Tygodniowy Plan ZajęćMałkińska Noc Nadbużańska

*** Zajęcia taneczne ZUMBA. Szczegóły tutaj *** Ruszyły zajecia plastyczne. Zapraszamy w czwartek o godz. 15:00 *** 22 października - kolejna Akcja krwiodawstwa w GOKiS ***

Zajęcia w Kole Plastycznym odbywają się

w czwartek w godz. 15:00 - 16:00.

Opiekunem koła jest p. Joanna Sokołowska.

16 grudnia minął termin zgłaszania prac do konkursu plastycznego pt. "Ozdoba choinkowa". Na konkurs wpłynęły m.in. gwiazdki, bombki, aniołki, dzwoneczki i szyszeczki. W kat. kl. "0" miejsce I przyznano Danielowi Rozpara z SP Kiełczew, miejsce II otrzymał Marcel Antoniak z Przedszkola Samorządowego w Małkini Górnej, miejsce III Kamil Kalupa z Daniłówki Pierwszej. Ponadto wyróżniono Annę Kwieciszewską z Poniatowa i Piotra Dębka z Kiełczewa.

W kat. kl. I-III miejsce I przyznano Aleksandrze Wachowskiej z SP Glina, miejsce II otrzymała Milena Dobrowolska z ZSG Nr2, a miejsce III Dawid Rozpara z SP Kiełczew. Wyróżniono Nowakowską Julię i Daniela Decyka z SP Kiełczew. W kat. kl. IV-VI miejsce I przyznano Natalii Majewskiej z ZSG Nr2 i Weronice Adamskiej z SP Kańkowo, miejsce II otrzymał Jakub Sówka z Kiełczewa, a miejsce III Wiktoria Biernacka z ZSG Nr2. Wyróżniono również prace Kamili Wyszyńskiej z Kiełczewa i Aleksandry Szepietowskiej z Kańkowa. W kat. Gimnazjum nagrodzono pracę Anny Kuźniarz. Serdecznie gratulujemy, a zwycięzców zapraszamy w dniu 6 stycznia o godz. 16:00 na Przegląd Kolęd i Pastorałek, podczas którego wręczymy nagrody. Prace konkursowe można podziwiać na wystawie do dnia 8 stycznia 2016r.

Multimedia

Kalendarium

21 październik 2017 - sobota - godz. 09:30
XIX Jesienne Biegi Małkińskie
22 październik 2017 - niedziela - godz. 09:00
Akcja Krwiodawstwa
01 listopad 2017 - środa - godz. 13:00
Msza Św. na cmentarzu parafialnym
02 listopad 2017 - czwartek - godz. 13:00
Msza Św. na cmentarzu parafialnym

Plakaty