Tygodniowy Plan ZajęćMałkińska Noc Nadbużańska

*** Zajecia plastyczne - czwartek, godz. 15:40 *** 11 lutego, godz. 18:00 - Wieczorek Akordeonowy *** 4 marca - Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ***

Zajęcia w Kole Plastycznym odbywają się

w czwartek w godz. 15:40 - 16:40.

Opiekunem koła jest p. Joanna Sokołowska.

16 grudnia minął termin zgłaszania prac do konkursu plastycznego pt. "Ozdoba choinkowa". Na konkurs wpłynęły m.in. gwiazdki, bombki, aniołki, dzwoneczki i szyszeczki. W kat. kl. "0" miejsce I przyznano Danielowi Rozpara z SP Kiełczew, miejsce II otrzymał Marcel Antoniak z Przedszkola Samorządowego w Małkini Górnej, miejsce III Kamil Kalupa z Daniłówki Pierwszej. Ponadto wyróżniono Annę Kwieciszewską z Poniatowa i Piotra Dębka z Kiełczewa.

W kat. kl. I-III miejsce I przyznano Aleksandrze Wachowskiej z SP Glina, miejsce II otrzymała Milena Dobrowolska z ZSG Nr2, a miejsce III Dawid Rozpara z SP Kiełczew. Wyróżniono Nowakowską Julię i Daniela Decyka z SP Kiełczew. W kat. kl. IV-VI miejsce I przyznano Natalii Majewskiej z ZSG Nr2 i Weronice Adamskiej z SP Kańkowo, miejsce II otrzymał Jakub Sówka z Kiełczewa, a miejsce III Wiktoria Biernacka z ZSG Nr2. Wyróżniono również prace Kamili Wyszyńskiej z Kiełczewa i Aleksandry Szepietowskiej z Kańkowa. W kat. Gimnazjum nagrodzono pracę Anny Kuźniarz. Serdecznie gratulujemy, a zwycięzców zapraszamy w dniu 6 stycznia o godz. 16:00 na Przegląd Kolęd i Pastorałek, podczas którego wręczymy nagrody. Prace konkursowe można podziwiać na wystawie do dnia 8 stycznia 2016r.

Tropem Wilczym

Multimedia

Kalendarium

01 marzec 2018 - czwartek - godz. 10:00
OTWP "Młodzież zapobiega pożarom"
04 marzec 2018 - niedziela - godz. 12:00
VI edycji Biegu Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych"
12 marzec 2018 - poniedziałek - godz. 14:00
Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka"
24 marzec 2018 - sobota - godz. 19:00
Noc Sów

Plakaty