Szachy - poniedziałek, godz. 16:00 *** Yoga - poniedziałek, godz. 18:30 *** Hip-Hop - wtorek, godz. 17:00 *** Chór Cantilena - środa, godz. 18:00 *** Plastyka - czwartek, godz. 14:00 *** Zespół Małkinianka - czwartek, godz. 17:00 ***

• Eksplozja Kolorów

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej zaprasza wystawców do udziału w festynie "Małkińska Noc Nadbużańska", który odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2019 r w Zawistach Nadbużnych k. Małkini Górnej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności twórców ludowych, rękodzielników, Koła Gospodyń Wiejskich, itp do wzięcia udziału i skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr. tel. 297455062 lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.