Tygodniowy Plan ZajęćMałkińska Noc Nadbużańska

*** Zajecia plastyczne - czwartek, godz. 15:40 *** Próba chóru Cantilena - środa, godz. 18:00 *** Próba zespołu Małkinianka - czwartek, godz. 17:00 *** 23-24 czerwca - Małkińska Noc Nadbużańska ***

  • Dożynki Gminne
  • Koncert Bożonarodzeniowy
  • Małkińska Masa Krytyczna
  • Motocyklowa Noc Kinowa
  • Obrzęd Nocy Świetojańskiej
  • Dzień Papieski
jextensions.com

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

30

  1.  

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Siwiński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Bełczyński Damian

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Kosowski Adrian

UKS KOS Kosów Lacki

26

  1.  

Toruszewski Cezary

UKS KOS Kosów Lacki

25

  1.  

Kucharek Radosław

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Sobotka Bartosz

MKB TEAM Małkinia

23

  1.  

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Maciszewski Dawid

UKS Olimpia Prostyń

21

  1.  

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

20

  1.  

Antoniak Oliwier

MKB TEAM Małkinia

19

  1.  

Lechański Jakub

UKS Olimpia Prostyń

18

  1.  

Polak Filip

MKB TEAM Małkinia

17

  1.  

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

16

 

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Mystkowska Blanka

SP Nr1 Małkinia Górna

30

  1.  

Fydrych Karolina

UKS Olimpia Prostyń

29

  1.  

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Grzywacz Natalia

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Dębkowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Dłuska Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

25

 

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Sadowski Krystian

MKB TEAM Małkinia

30

  1.  

Danaj Jakub

UKS Olimpia Prostyń

29

  1.  

Dawidczyk Janusz

PG Nr2 Małkinia Górna

28

  1.  

Zembrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Bordziak Aron

MKB TEAM Małkinia

26

  1.  

Wujek Mariusz

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Sobotka Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Kruszewski Przemysław

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Kondratiuk Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Krzywicki Kacper

MKB TEAM Małkinia

21

 

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Trzcińska Anna

UKS KOS Kosów Lacki

30

  1.  

Dawidczyk Małgorzata

PG Nr2 Małkinia Górna

29

  1.  

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Dawidowska Weronika

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Wiechowska Anna

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Renik Jolanta

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Dąbrowska Amelia

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Dłuska Julia

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Kondratiuk Karolina

UKS Olimpia Prostyń

21

  1.  

Staniszewska Marta

UKS Olimpia Prostyń

20

  1.  

Łubkowska Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

19

  1.  

Wujek Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

18

  1.  

Wujek Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

17

  1.  

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

16

  1.  

Zawadzka Martyna

UKS Olimpia Prostyń

15

 

Kat. III KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Antoniak Sylwia

MKB TEAM Małkinia

30

  1.  

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Jakubik Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

27

 

Kat. III MĘŻCZYŹNI

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Borowy Marcin

UKS Olimpia Prostyń

30

  1.  

Wojtkowski Dariusz

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Rosiński Arkadiusz

WKB META Lubliniec

28

  1.  

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

27

  1.  

Skowroński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

25

  1.  

Poszust Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

24

 

 

 

Harmonogram działań i zadań przewidzianych do realizacji w 2018r.

 

STYCZEŃ

12 Piątek – godz. 14:20 - Grand Prix w biegach przełajowych

13 Sobota – godz. 10:00 – Przegląd budek lęgowych na osiedlu

14 Niedziela – godz. 8:00 - XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

14 Niedziela – godz. 9:00 - Akcja krwiodawstwa

17 Środa – godz. 13:00 – „Książę i żebrak” - teatrzyk dla dzieci

23 Wtorek - godz. 13:00 - „Zima u Kubusia” - teatrzyk dla dzieci

27 Sobota – godz. 9:30 - „Ptakoliczenie” - zajęcia terenowe

LUTY

3 Sobota - Bal seniora - organizator Stowarzyszenie Małkiński Krąg

10 Sobota - Bal seniora - organizator Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów koło w Małkini Górnej

11 Niedziela – godz. 18:00 „A mnie w duszy ino gra” - Wieczorek Akordeonowy

23 Piątek – godz. 15:00 - Grand Prix w biegach przełajowych

MARZEC

4 Niedziela - godz. 12:00 - „Tropem Wilczym” - Obchody Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych - bieg przełajowy

8 Czwartek – godz. 17:00 - Dzień Kobiet

12 Poniedziałek - godz. 14:00 - Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka"

23 Piątek – godz. 15:00 - Grand Prix w biegach przełajowych

24 Sobota– godz. 19:00 - Noc Sów

KWIECIEŃ

7 Sobota - Bal seniora - organizator Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów koło w Małkini Górnej

14 Sobota - godz. 19:00 - Koncert Big Band dla Frajdy

18 Środa – godz. 15:00 - Kino 7D

19 Czwartek - godz. 18:00 - Wieczór z sową, gość specjalny płomykówka Alba

20 Piątek – godz. 15:00 - Grand Prix w biegach przełajowych

22 Niedziela – godz. 9:00 - Akcja krwiodawstwa

MAJ

5 Sobota - Bal seniora - organizator Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów koło w Małkini Górnej

18 Piątek – godz. 15:00 - Grand Prix w biegach przełajowych

26 Sobota - godz. 11:00 - Rajd rowerowy "Śladami historii"

CZERWIEC

2 Niedziela - "Pomajówka" w Rostkach Wielkich - piknik

3 Niedziela - godz. 16:00 - XVII Przegląd Piosenki Przedszkolnej - Dzień Dziecka

15 Piątek – godz. 15:00 - Grand Prix w biegach przełajowych

23-24 Sobota - Niedziela - „Małkińska Noc Nadbużańska"

30 Sobota - Obchody 80-lecia Małkińskiego Klubu Sportowego

SIERPIEŃ

1 Środa - godz. 17:00 - Obchody Rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego - koncert pieśni patriotycznej w wykonaniu dzieci z gminy Małkinia Górna

4 Sobota - godz. 12:00 – Motocyklowa Noc Kinowa, Akcja Krwiodawstwa i Letnie Kino Plenerowe - łęgi nadbużańskie

15 Środa – godz. 12:00 - Gminne Obchody Święta Wojska Polskiego - msza polowa, koncert patriotyczny

26 Niedziela - godz. 14:00 - Dożynki Gminne

WRZESIEŃ

14 Piątek – godz. 12:00 - Sprzątanie Świata

16 Niedziela - Piknik integracyjny w Orle

21 Piątek – godz. 15:00 - Grand Prix w biegach przełajowych

29 Niedziela – Święto Pieczonego Ziemniaka w Grądach

 

PAŹDZIERNIK

13 Sobota – godz. 9:00 - Akcja krwiodawstwa

13 Sobota – godz. 10:00 - XX Jesienne Biegi Małkińskie

16 Wtorek – Gminne Obchody Dnia Papieskiego

LISTOPAD

11 Niedziela – godz. 12:00 - Uroczyste Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości - Msza Św, Gminny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Małkinia Górna, Koncert Patriotyczny

18 Niedziela – godz. 19:00 - „Muzyczne Collage”

GRUDZIEŃ

1 Sobota - godz. 9:00 - Mikołajkowy Halowy Turniej w Piłkę Nożną o Puchar Wójta Gminy Małkinia Górna - hala sportowa ZSG Nr2 w Małkini Górnej

6 Czwartek – godz. 15:00 – Mikołajki – teatrzyk dla dzieci

21 Piątek - godz. 15:00 - „Najlepsza Potrawa Wigilijna”– konkurs kulinarny organizowany przez Stowarzyszenie Małkiński Krąg

23 Niedziela - godz. 17:30 - "Świąteczny Koncert" dla mieszkańców - hala sportowa ZSG Nr 2 w Małkini Górnej

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian terminów i repertuaru imprez.

 

Wyniki drugiego biegu XVII Grand Prix Małkini

w biegach przełajowych 2016r.

 

Kat. I

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Wolert Maciej

MKB TEAM Małkinia

30

  1.  

Bordziak Aron

SP Nr2 Małkinia Górna

29

  1.  

Wujek Mariusz

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Gańko Dawid

MKB TEAM Małkinia

27

  1.  

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

26

  1.  

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

24

  1.  

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Antoniak Oliwier

MKB TEAM Małkinia

22

  1.  

Siwiński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

21

  1.  

Samsel Jakub

MKB TEAM Małkinia

20

  1.  

Samsel Emil

MKB TEAM Małkinia

19

  1.  

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

18

  1.  

Maliszewski Dawid

UKS Olimpia Prostyń

17

  1.  

Pietrzak Dawid

SP Nr2 Małkinia Górna

16

  1.  

Wojtkowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

15

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Szczepańska Justyna

SP Zaręby Kościelne

30

  1.  

Kacprzycka Paulina

UKS Olimpia Prostyń

29

  1.  

Mystkowska Blanka

SP Nr2 Małkinia Górna

28

  1.  

Niegowska Sylwia

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Grzywacz Natalia

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Wujek Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

23

 

 

Kat. II

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Sadowski Krystian

MKB TEAM Małkinia

30

  1.  

Jaworski Jakub

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Zębrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Derbich Mateusz

MKB TEAM Małkinia

27

  1.  

Skrzeczkowski Dawid

MKB TEAM Małkinia

26

  1.  

Tymiński Dawid

MKB TEAM Małkinia

25

  1.  

Chaberski Jakub

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Białobrzeski Paweł

MKB TEAM Małkinia

23

  1.  

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Pawłowski Adrian

MKB TEAM Małkinia

21

  1.  

Kondratiuk Przemysław

MKB TEAM Małkinia

20

  1.  

Wasieńko Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

19

  1.  

Wojciechowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

18

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Kalinina Wiktoria

PG Nr2 Małkinia Górna

30

  1.  

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

29

  1.  

Dmochowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Skowrońska Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Wojciechowska Katarzyna

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Wujek Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Zawadzka Martyna

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Staniszewska Marta

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Nowacka Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

21

  1.  

Renik Jolanta

UKS Olimpia Prostyń

20

  1.  

Dłuska Julia

UKS Olimpia Prostyń

19

  1.  

Skoneczna Natalia

UKS Olimpia Prostyń

18

  1.  

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

17

  1.  

Świderska Katarzyna

UKS Olimpia Prostyń

16

  1.  

Figiel Julia

UKS Olimpia Prostyń

15

 

Kat. III

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Samsel Beata

MKB TEAM Małkinia

30

  1.  

Sputo Joanna

LKS Ostrowianka

29

  1.  

Ogonowska Renata

MKB TEAM Małkinia

28

  1.  

Antoniak Sylwia

MKB TEAM Małkinia

27

  1.  

Sobotka Anna

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Łubkowska Karolina

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

24

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Chojnowski Sebastian

LKS Ostrowianka

30

  1.  

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Borowy Marcin

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Suchcicki Marek

PUKS ROCH Jasienica

27

  1.  

Rosiński Arkadiusz

WKB META Lubliniec

26

  1.  

Romejko Dariusz

LKS Ostrowianka

25

  1.  

Rybakiewicz Damian

PUKS ROCH Jasienica

24

  1.  

Skowroński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Plewka Kamil

MKB TEAM Małkinia

22

  1.  

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

21

 

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Sadowski Krystian

MKB TEAM Małkinia

30

  1.  
Jadczak Daniel

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Zębrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Dawidczyk Jakub

SP Nr 2 Małkinia Górna

27

  1.  

Wolert Maciej

MKB TEAM Małkinia

26

  1.  

Wujek Mariusz

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Siwiński Eryk

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Wasieńko Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

22

  1.  

Uściński Paweł

SP Nr 2 Małkinia Górna

21

  1.  

Pawłowski Adrian

MKB TEAM Małkinia

20

  1.  

Piotrowski Krzysztof

MKS Małkinia

19

  1.  

Mielczarz Mateusz

MKB TEAM Małkinia

18

  1.  

Samsel Jakub

MKB TEAM Małkinia

17

  1.  

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

16

  1.  

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

15

  1.  

Bordziak Aron

MKB TEAM Małkinia

14

  1.  

Antoniak Oliwier

MKB TEAM Małkinia

13

  1.  

Telachowski Dawid

SP Nr 2 Małkinia Górna

12

  1.  

Kondratiuk Przemysław

MKB TEAM Małkinia

11

  1.  

Perzyna Piotr

UKS Olimpia Prostyń

10

  1.  

Borowy Jan

MKB TEAM Małkinia

9

  1.  

Wojtkowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

8

  1.  

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

7

  1.  

Maliszewski Dawid

UKS Olimpia Prostyń

6

  1.  

Wolert Łukasz

MKB TEAM Małkinia

5

  1.  

Ołtarzewski Karol

UKS Olimpia Prostyń

4

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Wujek Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

30

  1.  

Szczepańska Justyna

SP Zaręby Kościelne

29

  1.  

Oniśk Oliwia

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Mystkowska Blanka

SP Nr2 Małkinia Górna

27

  1.  

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Kacprzycka Paulina

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Staniszewska Marta

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Dmochowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Wiśniewska Maja

SP Nr2 Małkinia Górna

21

  1.  

Skorek Ewelina

UKS Olimpia Prostyń

20

  1.  

Gniazdowska Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

19

  1.  

Niegowska Sylwia

UKS Olimpia Prostyń

18

  1.  

Dłuska Julia

UKS Olimpia Prostyń

17

  1.  

Talarek Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

16

  1.  

Renik Jolanta

UKS Olimpia Prostyń

15

  1.  

Liszewska Oliwia

SP Nr2 Małkinia Górna

14

  1.  

Żach Aleksandra

SP Nr2 Małkinia Górna

13

  1.  

Derbich Aleksandra

SP Nr2 Małkinia Górna

12

  1.  

Nowacka Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

11

  1.  

Łazarecka Amelia

UKS Olimpia Prostyń

10

  1.  

Fydrych Karolina

UKS Olimpia Prostyń

9

  1.  

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

8

  1.  

Mariańska Magdalena

SP Nr2 Małkinia Górna

7

  1.  

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

6

  1.  

Krajewska Kalina

SP Nr2 Małkinia Górna

5

  1.  

Grzywacz Natalia

UKS Olimpia Prostyń

4

  1.  

Wujek Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

3

  1.  

Szymańczyk Wiktoria

Przedszkole Sam. Małkinia Górna

2

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Likwiarz Dawid

LKS Ostrowianka

30

  1.  

Popławski Karol

LKS Ostrowianka

29

  1.  

Tymiński Dawid

MKB TEAM Małkinia

28

  1.  

Sobotka Mateusz I

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Derbich Mateusz

MKB TEAM Małkinia

26

  1.  

Jaworski Jakub

MKB TEAM Małkinia

25

  1.  

Białobrzeski Paweł

MKB TEAM Małkinia

24

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Kalinina Wiktoria

PG Nr2 Małkinia Górna

30

  1.  

Ber Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

29

  1.  

Zawadzka Martyna

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Łubkowska Karolina

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Dąbrowska Amelia

UKS Olimpia Prostyń

25

Kat. III KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Malik Olga

22 WOK

30

  1.  

Samsel Beata

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Malik Magdalena

22 WOK

28

Kat. III MĘŻCZYŹNI

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Chojnowski Sebastian

22 WOK

30

  1.  

Nowak Paweł

PUKS ROCH Jasienica

29

  1.  

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

28

  1.  

Wardaszka Andrzej

LKS Ostrowianka

27

  1.  

Borowy Marcin

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Bejzemski Filip

MKB TEAM Małkinia

25

  1.  

Długołęcki Sławomir

MKB TEAM Małkinia

24

  1.  

Rosiński Arkadiusz

WKB META Lubliniec

23

  1.  

Suchcicki Marek

PUKS ROCH Jasienica

22

  1.  

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

21

  1.  

Skowroński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

20

 

Kat. I CHŁOPCY

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Sadowski Krystian

MKB TEAM Małkinia

30

  1.  

Jadczak Daniel

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

28

  1.  

Wolert Maciej

MKB TEAM Małkinia

27

  1.  

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

26

  1.  

Siwiński Eryk

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Wasieńko Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Siwiński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Bordziak Aron

MKB TEAM Małkinia

21

  1.  

Pawłowski Adrian

MKB TEAM Małkinia

20

  1.  

Mielczarz Mateusz

MKB TEAM Małkinia

19

  1.  

Samsel Jakub

MKB TEAM Małkinia

18

  1.  

Kondratiuk Przemysław

MKB TEAM Małkinia

17

  1.  

Rutkowski Szymon

MKB TEAM Małkinia

16

  1.  

Borowy Jan

MKB TEAM Małkinia

15

  1.  

Perzyna Piotr

UKS Olimpia Prostyń

14

  1.  

Wojtkowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

13

  1.  

Żochowski Kamil

UKS Olimpia Prostyń

12

 

Kat. I DZIEWCZĘTA

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Wujek Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

30

  1.  

Szczepańska Justyna

SP Zaręby Kościelne

29

  1.  

Kacprzycka Paulina

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Wójcik Oliwia

SP Nr2 Małkinia Górna

27

  1.  

Dmochowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Staniszewska Marta

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Dłuska Julia

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Budziszewska Julia

MKB TEAM Małkinia

22

  1.  

Suchcicka Dominika

PUKS ROCH Jasienica

21

  1.  

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

20

  1.  

Dębkowska Paulina

UKS Olimpia Prostyń

19

  1.  

Nowacka Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

18

  1.  

Renik Jolanta

UKS Olimpia Prostyń

17

  1.  

Talarek Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

16

 

Kat. II CHŁOPCY

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Wujek Dawid

UKS Olimpia Prostyń

30

  1.  

Sobotka Mateusz I

UKS Olimpia Prostyń

29

  1.  

Ber Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Tymiński Dawid

MKB TEAM Małkinia

27

  1.  

Renik Marcin

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Skoneczny Paweł

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Suski Kacper

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Derbich Mateusz

MKB TEAM Małkinia

23

  1.  

Białobrzeski Paweł

MKB TEAM Małkinia

22

  1.  

Jaworski Jakub

MKB TEAM Małkinia

21

  1.  

Sobotka Mateusz II

UKS Olimpia Prostyń

20

  1.  

Seliga Przemysław

UKS Olimpia Prostyń

19

  1.  

Skrzeczkowski Dawid

SP Nr2 Małkinia Górna

18

  1.  

Żochowski Dawid

PG Nr2 Małkinia Górna

17

 

Kat. II DZIEWCZĘTA

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Kalinina Wiktoria

PG Nr2 Małkinia Górna

30

  1.  

Jaworska Dominika

PG Nr2 Małkinia Górna

29

  1.  

Steć Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Skowrońska Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Zawadzka Martyna

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Łubkowska Karolina

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Skoneczna Natalia

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Decyk Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Wróbel Ewa

UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Kiełek Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

21

  1.  

Strzelczyk Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

20

  1.  

Chaberska Kinga

UKS Olimpia Prostyń

19

  1.  

Jakubik Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

18

  1.  

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

17

  1.  

Figiel Julia

UKS Olimpia Prostyń

16

  1.  

Jakubik Paulina

UKS Olimpia Prostyń

15

 

Kat. III MĘŻCZYZN

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Chojnowski Sebastian

22 WOK

30

  1.  

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Borowy Marcin

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Długołęcki Sławomir

MKB TEAM Małkinia

27

  1.  

Suchcicki Marek

PUKS ROCH Jasienica

26

  1.  

Rosiński Arkadiusz

WKB META Lubliniec

25

  1.  

Bejzemski Filip

MKB TEAM Małkinia

24

  1.  

Skowroński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

22

 

Kat. III KOBIET

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Malik Olga

22 WOK

30

  1.  

Samsel Beata

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

28

 

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Sadowski Krystian

MKB TEAM Małkinia

30

  1.  

Jadczak Daniel

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Piotrowski Krzysztof

SP Nr2 Małkinia Górna

28

  1.  

Siwiński Eryk

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Pawłowski Adrian

MKB TEAM Małkinia

26

  1.  

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

25

  1.  

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

23

  1.  

Wasieńko Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

21

  1.  

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

20

  1.  

Siwiński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

19

  1.  

Rukat Piotr

SP Nr2 Małkinia Górna

18

  1.  

Antoniak Oliwier

MKB TEAM Małkinia

17

  1.  

Bordziak Aron

MKB TEAM Małkinia

16

  1.  

Kaliś Szymon

MKB TEAM Małkinia

15

  1.  

Mielczarz Mateusz

MKB TEAM Małkinia

14

  1.  

Samsel Jakub

MKB TEAM Małkinia

13

  1.  

Kondratiuk Przemysław

MKB TEAM Małkinia

12

  1.  

Dawidczyk Janusz

SP Nr2 Małkinia Górna

11

  1.  

Ołtarzewski Mateusz

SP Nr2 Małkinia Górna

10

  1.  

Podolak Fabian

SP Nr2 Małkinia Górna

9

  1.  

Stepnowski Kacper

UKS Olimpia Prostyń

8

  1.  

Sputo Mikołaj

22 WOK

7

  1.  

Żochowski Kamil

UKS Olimpia Prostyń

6

  1.  

Antoniak Marcel

Przedszkole Małkinia Górna

5

  1.  

Kościesza Jakub

UKS Olimpia Prostyń

4

  1.  

Ołtarzewski Karol

UKS Olimpia Prostyń

3

  1.  

Borowy Jan

MKB TEAM Małkinia

2

 

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Majewska Natalia

SP Nr2 Małkinia Górna

30

  1.  

Wujek Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

29

  1.  

Szczepańska Justyna

SP Zaręby Kościelne

28

  1.  

Kacprzycka Paulina

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Osmólska Patrycja

SP Nr2 Małkinia Górna

25

  1.  

Rukat Paulina

SP Nr2 Małkinia Górna

24

  1.  

Wójcik Oliwia

SP Nr2 Małkinia Górna

23

  1.  

Wiśniewska Maja

SP Nr2 Małkinia Górna

22

  1.  

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

21

  1.  

Staniszewska Marta

UKS Olimpia Prostyń

20

  1.  

Budziszewska Julia

MKB TEAM Małkinia

19

  1.  

Talarek Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

18

  1.  

Kilian Amelia

SP Nr2 Małkinia Górna

17

  1.  

Renik Jolanta

UKS Olimpia Prostyń

16

  1.  

Szymańczyk Klaudia

SP Nr2 Małkinia Górna

15

  1.  

Dłuska Julia

UKS Olimpia Prostyń

14

  1.  

Nowacka Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

13

  1.  

Perzan Zofia

SP Nr2 Małkinia Górna

12

  1.  

Wujek Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

11

  1.  

Łubkowska Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

10

  1.  

Perzan Gabriela

SP Nr2 Małkinia Górna

9

 

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Sobotka Mateusz I

UKS Olimpia Prostyń

30

  1.  

Tymiński Dawid

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Ber Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Wiechowski Szymon

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Wujek Dawid

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Danaj Jakub

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Skoneczny Paweł

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Jaworski Jakub

MKB TEAM Małkinia

23

  1.  

Białobrzeski Paweł

MKB TEAM Małkinia

22

  1.  

Sobotka Mateusz II

UKS Olimpia Prostyń

21

  1.  

Suski Kacper

UKS Olimpia Prostyń

20

 

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Kalinina Wiktoria

PG Nr2 Małkinia Górna

30

  1.  

Budziszewska Karolina

SP Nr2 Małkinia Górna

29

  1.  

Jaworska Dominika

PG Nr2 Małkinia Górna

28

  1.  

Zawadzka Martyna

UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Spaltabaka Anna

UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Skowrońska Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Jakubik Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Kondratiuk Karolina

UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Łubkowska Karolina

UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Steć Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

21

  1.  

Kiełek Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

20

  1.  

Decyk Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

19

  1.  

Sobotka Marta

UKS Olimpia Prostyń

18

  1.  

Skoneczna Natalia

UKS Olimpia Prostyń

17

  1.  

Wronek Alicja

UKS Olimpia Prostyń

16

  1.  

Łak Dominika

UKS Olimpia Prostyń

15

  1.  

Figiel Julia

UKS Olimpia Prostyń

14

 

Kat. III MĘŻCZYŹNI

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

30

  1.  

Borowy Marcin

UKS Olimpia Prostyń

29

  1.  

Wronek Hubert

UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Bejzemski Filip

MKB TEAM Małkinia

27

  1.  

Długołęcki Sławomir

MKB TEAM Małkinia

26

  1.  

Skowroński Dawid

UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Rosiński Arkadiusz

WKB META Lubliniec

24

  1.  

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

23

 

Kat. III KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Sputo Joanna

22 WOK

30

  1.  

Samsel Beata

MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Malik Olga

22 WOK

28

  1.  

Stefańczyk Iwona

22 WOK

27

  1.  

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

26

 

Kat. I  CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Sadowski Krystian MKB TEAM Małkinia

30

  1.  

Wasieńko Bartosz UKS Olimpia Prostyń

29

  1.  

Pajura Jan MKB TEAM Małkinia

28

  1.  

Krzywicki Kacper MKB TEAM Małkinia

27

  1.  

Pawłowski Adrian MKB TEAM Małkinia

26

  1.  

Rostkowski Dawid MKB TEAM Małkinia

25

  1.  

Siwiński Eryk UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Jadczak Daniel MKB TEAM Małkinia

23

  1.  

Stasiak Sebastian UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Gańko Dawid MKB TEAM Małkinia

21

  1.  

Siwiński Dawid UKS Olimpia Prostyń

20

  1.  

Wujek Mariusz UKS Olimpia Prostyń

19

  1.  

Bordziak Aron SP Nr2 Małkinia Górna

18

  1.  

Figoń Antoni MKB TEAM Małkinia

17

  1.  

Antoniak Oliwier MKB TEAM Małkinia

16

  1.  

Majewski Kacper MKB TEAM Małkinia

15

  1.  

Szymańczyk Szymon SP Nr2 Małkinia Górna

14

  1.  

Ołtarzewski Mateusz SP Nr2 Małkinia Górna

13

  1.  

Mielcarz Mateusz UKS Olimpia Prostyń

12

  1.  

Samsel Jakub SP Nr2 Małkinia Górna

11

  1.  

Ołtarzewski Karol UKS Olimpia Prostyń

10

  1.  

Rutkowski Szymon MKB TEAM Małkinia

9

  1.  

Wojtkowski Mateusz MKB TEAM Małkinia

8

  1.  

Dawidczyk Janusz SP Nr2 Małkinia Górna

7

  1.  

Borowy Jan MKB TEAM Małkinia

6

Kat. I  DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Wujek Klaudia UKS Olimpia Prostyń

30

  1.  

Szczepańska Justyna SP Zaręby Kościelne

29

  1.  

Szymańczyk Klaudia SP Nr2 Małkinia Górna

28

  1.  

Stepnowska Natalia UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Talarek Wiktoria UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Wujek Patrycja UKS Olimpia Prostyń

25

Kat. II  CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Wujek Dawid UKS Olimpia Prostyń

30

  1.  

Sobotka Mateusz UKS Olimpia Prostyń

29

  1.  

Wiechowski Szymon UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Ber Mateusz UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Danaj Jakub UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Skoneczny Paweł UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Derbich Mateusz MKB TEAM Małkinia

24

  1.  

Białobrzeski Paweł MKB TEAM Małkinia

23

  1.  

Jaworski Jakub MKB TEAM Małkinia

22

  1.  

Tymiński Dawid MKB TEAM Małkinia

21

  1.  

Sobotka Mateusz UKS Olimpia Prostyń

20

  1.  

Suski Kacper UKS Olimpia Prostyń

19

Kat. II  DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Kalinina Wiktoria SP Nr2 Małkinia Górna

30

  1.  

Jaworska Dominika PG Nr2 Małkinia Górna

29

  1.  

Kondratiuk Karolina UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Zawadzka Martyna UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Jakubik Aleksandra UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Sobotka Marta UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Łubkowska Karolina UKS Olimpia Prostyń

24

Kat. III MĘŻCZYŹNI

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Nowak Paweł PUKS ROCH Jasienica

30

  1.  

Michalczuk Kamil MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Piech Piotr MKB TEAM Małkinia

28

  1.  

Suchcicki Marek PUKS ROCH Jasienica

27

  1.  

Wronek Hubert UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Borowy Marcin UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Rosiński Arkadiusz WKB META Lubliniec

24

  1.  

Długołęcki Sławomir MKB TEAM Małkinia

23

  1.  

Skowroński Dawid UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Żach Andrzej MKB TEAM Małkinia

21

Kat. III KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Antoniak Sylwia MKB TEAM Małkinia

30

  1.  

Samsel Beata MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Wańczyk Magdalena PUKS Młode Orły

28

  1.  

Kalarus Anastazja UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Żach Teresa MKB TEAM Małkinia

26

  1.  

Zawadzka Martyna UKS Olimpia Prostyń

25

 

Kat. I  CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Sadowski Krystian MKB TEAM Małkinia

30

  1.  

Jadczak Daniel MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Krzywicki Kacper MKB TEAM Małkinia

28

  1.  

Pawłowski Adrian MKB TEAM Małkinia

27

  1.  

Siwiński Eryk UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Stasiak Sebastian UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Wujek Mariusz UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Figoń Antoni MKB TEAM Małkinia

23

  1.  

Błaszczyk Karol MKB TEAM Małkinia

22

  1.  

Antoniak Oliwier MKB TEAM Małkinia

21

  1.  

Goś Jan UKS Olimpia Prostyń

20

  1.  

Szymańczyk Szymon SP Nr2 Małkinia Górna

19

  1.  

Samsel Jakub SP Nr2 Małkinia Górna

18

  1.  

Mielcarz Mateusz SP Nr2 Małkinia Górna

17

  1.  

Bordziak Aron SP Nr2 Małkinia Górna

16

  1.  

Pietrzak Dawid SP Nr2 Małkinia Górna

15

  1.  

Wojtkowski Mateusz MKB TEAM Małkinia

14

  1.  

Borowy Jan MKB TEAM Małkinia

13

Kat. I  DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Wujek Klaudia UKS Olimpia Prostyń

30

  1.  

Szczepańska Justyna SP Zaręby Kościelne

29

  1.  

Królik Patrycja UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Staniszewska Marta UKS Olimpia Prostyń

27

  1.  

Dłuska Julia UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Talarek Wiktoria UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Stasiak Kamila UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Liszewska Oliwia SP Nr2 Małkinia Górna

23

  1.  

Renik Jolanta UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Szymańczyk Klaudia SP Nr2 Małkinia Górna

21

  1.  

Stepnowska Natalia UKS Olimpia Prostyń

20

  1.  

Wujek Patrycja UKS Olimpia Prostyń

19

Kat. II  CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Wujek Dawid UKS Olimpia Prostyń

30

  1.  

Sobotka Mateusz UKS Olimpia Prostyń

29

  1.  

Wiechowski Szymon UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Rostkowski Dariusz SP Nr2 Małkinia Górna

27

  1.  

Skoneczny Paweł UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Tymiński Dawid MKB TEAM Małkinia

25

  1.  

Danaj Jakub UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Białobrzeski Paweł MKB TEAM Małkinia

23

  1.  

Sobotka Mateusz UKS Olimpia Prostyń

22

  1.  

Jaworski Jakub MKB TEAM Małkinia

21

  1.  

Liszewski Mateusz SP Nr2 Małkinia Górna

20

  1.  

Derbich Mateusz MKB TEAM Małkinia

19

  1.  

Suski Kacper UKS Olimpia Prostyń

18

Kat. II  DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Kalinina Wiktoria PG Nr2 Małkinia Górna

30

  1.  

Budziszewska Karolina SP Nr2 Małkinia Górna

29

  1.  

Zawadzka Martyna UKS Olimpia Prostyń

28

  1.  

Jaworska Dominika PG Nr2 Małkinia Górna

27

  1.  

Godlewska Maria SP Nr2 Małkinia Górna

26

  1.  

Spaltabaka Anna UKS Olimpia Prostyń

25

  1.  

Sobotka Marta UKS Olimpia Prostyń

24

  1.  

Jakubik Aleksandra UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Łubkowska Karolina UKS Olimpia Prostyń

22

Kat. III KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Antoniak Sylwia MKB TEAM Małkinia

30

  1.  

Malik Olga 22 WOK

29

  1.  

Samsel Beata MKB TEAM Małkinia

28

  1.  

Sputo Joanna 22 WOK

27

  1.  

Stefańczyk Iwona 22 WOK

26

  1.  

Wańczyk Magdalena PUKS Młode Orły

25

Kat. III MĘŻCZYŹNI

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

  1.  

Chojnowski Sebastian 22 WOK

30

  1.  

Michalczuk Kamil MKB TEAM Małkinia

29

  1.  

Wojtkowski Dariusz MKB TEAM Małkinia

28

  1.  

Piech Piotr MKB TEAM Małkinia

27

  1.  

Wronek Hubert UKS Olimpia Prostyń

26

  1.  

Bejzemski Filip MKB TEAM Małkinia

25

  1.  

Suchcicki Marek PUKS ROCH Jasienica

24

  1.  

Skowroński Dawid UKS Olimpia Prostyń

23

  1.  

Długołęcki Sławomir MKB TEAM Małkinia

22

  1.  

Borowy Marcin UKS Olimpia Prostyń

21

  1.  

Rosiński Arkadiusz WKB META Lubliniec

20

  1.  

Zawistowski Piotr MKB TEAM Małkinia

19

  1.  

Żach Andrzej MKB TEAM Małkinia

18

  1.  

Pajura Hubert MKB TEAM Małkinia

17

 

Niepodległa łączy pokolenia

Multimedia

Kalendarium

23 czerwiec 2018 - sobota - godz. 06:00
Małkińska Noc Nadbużańsa
30 czerwiec 2018 - sobota - godz. 11:00
80-lecie MKS

Plakaty i wydarzenia