8

Kasiak Natalia

UKS Olimpia Prostyń

77

9

Niegowska Sylwia

UKS Olimpia Prostyń

72

10

Suchcicka Dominika

PUKS ROCH Jasienica

66

11

Kucharek Ewa

UKS KOS Kosów Lacki

60

12

Rutkowska Wiktoria

UKS KOS Kosów Lacki

47

13

Rostkowska Natalia

SP Nr2 Małkinia Górna

46

14

Dawidczyk Aleksandra

MKB TEAM Małkinia

26

15

Dłuska Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

25

16

Mystkowska Blanka

SP Nr1 Małkinia Górna

23

17

Derbich Aleksandra

SP Nr2 Małkinia Górna

22

18

Jakubik Nikola

SP Nr2 Małkinia Górna

21

19

Sadowska Magdalena

SP Nr2 Małkinia Górna

21

20

Adamska Martyna

UKS Olimpia Prostyń

20

21

Dębkowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

19

22

Kołodziej Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

18

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Zębrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

147

2

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

136

3

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

133

4

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

126

5

Rukat Piotr

MKB TEAM Małkinia

110

6

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

93

7

Jurkowski Mateusz

UKS KOS Kosów Lacki

90

8

Skoneczny Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

87

9

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

84

10

Kołota Maksymilian

MKB TEAM Małkinia

80

11

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

70

12

Zalewski Jakub

UKS KOS Kosów Lacki

56

13

Wujek Mariusz

UKS Olimpia Prostyń

53

14

Siwiński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

48

15

Brzózka Jan

MKB TEAM Małkinia

47

16

Tyszka Cezary

MKB TEAM Małkinia

45

17

Sobotka Bartek

MKB TEAM Małkinia

43

18

Wasieńko Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

39

19

Żochowski Kamil

UKS Olimpia Prostyń

35

20

Krzywicki Kacper

MKB TEAM Małkinia

24

21

Bordziak Aron

SP Nr2 Małkinia Górna

20

22

Gańko Dawid

SP Nr2 Małkinia Górna

19

23

Mariański Szymon

UKS Olimpia Prostyń

18

24

Siwiński Eryk

UKS Olimpia Prostyń

17

25

Dawidczyk Janusz

PG Nr2 Małkinia Górna

17

26

Kondratiuk Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

14

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Dawidczyk Małgorzata

MKB TEAM Małkinia

150

2

Budziszewska Julia

SP Nr2 Małkinia Górna

137

3

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

133

4

Fydrych Karolina

UKS Olimpia Prostyń

120

5

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

113

6

Skorek Ewelina

UKS Olimpia Prostyń

107

7

Grzywacz Natalia

UKS Olimpia Prostyń

95

8

Renik Jolanta

UKS Olimpia Prostyń

93

9

Wujek Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

86

10

Oniśk Oliwia

UKS Olimpia Prostyń

58

12

Ber Weronika

UKS Olimpia Prostyń

48

13

Wujek Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

46

14

Łazarecka Agnieszka

UKS Olimpia Prostyń

42

15

Decyk Natalia

UKS Olimpia Prostyń

24

Kat. III Mężczyźni

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Siwek Rafał

MKB TEAM Małkinia

143

2

Szcześniak Tadeusz

MKB TEAM Małkinia

128

3

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

117

4

Borowy Marcin

ZS im. St. Staszica Małkinia Górna

111

5

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

107

6

Ogonowski Wojciech

Rostki Piotrowice - niezrzeszony

102

7

Artychowski Michał

MKB TEAM Małkinia

90

8

Sobotka Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

88

9

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

84

10

Długołęcki Sławomir

MKB TEAM Małkinia

74

11

Zawistowski Marian

MKB TEAM Małkinia

70

12

Szymańczyk Michał

UKS Olimpia Prostyń

60

13

Wajszczyk Wiesław

Podborze - niezrzeszony

54

14

Rosiński Arkadiusz

WKB META Lubliniec

48

15

Skoneczny Paweł

UKS Olimpia Prostyń

42

16

Szymanik Jakub

UKS Olimpia Prostyń

25

Kat. III Kobiety

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

146

2

Zawadzka Martyna

UKS Olimpia Prostyń

137

3

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

122

4

Antoniak Sylwia

MKB TEAM Małkinia

120

5

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

102

6

Spaltabaka Anna

UKS Olimpia Prostyń

83

7

Ber Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

80

8

Dąbrowska Amelia

UKS Olimpia Prostyń

75

9

Kondratiuk Karolina

UKS Olimpia Prostyń

25

10

Wronek Alicja

UKS Olimpia Prostyń

24

11

Wojciechowska Katarzyna

UKS Olimpia Prostyń

23

 

Drużynowy bilans siedmiu biegów XIX Grand Prix Małkini w biegach przełajowych 2018r.

 

Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Wrzesień

Punkty

Miejsce

UKS Olimpia Prostyń

791

852

988

847

869

 

 

4347

1

MKB TEAM Małkinia

564

486

599

637

648

 

 

2934

2

SP Nr2 Małkinia Górna

52

104

27

52

89

 

 

324

3

UKS KOS Kosów Lacki

-

-

162

112

30

 

 

304

4

SP Nr1 Małkinia Górna

52

29

28

29

30

 

 

168

5

ZS im. S. Staszica Małkinia G.

28

28

26

27

-

 

 

111

6

PUKS ROCH Jasienica

32

-

-

30

43

 

 

95

7

WKB META Lubliniec

-

-

-

23

25

 

 

48

8

PG Nr2 Małkinia Górna

-

-

17

-

-

 

 

17

9

 

Klasyfikacja końcowa po siedmiu biegach XVIII Grand Prix Małkini w biegach przełajowych 2017r.

 

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

198

2

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

198

3

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

175

4

Antoniak Oliwier

MKB TEAM Małkinia

157

5

Sobotka Bartosz

SP Nr2 Małkinia Górna

154

6

Złotkowski Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

150

7

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

122

8

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

108

9

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

89

10

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

85

11

Dawidczyk Jakub

MKB TEAM Małkinia

82

12

Siwiński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

78

13

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

77

14

Bełczyński Damian

UKS Olimpia Prostyń

77

15

Lechański Jakub

UKS Olimpia Prostyń

76

16

Kosowski Adrian

UKS KOS Kosów Lacki

73

17

Maliszewski Dawid

UKS Olimpia Prostyń

69

18

Kucharek Radosław

UKS Olimpia Prostyń

58

19

Polak Filip

MKB TEAM Małkinia

47

20

Nowak Kacper

SP Nr2 Małkinia Górna

46

21

Mielczarz Mateusz

MKB TEAM Małkinia

44

22

Mariański Szymon

UKS Olimpia Prostyń

41

23

Żochowski Kamil

UKS Olimpia Prostyń

38

24

Goś Aleksander

UKS Olimpia Prostyń

27

25

Wiechowski Jakub

UKS Olimpia Prostyń

27

26

Toruszewski Cezary

UKS KOS Kosów Lacki

25

27

Decyk Daniel

SP Kiełczew

24

28

Kondratiuk Radosław

UKS Olimpia Prostyń

23

29

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

22

30

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

21

31

Budziszewski Dominik

SP Nr2 Małkinia Górna

20

32

Ferenc Oskar

SP Nr2 Małkinia Górna

16

33

Kościesza Jakub

SP Nr2 Małkinia Górna

15

34

Borowy Maksymilian

UKS Olimpia Prostyń

13

35

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

11

36

Matusik Jakub

UKS Olimpia Prostyń

8

37

Kądziela Kacper

UKS Olimpia Prostyń

7

Czytaj więcej...

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Siwiński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

28

4

Wiechowski Jakub

SP Kiełczew

27

5

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

25

7

Antoniak Oliwier

MKB TEAM Małkinia

24

8

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

23

9

Lechański Jakub

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Żochowski Kamil

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

20

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Dawidczyk Aleksandra

MKB TEAM Małkinia

29

3

Gut Aleksandra

SP Nr2 Małkinia Górna

28

4

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

27

Kat. II CHŁOPCY

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Sadowski Krystian

MKB TEAM Małkinia

30

2

Zembrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Bordziak Aron

MKB TEAM Małkinia

28

4

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Wujek Mariusz

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Sobotka Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Białobrzeski Paweł

MKB TEAM Małkinia

23

9

Dawidczyk Janusz

PG Nr2 Małkinia Górna

22

10

Siwinski Eryk

UKS Olimpia Prostyń

21

Kat. II DZIEWCZĘTA

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Dawidczyk Małgorzata

MKB TEAM Małkinia

30

2

Kacprzycka Paulina

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Skorek Ewelina

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Dąbrowska Amelia

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Wojciechowska Katarzyna

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Renik Jolanta

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Dłuska Julia

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Wujek Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

20

Kat. III KOBIET

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

30

2

Jakubik Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

28

Kat. III MĘŻCZYZN

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Borowy Marcin

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

29

3

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

28

4

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

27

5

Renik Marcin

UKS Olimpia Prostyń

26

 

Niepodległa łączy pokolenia

Multimedia

Kalendarium

23 czerwiec 2018 - sobota - godz. 06:00
Małkińska Noc Nadbużańsa
30 czerwiec 2018 - sobota - godz. 11:00
80-lecie MKS

Plakaty i wydarzenia