We wtorek 7 czerwca dzieci z koła ekologicznego i plastycznego wraz z Paniami Teresą Żach, Joanną Sokołowską i Anną Kobus pojechały na wycieczkę do Muzeum Rolnictwa im. ks. K. Kluka w Ciechanowcu. Pierwszym celem wycieczki było zwiadzanie skansenu. Przepiękne zabytki starej, drewnianej architektury usytuowane na świeżym powietrzu wzbudzały zachwyt wycieczkowiczów. Wiele radości i uśmiechu przysporzyły dzieciom również zwiarzęta tam spotkane między innymi: króliki, pawie, kucyki i dostojne łabędzie.

Ostatnim punktem wycieczki był plener malarski, gdyż przepiękne widoki zachęcały dzieci do uwiecznienia ich nie tylko na fotografiach, ale także na kartce papieru. Każdy wybrał sobie obiekt do namalowania i szybko starał się przenieść go na kartkę.

Z wycieczki dzieci wracały ze śpiewem na ustach i w bardzo dobrych humorach. Serdecznie dziękujemy Pani Wójt i Dyrektorowi GOKiS za pomoc w zorganizowaniu wycieczki.