Tygodniowy Plan ZajęćMałkińska Noc Nadbużańska

YOGA - poniedziałek, piątek godz. 18:00 *** Zajęcia taneczne HIP-HOP - wtorek godz. 17:00 *** Koło plastyczne - czwartek godz. 15:30 *** Chór Cantilena - środa, godz. 18:00 *** Zespół Małkinianka - czwartek, godz. 17:00 ***

  • Eksplozja Kolorów
  • Dożynki Gminne
  • Koncert Bożonarodzeniowy
  • Małkińska Masa Krytyczna
  • Motocyklowa Noc Kinowa
  • Obrzęd Nocy Świetojańskiej
jextensions.com

13 grudnia na naszej scenie wystąpiła Kinga Goca, absolwentka Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej i Szkoły Muzycznej I Stopnia w klasie fortepianu w Ostrołęce. Towarzyszył jej zespół w składzie: Aneta Wyszomirska (skrzypce), Piotr Trentowski (klawisze), Miłosz Podbielski (bas), Łukasz Borkowski (akordeon, trąbka) i Artur Szepietowski (perkusja).
Kinga przez wiele długich lat jeździła na festiwale i konkursy, z których ma pokaźną kolekcję nagród, co uświadamiało ją w przekonaniu, że muzyka to jest właśnie to, co chcę robić w życiu. Uczestniczyła też w wielu warsztatach wokalnych i artystycznych: poznawała nowe techniki, dzięki którym w końcu wypracowała swój sposób śpiewania.

Kinga mówi o sobie: "Poza życiem zawodowym - cała żyję muzyką. Każda emocja, uczucie, myśl... wszystko ma swoją melodię. Jest moją miłością, nadzieją, szczęściem, smutkiem, rozpaczą, euforią, nauczycielką, przyjaciółką i wieczną towarzyszką.
To jest coś, co kocham bezgranicznie i nie potrafię bez tego żyć. Moja własna, prywatna forma uzależnienia."

 

 

 

Tropem Wilczym

Niepodległa łączy pokolenia

Multimedia

Kalendarium

13 styczeń 2019 - niedziela - godz. 08:00
27 Finał WOŚP
03 marzec 2019 - niedziela - godz. 12:00
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Plakaty i wydarzenia