*** Zajecia plastyczne - czwartek, godz. 15:40 *** 4 marca - Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych *** 12 marca - Warszawska Syrenka *** 24 marca - Noc Sów

W dniu 17 października 2017r w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej odbyło sie spotkanie autorskie z p. Ireną Duchowską, poetką, pedagogiem, działaczką polską na Litwie. Pani Irena pochodzi z Wileńszczyzny. Założyła i została prezesem organizacji Związku Polaków Litwy na Laudzie (od 2000 r. – Stowarzyszenie Polaków Kiejdan). Redaguje i wydaje gazetkę „Głos z Laudy”. Jest organizatorką Festynów Kultury Polskiej „Znad Issy“. Założyła Szkółki Języka Polskiego w rejonie kiejdańskim, a kilka lat później została kierownikiem polskiego zespołu pieśni „Issa”, dla którego pisze piosenki. Od 2010 r. jest prezesem Polskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku na Laudzie. Z wykształcenia fizyk, z zamiłowania - pisarka. Twórczość poetycka jest jej pasją od wczesnej młodości.  Dotychczas wydała tomiki wierszy: "Znad Issy", "Głos z Laudy", "Mój Testament", "Miraże", "Sentymenty" oraz "We mgle". Podczas spotkania można było wysłuchać wierszy pani Ireny, wykładu o życiu Polaków na Żmudzi a także nabyć tomik wierszy z autografem pisarki. Spotkanie zakończyły występy zespołów ludowych "Kwiaty Polskie z Chmielewa i "Małkinianka" .

01 marzec 2018 - czwartek - godz. 10:00
OTWP "Młodzież zapobiega pożarom"
04 marzec 2018 - niedziela - godz. 12:00
VI edycji Biegu Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych"