Tygodniowy Plan ZajęćMałkińska Noc Nadbużańska

YOGA - poniedziałek godz. 18:00 *** Zajęcia taneczne HIP-HOP - wtorek godz. 17:00 *** Koło plastyczne - czwartek godz. 15:30 *** Chór Cantilena - środa, godz. 18:00 *** Zespół Małkinianka - czwartek, godz. 17:00 ***

Opiekunem Klubu jest p. Andrzej Żach. Zajęcia w Klub odbywają się w poniedziałek i piątek o godz. 17:00 na Orliku przy SP Nr2, natomiast w okresie zimowym na hali sportowej w SP Nr2 w Małkini Górnej. Klub jest organizatorem Grand Prix Małkini Górnej w biegach przełajowych.

Wylane dziesiątki litrów potu, dobranie butów biegowych, setki przebiegniętych kilometrów, ćwiczenia siłowe, dieta i mnóstwo jeszcze innych wyrzeczeń – to czynniki, które posłużyły ambitnym mieszkańcom Gminy Małkinia Górna przebiec królewski dystans biegowy jakim jest maraton.

Przepiękny słoneczny dzień, 30 wrzesień 2018r. Warszawa, na starcie 8,5 tysiąca biegaczy z całego świata. Wśród nich zawodnicy Małkińskiego Klubu Biegacza TEAM zrzeszonego w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu. Nie jest żadną nowością, że biegacze MKB TEAM startują w maratonach w całej Polsce, ale wielkim wydarzeniem było to, że Pani Dorota Zacheja udanie zadebiutowała na tym morderczym dystansie i we wspaniałym stylu ukończyła go. Jest czwartą kobietą w Gminie Małkinia Górna, która przebiegła maratoński dystans.

Czytaj więcej...

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Budziszewski Hubert

MKB TEAM Małkinia

30

2

Sierota Krystian

SP Nr1 Małkinia Górna

29

3

Skoneczny Adam

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

26

6

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

25

7

Goś Aleksander

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Matusik Jakub

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Borowy Maksymilian

UKS Olimpia Prostyń

19

13

Rukat Bartosz

MKB TEAM Małkinia

18

14

Zawistowski Szymon

MKB TEAM Małkinia

17

15

Mućk Paweł

UKS Olimpia Prostyń

16

16

Kucharek Radosław

UKS Olimpia Prostyń

15

17

Rytel Andrianik Dominik

UKS Olimpia Prostyń

14

18

Zawadzki Maciej

UKS Olimpia Prostyń

13

19

Perzyna Adam

UKS Olimpia Prostyń

12

20

Lechański Kuba

UKS Olimpia Prostyń

11

21

Kalarus Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

10

22

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

9

23

Zawistowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

8

24

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

7

25

Stepnowski Kacper

UKS Olimpia Prostyń

6

26

Kądziela Kacper

UKS Olimpia Prostyń

5

27

Zacheja Karol

MKB TEAM Małkinia

4

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Rukat Paulina

MKB TEAM Małkinia

30

2

Maleszewska Karolina

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Adamska Martyna

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Skoneczna Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Grzymała Julia

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Wasieńko Natalia

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Mrozowska Anna

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Kasiak Natalia

UKS Olimpia Prostyń

21

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Zębrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

28

4

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

26

6

Tyszko Cezary

MKB TEAM Małkinia

25

7

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Skoneczny Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Kondratiuk Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

21

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Dawidczyk Małgorzata

LKS Śniadowo

30

2

Oniśk Oliwia

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Decyk Weronika

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Majewska Natalia

Gimnazjum Nr2 Małkinia Grn.

27

5

Skorek Ewelina

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Grzywacz Natalia

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Fydrych Karolina

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Renik Jolanta

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

21

Kat. III Mężczyźni

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Artychowski Michał

MKB TEAM Małkinia

30

2

Kokoszko Rafał

MKB TEAM Małkinia

29

3

Siwek Rafał

MKB TEAM Małkinia

28

4

Borowy Marcin

ZS im. St. Staszica Małkinia Górna

27

5

Szcześniak Tadeusz

MKB TEAM Małkinia

26

6

Rosiński Arkadiusz

WKB META Lubliniec

25

7

Zawistowski Marian

MKB TEAM Małkinia

24

8

Szymańczyk Michał

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Skoneczny Paweł

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

21

Kat. III Kobiety

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Samsel Beata

MKB TEAM Małkinia

30

2

Spaltabaka Anna

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

28

4

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

27

 

Wyniki szóstego biegu XIX Grand Prix Małkini w biegach przełajowych 2018r.

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Złotkowski Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Sierota Krystian

SP Nr1 Małkinia Górna

29

3

Skoneczny Adam

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

25

7

Budziszewski Dominik

SP Nr2 Małkinia Górna

24

8

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Borowy Maksymilian

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Kursa Jakub

Samorz. Przedszkole Małkinia G.

21

11

Kalarus Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Zawadzki Maciej

UKS Olimpia Prostyń

19

13

Stepnowski Kacper

UKS Olimpia Prostyń

18

14

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

17

15

Rukat Bartosz

MKB TEAM Małkinia

16

16

Zawistowski Szymon

MKB TEAM Małkinia

15

17

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

14

18

Suchcicki Bartosz

PUKS ROCH Jasienica

13

19

Czarnomysy Adam

MKB TEAM Małkinia

12

20

Zawistowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

11

21

Kołota Julian

MKB TEAM Małkinia

10

22

Polak Filip

MKB TEAM Małkinia

9

23

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

8

24

Zacheja Karol

MKB TEAM Małkinia

7

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Rukat Paulina

MKB TEAM Małkinia

30

2

Maleszewska Karolina

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Skoneczna Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Kołota Amelia

MKB TEAM Małkinia

26

6

Jaszczurowska Paulina

SP Nr2 Małkinia Górna

25

7

Suchcicka Dominika

PUKS ROCH Jasienica

24

8

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Niegowska Sylwia

UKS Olimpia Prostyń

22

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Zębrowski Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

27

5

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Skoneczny Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

24

8

Tyszko Cezary

MKB TEAM Małkinia

23

9

Rukat Piotr

MKB TEAM Małkinia

22

10

Kołota Maksymilian

MKB TEAM Małkinia

21

11

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Żochowski Kamil

UKS Olimpia Prostyń

19

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Dawidczyk Małgorzata

MKB TEAM Małkinia

30

2

Budziszewska Julia

SP Nr2 Małkinia Górna

29

3

Królik Patrycja

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Renik Jolanta

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Łazarecka Agnieszka

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Grzywacz Natalia

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Fydrych Karolina

UKS Olimpia Prostyń

23

Kat. III Kobiety

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Samsel Beata

MKB TEAM Małkinia

30

2

Antoniak Sylwia

MKB TEAM Małkinia

29

3

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

28

4

Spaltabaka Anna

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

26

6

Kondratiuk Karolina

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Dąbrowska Amelia

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Zawadzka Martyna

UKS Olimpia Prostyń

23

Kat. III Mężczyźni

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Artychowski Michał

MKB TEAM Małkinia

30

2

Siwek Rafał

MKB TEAM Małkinia

29

3

Borowy Marcin

ZS im. St. Staszica Małkinia Górna

28

4

Szcześniak Tadeusz

MKB TEAM Małkinia

27

5

Ogonowski Wojciech

Rostki Piotrowice - niezrzeszony

26

6

Zawistowski Marian

MKB TEAM Małkinia

25

7

Rosiński Arkadiusz

WKB META Lubliniec

24

8

Sobotka Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

22

10

Skoneczny Paweł

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Szymańczyk Michał

UKS Olimpia Prostyń

20

 

Tropem Wilczym

Niepodległa łączy pokolenia

Multimedia

Kalendarium

13 styczeń 2019 - niedziela - godz. 08:00
27 Finał WOŚP
03 marzec 2019 - niedziela - godz. 12:00
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych