Koło Szachowe - poniedziałek godz. 16:00 *** Zajęcia taneczne HIP-HOP - wtorek godz. 17:00 *** Koło plastyczne - czwartek godz. 15:30 *** Chór Cantilena - środa, godz. 18:00 *** Zespół Małkinianka - czwartek, godz. 17:00 ***

• Eksplozja Kolorów

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej zaprasza wystawców do udziału w festynie "Małkińska Noc Nadbużańska", który odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2019 r w Zawistach Nadbużnych k. Małkini Górnej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności twórców ludowych, rękodzielników, Koła Gospodyń Wiejskich, itp do wzięcia udziału i skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr. tel. 297455062 lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

02 czerwiec 2019 - niedziela - godz. 12:00
Piknik Rodzinny - Przegląd Piosenki Przedszkolnej