Tygodniowy Plan ZajęćMałkińska Noc Nadbużańska

YOGA - poniedziałek godz. 18:00 *** Zajęcia taneczne HIP-HOP - wtorek godz. 17:00 *** Koło plastyczne - czwartek godz. 15:30 *** Chór Cantilena - środa, godz. 18:00 *** Zespół Małkinianka - czwartek, godz. 17:00 ***

  • Eksplozja Kolorów
  • Dożynki Gminne
  • Koncert Bożonarodzeniowy
  • Małkińska Masa Krytyczna
  • Motocyklowa Noc Kinowa
  • Obrzęd Nocy Świetojańskiej
jextensions.com

W dniu 3.06 2017 r. w Małkini Górnej na boiskach Zespół Szkół Gminnych nr 2 odbyła się impreza organizowana przez Klub Sportowy Akademii Piłkarskiej GOOL, której gospodarzem była Akademia w Małkini Górnej. Mecze toczyły się w trzech kategoriach wiekowych 2009/2010, 2008/2007, 2006/5 i starsi na dwóch boiskach. Trzeba przyznać, że rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana. Oprócz rozgrywek sportowych dla wszystkich przybyłych przygotowana zostały atrakcję w postaci: loterii fantowej gdzie do wygrania były m.in. gadżety Reprezentacji Polski, mini sklepik GOOLSHOP.PL i mini sklepik zaprzyjaźnionego Klubu Legii Warszawa. Odbyła się także licytacja koszulki z Ligii Mistrzów z podpisami piłkarzy Legii Warszawa. Wielką atrakcją cieszyła się także gra w „piłkarzyki” w którą zaangażowali się rodzice.

Ostatecznie Turniej w Małkini zdominowały drużyny gospodarza. Do Wielkiego Finału 24.06 2017 r. awansowały w kat 2009/10 aż 2 drużyny z Akademii Piłkarskiej Małkinia Górna, w roczniku 2007/8 – zespoły AP Małkinia Górna i AP Tłuszcz a w najstarszej kategorii AP Łosice i AP Stare Bosewo.

W turnieju wzięło udział blisko 150 zawodników, każdy z nich został nagrodzony pamiątkowym medalem a pierwsze 3 drużyny w każdej kategorii otrzymały wspaniałe puchary. Zapraszamy na stronę naszego klubu: www.ampgool.pl

Organizatorzy zapewnili także nagrody w kategoriach indywidualnych:

NAGRODY INDYWIDUALNE

Rocznik 2009/2010

Najlepszy zawodnik - WRÓBEL BLANKA ( AP TŁUSZCZ )

Najlepszy bramkarz- WÓJTOWICZ WIKTOR ( AP MAŁKINIA )

Król strzelców - PRZYWOŻNY BARTOSZ ( AP MAŁKINIA )

Najmłodszy zawodnik turnieju - ZYŚK JAŚ ( AP MAŁKINIA )

Rocznik 2007/2008

Najlepszy zawodnik - SKURKA MAKS ( AP TŁUSZCZ )

Najlepszy bramkarz - DYLEWSKI DANIEL ( AP MAŁKINIA )

Król strzelców - PODLEŚ DAWID ( AP MAŁKINIA )

Rocznik 2004/2005/2006

Najlepszy zawodnik - RZEWUSKI DAWID ( AP ŁOSICE )

Najlepszy bramkarz - MIANOWSKI SZYMON ( AP WYSZKÓW )

Król strzelców - MUSIEJCZYK KRYSTIAN ( AP ŁOSICE )

Serdecznie podziękowania kieruje do Pani Wójt Bożeny Kordek – za objęcia patronatem naszego turnieju a także ufundowaniem wspaniałych pucharów dla najlepszych drużyn ! Swoje podziękowania kieruje także do Pani Maty Jasionek – Dyrektora Zespołu Szkół za całoroczną współpracę. Dziękujemy także sponsorowi Mirosławowi Dylewskiego za ufundowanie kubków dla naszych zawodników. Nasz klub stale się rozwija, tworzymy co raz to nowe projekty, organizujemy szkolenia dla naszej kadry trenerskiej a także imprezy rodzinne. Plan szkolenie, które obejmuje wszystkie dzieci z Akademii sprawdza się a każdy zawodnik, który wykazuje się ponadprzeciętnymi umiejętnościami ma szansę powołania do Reprezentacji naszej Akademii”.

 

Prezes Zarządu

Akademii Piłkarskiej GOOL

Jakub Szcześniak

 

Tropem Wilczym

Multimedia

Kalendarium

03 marzec 2019 - niedziela - godz. 12:00
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
08 marzec 2019 - piątek - godz. 19:00
Recital piosenek Elvisa Presleya
18 marzec 2019 - poniedziałek - godz. 13:30
Warszawska Syrenka eliminacje gminne do konkursu recytatorskiego