Opiekunem Klubu jest p. Andrzej Żach. Zajęcia w Klub odbywają się w poniedziałek i piątek o godz. 17:30 na Orliku przy SP Nr2, natomiast w okresie zimowym na hali sportowej w SP Nr2 w Małkini Górnej. Klub jest organizatorem Grand Prix Małkini Górnej w biegach przełajowych.
13 maja odbędzie się piąty bieg z cyklu XVII Grand Prix Małkini w biegach przełajowych. Rejestracja zawodników w GOKiS od godz. 15:00. Start biegów o godz. 16:00. Więcej informacji w regulaminie.
Wyniki czwartego biegu XVII Grand Prix Małkini
w biegach przełajowych 2016r.
Kat. I CHŁOPCY
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
|
Wolert Maciej |
MKB TEAM Małkinia |
30 |
|
Kucharek Jakub |
SP Kiełczew |
29 |
|
Nowak Mateusz |
SP Kiełczew |
28 |
|
Krzywicki Kacper |
MKB TEAM Małkinia |
27 |
|
Bordziak Aron |
SP Nr2 Małkinia Górna |
26 |
|
Wujek Mariusz |
UKS Olimpia Prostyń |
25 |
|
Wrotnowski Marcin |
SP Kiełczew |
24 |
|
Figoń Antoni |
MKB TEAM Małkinia |
23 |
|
Pajura Jan |
MKB TEAM Małkinia |
22 |
|
Jakubik Kacper |
UKS Olimpia Prostyń |
21 |
|
Gańko Dawid |
MKB TEAM Małkinia |
20 |
|
Mielczarz Mateusz |
MKB TEAM Małkinia |
19 |
|
Antoniak Oliwier |
MKB TEAM Małkinia |
18 |
|
Goś Jan |
UKS Olimpia Prostyń |
17 |
|
Wiechowski Jakub |
SP Kiełczew |
16 |
|
Samsel Jakub |
MKB TEAM Małkinia |
15 |
|
Błaszczyk Karol |
MKB TEAM Małkinia |
14 |
|
Budziszewski Dominik |
SP Nr2 Małkinia Górna |
13 |
|
Dąbrowski Michał |
UKS Olimpia Prostyń |
12 |
|
Pietrzak Dawid |
SP Nr2 Małkinia Górna |
11 |
|
Wojtkowski Mateusz |
MKB TEAM Małkinia |
10 |
|
Maliszewski Dawid |
UKS Olimpia Prostyń |
9 |
|
Wolert Łukasz |
SP Nr2 Małkinia Górna |
8 |
|
Samsel Emil |
MKB TEAM Małkinia |
7 |
Kat. I DZIEWCZĘTA
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
|
Szczepańska Justyna |
SP Zaręby Kościelne |
30 |
|
Kacprzycka Paulina |
UKS Olimpia Prostyń |
29 |
|
Wójcik Oliwia |
SP Nr2 Małkinia Górna |
28 |
|
Radzio Julia |
SP Kiełczew |
27 |
|
Kucharek Anna |
SP Kiełczew |
26 |
|
Mystkowska Blanka |
SP Nr2 Małkinia Górna |
25 |
|
Budziszewska Julia |
SP Nr2 Małkinia Górna |
24 |
|
Wiśniewska Maja |
SP Nr2 Małkinia Górna |
23 |
|
Fedorczyk Aleksandra |
SP Kiełczew |
22 |
|
Stasiak Kamila |
UKS Olimpia Prostyń |
21 |
|
Jakubik Martyna |
UKS Olimpia Prostyń |
20 |
|
Decyk Weronika |
UKS Olimpia Prostyń |
19 |
|
Fydrych Karolina |
UKS Olimpia Prostyń |
18 |
|
Grzywacz Natalia |
UKS Olimpia Prostyń |
17 |
|
Łubkowska Magdalena |
UKS Olimpia Prostyń |
16 |
|
Zalewska Alicja |
SP Kiełczew |
15 |
Kat. II CHŁOPCY
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
|
Likwiarz Dawid |
LKS Ostrowianka |
30 |
|
Sadowski Krystian |
MKB TEAM Małkinia |
29 |
|
Wiechowski Szymon |
UKS Olimpia Prostyń |
28 |
|
Renik Marcin |
UKS Olimpia Prostyń |
27 |
|
Skoneczny Paweł |
UKS Olimpia Prostyń |
26 |
|
Zębrowski Mateusz |
UKS Olimpia Prostyń |
25 |
|
Pawłowski Adrian |
MKB TEAM Małkinia |
24 |
|
Pamrów Kacper |
MKB TEAM Małkinia |
23 |
|
Jaworski Jakub |
MKB TEAM Małkinia |
22 |
|
Stasiak Sebastian |
UKS Olimpia Prostyń |
21 |
|
Białobrzeski Paweł |
MKB TEAM Małkinia |
20 |
|
Chaberski Jakub |
UKS Olimpia Prostyń |
19 |
|
Tymiński Dawid |
MKB TEAM Małkinia |
18 |
|
Wasieńko Bartosz |
UKS Olimpia Prostyń |
17 |
|
Wojciechowski Mateusz |
UKS Olimpia Prostyń |
16 |
|
Seliga Przemysław |
UKS Olimpia Prostyń |
15 |
Kat. II DZIEWCZĘTA
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
|
Trzcińska Anna |
UKS KOS Kosów Lacki |
30 |
|
Kalinina Wiktoria |
PG Nr2 Małkinia Górna |
29 |
|
Dmochowska Aleksandra |
UKS Olimpia Prostyń |
28 |
|
Ber Aleksandra |
UKS Olimpia Prostyń |
27 |
|
Królik Patrycja |
UKS Olimpia Prostyń |
26 |
|
Staniszewska Marta |
UKS Olimpia Prostyń |
25 |
|
Wujek Klaudia |
UKS Olimpia Prostyń |
24 |
|
Zawadzka Martyna |
UKS Olimpia Prostyń |
23 |
|
Dąbkowska Amelia |
UKS Olimpia Prostyń |
22 |
|
Skowrońska Patrycja |
UKS Olimpia Prostyń |
21 |
|
Dębkowska Paulina |
SP Kiełczew |
20 |
|
Ber Weronika |
SP Kiełczew |
19 |
|
Skorek Ewelina |
UKS Olimpia Prostyń |
18 |
|
Kędzierska Nikola |
SP Kiełczew |
17 |
|
Dłuska Julia |
UKS Olimpia Prostyń |
16 |
|
Renik Jolanta |
UKS Olimpia Prostyń |
15 |
|
Skoneczna Natalia |
UKS Olimpia Prostyń |
14 |
|
Decyk Patrycja |
UKS Olimpia Prostyń |
13 |
|
Wróbel Ewa |
UKS Olimpia Prostyń |
12 |
|
Sobotka Marta |
UKS Olimpia Prostyń |
11 |
|
Wronek Alicja |
UKS Olimpia Prostyń |
10 |
|
Wojciechowska Katarzyna |
UKS Olimpia Prostyń |
9 |
|
Świderska Katarzyna |
UKS Olimpia Prostyń |
8 |
Kat. III KOBIETY
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
|
Samsel Beata |
MKB TEAM Małkinia |
30 |
|
Ogonowska Renata |
MKB TEAM Małkinia |
29 |
|
Antoniak Sylwia |
MKB TEAM Małkinia |
28 |
|
Żach Teresa |
MKB TEAM Małkinia |
27 |
Kat. III MĘŻCZYŹNI
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
|
Chojnowski Sebastian |
LKS Ostrowianka |
30 |
|
Kurowiecki Patryk |
UKS KOS Kosów Lacki |
29 |
|
Laskowski Mateusz |
UKS KOS Kosów Lacki |
28 |
|
Michalczuk Kamil |
MKB TEAM Małkinia |
27 |
|
Borowy Marcin |
UKS Olimpia Prostyń |
26 |
|
Sobieraj Krzysztof |
PUKS ROCH Jasienica |
25 |
|
Tymiński Piotr |
UKS KOS Kosów Lacki |
24 |
|
Suchcicki Marek |
PUKS ROCH Jasienica |
23 |
|
Rosiński Arkadiusz |
WKB META Lubliniec |
22 |
|
Blachowicz Wiesław |
Komorowo - Niezrzeszony |
21 |
|
Romejko Dariusz |
LKS Ostrowianka |
20 |
|
Skowroński Dawid |
UKS Olimpia Prostyń |
19 |
|
Plewka Kamil |
MKB TEAM Małkinia |
18 |
|
Żach Andrzej |
MKB TEAM Małkinia |
17 |
|
Rybakiewicz Damian |
PUKS ROCH Jasienica |
16 |
Dębno - kolebka maratonów polskich … pięćdziesiąt lat minęło od pierwszej edycji biegu maratońskiego, a popularność wcale nie słabnie.
3 kwietnia 2016 roku na starcie 43. Maratonu Dębno stanęła rekordowa liczba 2429 zawodników. Dodam również, że w maratonie jest limit uczestników i limit czasowy do 5h. W najstarszym maratonie w Polsce pobiegli również małkinianie: Darek Wojtkowski - czas: 3:44:12; Sylwia Antoniak: 4:04:38; Arkadiusz Butor: 4:32:55.
Trzecie biegi XVII Grand Prix Małkini w biegach przełajowych organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej oraz MKB TEAM były okazją do wypromowania małkińskich biegaczy w nowych technicznych koszulkach ufundowanych przez Dyrektora GOKiS. W koszulkach tych biegacze będą promować Gminę Małkinia Górna na rodzimych trasach biegowych oraz na terenie całej Polski. Starsza grupa biegaczy reprezentuje Gminę Małkinia po całej Polsce. Właśnie ta grupa spotkała się na bardzo sympatycznym spotkaniu w plenerze, gdzie odbył się wspólny trening i ognisko.